کیف مدارک + مدرک ساز

امين احمدی
۳۰۰۰تومان

بسیاری از اوقات به اطلاعاتی از قبیل سریال شناسنامه، شماره شناسنامه، اطلاعات کارت ملی و... نیاز پیدا می‌کنیم که عدم دسترسی سریع و به موقع به آن‌ها ما را با مشکل مواجه می‌کند، از این رو «گروه برنامه نویسی هانیستا» اپلیکیشنی را تحت عنوان کیف مدارک+مدرک ساز روانه بازار کرده، تا به این نیاز و مشکل اساسی اکثر افراد پاسخ دهد.

کار با برنامه:

نحوه استفاده از این اپلیکیشن به صورتی است که یک سری مدارک مانند کارت ملی به صورت پیش‌فرض داخل اپلیکیشن قرار داده شده است، ولی کاربران می‌توانند هر مدرکی را که به آن نیاز دارند و حمل کردن آن‌ها به هر دلیلی امکان‌پذیر نیست، با استفاده از موتور مدرک‌ساز برنامه، برای خود تهیه کرده و اطلاعات مدرک مذکور را داخل آن بگنجانند.

تضمین امنیت:

این اپلیکیشن برای امنیت بیشتر و به دلیل اینکه اطلاعات و مدارک مهمی را در خود نگهداری می‌کند به اینترنت دسترسی ندارد، بنابر‌این می‌توانید اطلاعات خود را با خیالی آسوده، داخل آن قرار دهید و آن‌ها را ویرایش کنید و همچنین امکان این وجود دارد تا فیلد‌های مختلف مدارک را به آن اضافه و یا از آن کم کنید.

امکان کپی و به اشتراک گذاری مدارک:

ویژگی‌های این اپلیکیشن ( تنها اپلیکیشن ایرانی مدرک‌ساز) آن را به ابزاری بسیار قدرتمند و حرفه‌ای تبدیل کرده است، بارها پیش آمده که به مدارکی در برخی ادارات نیاز داشته و نداشتن کپی از آن‌ها ما را با مشکل مواجه کرده و باعث شده تا زمان زیادی را از دست بدهیم، این محصول گروه هانیستا این امکان را برای شما به وجود می‌آورد تا از مدارک خود عکس گرفته و در مواقعی که به آنها نیاز دارید، کپی مدرکتان را توسط گجت‌های دیگر به دست آورده  یا خود مدرک را به اشتراک بگذارید.

قابلیت‌های زیادی در اپلیکیشن نهفته شده است که برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا دیگر مجبور نشوید کارت های ویزیتی که به آن‌ها نیاز دارید را در کیف پول خود جمع کنید و می‌توانید توسط اپلیکیشن برای آن‌ها فیلد‌هایی را بسازید و در اپلیکیشن کیف مدارک از آنها نگهداری کنید.

نگهداری از رمزها:

از ویژگیهای دیگر این اپلیکیشن که می‌توان به آن اشاره کرد، این است که به کمک آن می‌توانید اطلاعات و گذرواژه‌های حساب کاربری خود را در آن نگهداری کنید و از طریق ایمیل و یا پیامک آن‌ها را برای دیگران برستید، همچنین می‌توانید فایل‌های پشتیبانی از مدارک خود تهیه کرده و نگران از دست دادن اطلاعات آن‌ها نباشید.

ورود به برنامه، تنها با گذرواژه:

از جهتی که برنامه‌های توسعه داده شده توسط گروه برنامه نویسی هانیستا اکثرا کاربرد‌های مهمی‌ دارند و اطلاعات مهم کاربران را مدیریت می‌کنند، این برنامه نیز مثل برنامه‌های دیگر این گروه، برای دسترسی، به رمز ورود و گذرواژه نیاز دارد که در صورت تمایل می توانید از آن استفاده کنید.

در حال حاضر مدارکی که فیلد‌های آنها به صورت پیش‌فرض داخل اپلیکیشن قرار داده شده‌اند، تعداد محدودی دارند و اگر مدرکی را می‌خواهید بسازید که به صورت پیش فرض در اپلیکیشن وجود ندارد، می‌توانید با استفاده از موتور مدرک ساز، فیلدهایی را اضافه کنید و مدرک خود را بسازید و با استفاده از آن تعداد زیادی مدرک مشابه تهیه کنید.

مدارک پیش فرض داخل اپلیکیشن عبارتند از: شناسنامه، کارت ملی، گواهی‌نامه، گذرنامه، کارت عضویت، کارت بانکی، کارت پایان خدمت، کارت ماشین، کارت دانشجویی، کارت پرسنلی، کارت ویزیت و حساب کاربری.

این عنوان گروه هانیستا که تا به امروز ۲۰ هزار کاربر فعال را از آن خود کرده است، حجمی معادل ۲ مگابایت از فضای گجت اندرویدیتان را اشغال خواهد کرد و از طریق کافه بازار قابل دریافت است. 

کافه‌بازار
 • کیف مدارک + مدرک ساز
 • کیف مدارک + مدرک ساز
 • کیف مدارک + مدرک ساز
 • کیف مدارک + مدرک ساز
شرکت : گروه برنامه نویسی هانیستا

نظرات

 • عکس کاربر
  حسن (تایید نشده) / ۱۴ فوریه ۲۰۱۷ پاسخ

  سلام سایتتون عالیه ولی من یه برنامه می شناسم عالیه لطفا اون رو هم بزارین

 • عکس کاربر
  حسن (تایید نشده) / ۱۴ فوریه ۲۰۱۷ پاسخ

  سلام سایتتون عالیه ولی من یه برنامه می شناسم عالیه لطفا اون رو هم بزارینhttps://cafebazaar.ir/app/hesabdari.mirtalebi.b4a/?l=fa نرم افزار حسابدار نرم افزار کنترل پول خیلی توی هزینه های من تاثیر گذاشت اون رو هم اضافه کنین تا از توسعه دهنده اون همایت کنید.

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط