سوخت و ساز خودتان را رصد کنید

ستاره ارانی
رایگان

همه ما ممکن است برای رسیدن به وزن ایده‌آل راه‌های مختلفی را امتحان کنیم، از ورزش یا رژیم‌های مبتکرانه خودمان گرفته تا مراجعه به متخصص تغذیه؛ ولی یک راه هم این است که از اپلیکیشن‌های لاغری کمک بگیریم. به هر حال رصد کردن سوخت‌و ساز، جزیی جدا نشدنی از هرنوع رژیمی است؛ یکی از اپلیکیشن‌هایی که در این زمینه می‌تواند به دردتان بخورد، اپلیکیشن کالری‌شمار "کرفس" است.

این اپلیکیشن بر اساس اطلاعات اولیه‌ای که وارد می‌کنید از جمله وزن، قد، جنسیت و نوع فعالیت روزانه‌تان و هدف‌تان مبنی بر کاهش، افزایش و یا حفظ وزن کالری مناسب روزانه شما را محاسبه می‌کند؛ شما با این اپلیکیشن می‌توانید سوخت و ساز بدنتان را تحت نظر داشته باشید.

کار با برنامه

بعد از نصب این برنامه و ثبت نام در آن، لازم هست هر نوع مواد غذایی‌ای که در طول روز تحت عنوان صبحانه، ناهار، شام و یا میان وعده مصرف کرده‌اید را در نرم‌افزار از طریق منوی "افزودن غذا" وارد برنامه کنید تا کالری‌های ورودی بدن شما را محاسبه کند؛ همچنین از طریق منوی "افزودن ورزش" باید ورزش‌های روزانه خود را به اپلیکیشن اطلاع دهید تا کالری مصرفی این تحرکات را از میزان کالری‌های روزانه بدنتان کسر کند.

قابلیت‌ها

وجود غذاهای سفره‌‌های ایرانی در منوی برنامه (برتری نسبت به نمونه‌های خارجی).

بدون نیاز به حذف خوراکی‌های مورد علاقه‌تان به وزن ایده‌آل دست پیدا می‌کنید.

امکان دسته بندی غذاهای روزانه بصورت صبحانه، ناهار، شام و میان وعده و بررسی اجمالی هر دسته بصورت مجزا در پایان روز. (این امکان از طریق منوی "گزارش روزانه" است).

امکان بررسی فعالیت‌های ماهیانه از طریق تقویم موجود در برنامه.

مورد تایید متخصص تغذیه "سحر آزاد" در مورد تمامی قسمت‌‌‌های برنامه (از جمله فرمول‌ها، کالری‌ها و ...) از نظر سلامتی و قابل اطمینان بودن اعداد و ارقام برنامه.

محاسبه پروتئین دریافتی روزانه علاوه بر کالری.

شمارش گام‌ها (این قابلیت به تازگی  اضافه شده و به صورت آزمایشی است).

رابط کاربری ساده و استفاده آسان.

در کرفس علاوه بر امکانات ذکر شده بخش‌هایی هم هست که برای استفاده ازآن‌ها باید پرداخت درون‌برنامه‌ای داشته باشید. مثل دستور غذاهای رژیمی، ویدیوهای ورزشی برای اندام‌های مختلف در انواع خانگی و بدنسازی؛ همینطور استفاده از نمودار بندی تمامی اقلام از قبیل آب، پروتئین، کالری، وزن با نصب این برنامه‌ی جامع و محبوب که در مارکت اندرویدی، کافه بازار از امتیاز بالای کاربران بهره‌مند بوده و طبق آمار این مارکت بیش از صد هزار بار دانلود شده است می‌توانید در صرف هزینه‌‌های بسیاری در راه تعادل وزن صرفه‌جویی کنید. 

نقظه قوت

قابلیت محاسباتی سوخت و ساز بدن

نقطه ضعف

بخش‌های مهمی از برنامه غیر رایگان هستند

کافه‌بازار مایکت
 • سوخت و ساز خودتان را رصد کنید
 • سوخت و ساز خودتان را رصد کنید
 • سوخت و ساز خودتان را رصد کنید
 • سوخت و ساز خودتان را رصد کنید
شرکت : گروه نرم‌افزاری عینک

نظرات

 • عکس کاربر
  sadat (تایید نشده) / ۱۶ نوامبر ۲۰۱۶ پاسخ

  کاش کرفس تو گوشیهای اپل هم نصب میشد

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط