یوگا استودیو، معلم خصوصی یوگای شما

نیلوفر خسروی
۳.۹۹ دلار

به ورزش یوگا علاقه دارید و به دنبال ویدئو‌های گام‌ به‌ گام و آموزشی آن هستید؟ حتما Yoga Studio را امتحان کنید!

یوگااستودیو مانند معلمی خصوصی با ویدئوهای کامل و خوبش می‌تواند این راه را برای شما هموار کند.

Yoga Studio در شانزده اکتبر ۲۰۱۲ به بازار آمده و سیر صعودی بی نظیری داشته است، قیمت خرید این اپلیکیشن ۳.۹۹ دلار است، و توسط شرکت Gaiam تولید شده است.

کلاس‌های اختصاصی؛

در قسمت Classes، کلاس‌های آموزشی متفاوتی وجود دارد که می‌توانید بر حسب نیاز خود، از آن‌ها استفاده کنید، هر کلاس آموزشی نیز به ویدئوهای جداگانه‌ای تقسیم می‌شود. تقریبا ۹ کلاس متفاوت از جمله کلاس‌هایی برای تازه‌ کارها، کلاس‌هایی برای کسانی که در میانه‌ی راه هستند و همچنین کلاس‌های حرفه‌ای وجود دارند.

نکته: اگر اولین باری است که می‌خواهید در این زمینه فعالیت کنید، باید از ویدئوهای آموزشی‌ای که برای Beginner‌ها طراحی شده است استفاده کنید. مثلا در کلاس Beginner Essentials، ده ویدیوی آموزشی وجود دارد مثل: نکات مهمی که تازه کارها باید بدانند، بالانس و تعادل برای تازه کارها، کشش بدن برای تازه کارها و ...

در نتیجه در دوره‌های متفاوت فعالیت خود می‌توانید از کلاس های مختص به همان دوره بهره ببرید.

یوگا استودیو، معلم خصوصی یوگای شما

کمک به انجام درست و صحیح حرکات؛

در حین انجام هر ورزشی از جمله یوگا، انجام حرکات به صورت کاملا درست برا آسیب نرساندن به بدن اهمیت زیادی دارد و اولین چیزی که در هنگام انجام یک ورزش بدون مربی، به ذهن انسان خطور می‌کند؛ همین اشتباه انجام دادن حرکات و آسیب رساندن به بدن است. اپلیکیشن در قسمت Poses مجموعه‌ای از پوزیشن‌های درست را به‌ صورت عکس آماده کرده است و در زیر هر عکس اسم حرکت، توضیحاتی برای انجام حرکت، فواید انجام حرکت و نصایحی به تازه‌ کار‌ها وجود دارد. 

یوگا استودیو، معلم خصوصی یوگای شما

زمان‌بندی انجام یوگا؛

یکی از بهترین قسمت‌های اپلیکیشن، که مناسب برای کسانی هست که دوست دارند منظم باشند و تاریخ و ساعات انجام یوگای خود را بدانند قسمت Schedule است، در این قسمت تقویمی وجود دارد که با استفاده از آن به تمامی این اهداف خواهید رسید.

این اپلیکیشن توانایی‌های دیگری مثل ساخت کلاس خاص خود کاربر و متصل‌کردن سایر اپلیکیشن‌های سلامتی به خود را دارد.

پوزیشن‌های مختلف حرکت این اپلیکیشن در iMessage وجود دارند که شما می‌توانید در گفتگوهای خود از آن‌ها استفاده کنید، همچنین Yoga Studio قابل استفاده بر روی Apple TV است.

نظرات کاربران درباره‌ی Yoga Studio بسیار مثبت است به طوری که در سایت گوگل پلی امتیاز ۴.۸ را گرفته است و این نشان می‌دهد بعد از چهار سال فعالیت مستمر، توانسته به اهداف خود در جذب کاربران علاقمند به یوگا برسد.

یوگا استودیو، معلم خصوصی یوگای شما

این اپلیکیشن،‌ برنامه‌ای فوق‌العاده در این زمینه است و کاربر کاملا می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند. یوگااستودیو مثل یک معلم خصوصی است که با پرداخت هزینه‌ای اندک نصیب شما می‌شود! بیشتر کلاس‌های حضوری مشکلاتی دارند، مثلا اینکه همه نمی‌توانند برنامه‌شان را با آن‌ها هماهنگ کنند،‌ از طرفی راه دور کلاس‌ها و مشکلاتی که در مسیر رفت و آمد وجود دارد، ممکن است فرد را از ادامه‌ی ورزش منصرف کند. ولی با این اپ هروقت که دوست داشته باشید می‌توانید یوگا کار کنید!‌ حتی قبل از خواب و برای داشتن خوابی راحت‌تر!

Yoga Studio تا به حال بیش از ده هزار بار دانلود شده است و نسخه‌ی ۳.۳.۱ آن هم اکنون برای هر دو پلتفرم مبتنی بر سیستم عامل iOS و Android با قیمت ۳.۹۹ دلار در دسترس است.

اپ‌استور کافه‌بازار
  • یوگا استودیو، معلم خصوصی یوگای شما
  • یوگا استودیو، معلم خصوصی یوگای شما
  • یوگا استودیو، معلم خصوصی یوگای شما
  • یوگا استودیو، معلم خصوصی یوگای شما
شرکت : Gaiam
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط