گاه‌شمار خورشیدی ژوبین، تقویمی زیبا و کاربردی برای اندروید

آذین بکتاش
رایگان

یکی از اولین چیز‌هایی که کمک می‌کند گوشی هوشمند ما چیزی بیشتر از وسیله‌ای برای ارتباط با دیگران باشد، این است که رویش اپلیکیشن‌هایی کاربردی نصب کنیم و با فضای آن احساس راحتی کنیم، قدم اول هم این است که یک تقویم درست درمان رویش داشته باشیم.

تقویم هم از آن اپلیکیشن‌هایی است که علاوه برکارایی سر‌ راست و مشخص‌اش باید گرافیک با کیفیت و جذابی داشته باشد. در این بین گاه‌شمار خورشیدی ژوبین، یکی از همین تقویم‌های قشنگی است که می‌توانید به خودتان کادو بدهید و فضای گوشی هوشمندتان را جالب‌تر کنید.

کار با برنامه

کارایی برنامه که از اسم‌اش معلوم است. شما یک تقویم شمسی دارید؛ تقویمی که گرافیک خوبی دارد و تنظیماتش برای با خبر شدن از سال و ماه و ثبت کارهای وابسته به تاریخ‌تان، کافی‌ست.

با باز کردن صفحه این گاه‌شمار شما تقویم ماه را می‌بینیدکه با پس‌زمینه فیروزه‌ای‌ رنگ به شما نمایش داده‌ می‌شود؛ در پایین صفحه هم شما با لمس آیکون مثبت از سمت چپ صفحه وارد صفحه ثبت رویداد می‌شوید. در این بخش شما این امکان را دارید تا سیستم اعلان برنامه را فعال کنید تا کار‌ها و قرار‌هایی که در تقویم مشخص کرده‌اید را با ارسال نوتیفیکیشن به گوشی، به شما یاد آوری کند. 

شما از منوی نواری بالای صفحه سمت چپ می‌توانید نحوه نمایش تاریخ را به نمایش‌ ماهانه، نمایش هفتگی و نمایش روزانه تغییر دهید.

همچنین شما به صورت مورد امکان تبدلی تاریخ شمسی و میلادی به یکدیگر را دارید.

گاه‌شمار خورشیدی ژوبین با تقویم گوگل هم سینک می‌شود که قابلیت مهمی محسوب می‌شود. 

این تقویم ساده و کاربردی و زیبا، روی هم رفته جزو انتخاب‌های خوب برای داشتن تقویم در گوشی است.

نقاط قوت

گرافیک خوب

رابط کاربری خوب

امکان یادداشت‌گذاری به همراه فعال کردن اعلان آن

نقاط ضعف

با توجه به کارایی متمرکز و رابط کاربری متناسب با آن، این برنامه نقطه ضعف خاصی ندارد.

 

شرکت : Jhoobin Idea Processing
برچسب‌:کاربردی
نظر بدهید

نظر خود را به اشتراک بگذارید


معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط