کارپینو مسافر، رقیب جدید اسنپ و تپ‌سی

مهسا اباذری
رایگان

پس از ورود سیستم سفارش آنلاین تاکسی به ایران، و روی کار آمدن برنامه‌های قدرتمند اسنپ و تپ‌سی، گروه‌های مختلفی سعی بر ایجاد اپلیکیشن‌های مشابه کردند؛ از جمله آنها می‌توان به گروه کارپینو اشاره کرد که نرم‌افزار جدید کارپینو مسافر را روانه بازار کرده است.

کارپینو مسافر اپلیکیشنی است که از طریق آن می‌توان در هرجا و هر مکان به راحتی تاکسی درخواست کرد و با بیشترین امنیت و کمترین هزینه به مقصد خود رسید.

در حال حاضر، کارپینو فقط بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید قابل نصب و اجرا می‌باشد.

نگاهی به برنامه

پس از ورود، جهت عملکرد بهتر و سریعتر برنامه، می‌بایست نسبت به فعال‌سازی سرویس GPS و ثبت حساب کاربری خود اقدام کنید، سپس برنامه موقعیت فعلی‌تان را با استفاده از یک پین بر روی نقشه معلوم کرده و نزدیک‌ترین راننده‌ها نمایش داده می‌شوند.

کارپینو مسافر، رقیب جدید اسنپ و تپ‌سیروال سفارش در کارپینو بدین صورت است که پس از مشخص کردن مبدا از روی نقشه و دابل کلیک بر روی آن، امکان تعیین مقصد نیز فراهم می‌گردد. اگر موفق به یافت نقاط مورد نظر خود از روی نقشه نشدید، می توانید آدرس را در کادر جستجو وارد کرده تا نرم‌افزار به صورت خودکار آن را پیدا کند. پس از تایید نهایی سفر، صفحه‌ای باز می‌شود که مبلغ قابل پرداخت نمایان می‌گردد، همچنین این امکان به کاربر داده می‌شود که راننده را از دو روش «جستجو در راننده‌های نزدیک به خود و یا جستجو از لیست کل راننده‌ها» انتخاب کند. 

روش پرداخت در کارپینو از دو طریق انجام می‌شود: پرداخت نقدی و کیف اعتباری؛ می توان به صورت نقدی یا از طریق شارژ حساب کاربری، نسبت به پرداخت حق الزحمه راننده اقدام کرد.

یکی از مهمترین قابلیت‌هایی که برنامه در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، امکان افزودن مسیرهای مورد علاقه به لیست علاقه‌مندی‌هاست تا در آینده راحت‌تر و سریع‌تر در دسترس قرار گیرند. 

در منوی برنامه امکاناتی نظیر «مدیریت پروفایل، مدیریت و شارژ کیف اعتباری، اشتراک‌گذاری برنامه با دوستان از طریق شبکه‌های اجتماعی، مشاهده تاریخچه سفرها و تماس با پشتیبانی» به چشم می‌خورند.

نقاط قوت

• امکان سفارش آنلاین تاکسی

• امکان انتخاب راننده

• امکان پرداخت به صورت نقدی و یا حساب کاربری

ا امکان اشتراک‌گذاری برنامه از طریق شبکه‌های اجتماعی

• امکان مشاهده تاریخچه سفرهاکارپینو مسافر، رقیب جدید اسنپ و تپ‌سی

• امکان افزودن مسیرها به لیست علاقه‌مندی‌ها جهت دسترسی آسان‌تر

نقاط ضعف

• عدم پشتیبانی از سیستم عامل آی‌اواس

علی‌رغم اینکه زمان زیادی از ارائه اپلیکیشن کارپینو نمی‌گذرد و با در نظر گرفتن امکانات کامل و جامعی که همانند یک برنامه قدرتمند در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، انتظار می‌رود که در آینده‌ای نه چندان دور به یکی از قطب‌های نیرومند این حوزه تبدیل شود.

کافه‌بازار
  • کارپینو مسافر، رقیب جدید اسنپ و تپ‌سی
  • کارپینو مسافر، رقیب جدید اسنپ و تپ‌سی
  • کارپینو مسافر، رقیب جدید اسنپ و تپ‌سی
  • کارپینو مسافر، رقیب جدید اسنپ و تپ‌سی
شرکت : کارپینو
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط