کار رایتل‌تان را با اپلیکیشن آن راه بیندازید

آذین بکتاش
رایگان

در بازار کم رقیب ایران برای اپراتورهای تلفن همراه، رایتل از ابتدا مزیت خودش را بر کیفیت و تنوع خدمات اینترنت‌ بنا گذاشت. اگر کاربر رایتل هستید، برای اینکه تنوع و پویایی خدمات این اپراتور از چشم‌تان دور نماند، نصب یک اپلیکیشن کاربردی که خدمات آنرا پوشش بدهد، واجب‌تان می‌شود؛ با اپلیکیشن رایتل اصلی‌ترین خدماتی که لازم دارید از این اپراتور دریافت کنید را به صورت یک‌جا و طبقه بندی شده پیش رو دارید.

کار با برنامه

کار رایتل‌تان را با اپلیکیشن آن راه بیندازیدبعد از نصب برنامه بلافاصله روی صفحه اصلی گزینه های «شارژ» مستقیم و «دریافت کد شارژ» را دارید. با وارد کرد شماره تلفن سیم‌کارت رایتل‌‌تان و سپس انتخاب بسته های شارژ از بین گزینه‌های مختلف از ۲ هزار تومانی تا ۱۰۰ هزار تومانی و بیشتر می‌توانید خرید خود را انجام دهید. با اسکرول کردن صفحه به سمت پاییز گزینه چک کردن مانده اعتبارتان را هم دارید.

در نوار عمودی سمت راست صفحه که تمام آیکون‌های آن را با اسکرول کردن صفحه به سمت پایین مشاهده خواهید کرد، خدمات متنوعی که می‌توانید دریافت کنید را مشاهده می‌کنید. از شارژ بدون اینترنت گرفته تا شارژ اینترنتی تا شارژ ۳Gو ۴Gو یا خرید اعتبار برای سیم‌کارت دیتا یا خرید بسته‌های پیامک.

اگر سیم‌کارت رایتل شما از نوع دایم باشد با این اپلیکیشن امکان پرداخت قبض‌ها را هم دارید.

اپلیکیشن رایتل رابط کاربری خوبی دارد و همه گزینه‌هایی که به صورت آیکون در نوار سمت راست دارید، به صورت نوشتاری در نوار کشویی بالای صفحه سمت راست هم دارید؛ این اپلیکیشن کیفیت گرافیکی بالایی ندارد، اما به لحاظ کارایی اپلیکیشن به درد بخوری برای مشتریان رایتل محسوب می‌شود؛ مخصوصا اگر جزو کاربرهایی باشید که به طور همزمان چند نوع خدمات از رایتل دریافت می‌کنند.

نقاط قوت

امکان خرید بسته‌های اعتباری رایتل

امکان پرداخت قبض‌ها

امکان در یافت خدمات با انواع سیم‌کارت معمولی یا دیتا

امکان مشاهده مانده اعتبار

نقاط صعف

گرافیک ضعیف

 

کافه‌بازار
 • کار رایتل‌تان را با اپلیکیشن آن راه بیندازید
 • کار رایتل‌تان را با اپلیکیشن آن راه بیندازید
 • کار رایتل‌تان را با اپلیکیشن آن راه بیندازید
 • کار رایتل‌تان را با اپلیکیشن آن راه بیندازید
شرکت : شارژپلاس

نظرات

 • عکس کاربر
  Hossein kangarani (تایید نشده) / ۰۶ آوریل ۲۰۱۷ پاسخ

  هنوز استفاده نکردم.نظری ندارم.

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط