یکی از قدرتمندترین آنتی ویروس‌های سیستم‌عامل اندروید

مهسا اباذری
رایگان

همان طور که از نامش پیداست، مهمترین قابلیت ۳۶۰Security ارتقاء امنیت دستگاه‌های اندرویدی می‌باشد اما این برنامه کاربردهای مفید دیگری هم دارد که موجب محبوبیت آن در بین حدود ۱۰۰ میلیون کاربر شده است؛ در ادامه با پانوشت همراه باشید تا به نقد و بررسی این اپلیکیشن کاربردی بپردازیم.

برنامه ۳۶۰Security با مدیریت قسمت‌های مختلف دستگاه‌تان از جمله حافظه داخلی و جانبی، لیست تماس، برنامه‌ها، پیام‌رسان‌ها و انجام عملیاتی از قبیل « Boost، Scan، AppLock و ...» امنیت گجت‌تان را از هر لحاظ گارانتی می‌کند.

این اپلیکیشن قابل نصب و راه‌اندازی بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید است.

 

نگاهی به برنامه

در ابتدای ورود به برنامه، صفحه‌ای باز می‌شود که بخش‌های Boost ،Clean و Antivirus در آن قابل مشاهده هستند؛ در ادامه به شرح مختصری از هریک خواهیم پرداخت.

Boost: این قابلیت امکاناتی نظیر افزایش نگهداری شارژ باتری، کاهش دمای دستگاه و سرعت‌بخشی به بازی‌ها را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

Clean: این بخش از برنامه با خالی کردن حافظه کش، و همچنین حذف فایل‌های بیهوده موجود در حافظه داخلی و جانبی، فضای خالی بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد که باعث سرعت‌بخشی در عملکرد گجت شما خواهد شد.

Antivirus: با استفاده از این قابلیت قادر خواهید بود تمامی فایل‌های موجود در دستگاه خود را اسکن کرده تا عاری از هرگونه ویروس شوند. از دیگر امکاناتی که در این بخش مشاهده می‌شوند، می‌توان به «قفل‌گذاری اپلیکیشن‌ها و محافظت از Web Browser» اشاره کرد.

یکی از قدرتمندترین آنتی ویروس‌های سیستم‌عامل اندروید

در نوار ابزار برنامه امکاناتی از قبیل «قفل‌گذاری، بازار و منو» به چشم می‌خورند که عملکرد هریک شرح داده خواهد شد.

قفل‌گذاری: این آیکون لیستی از برنامه‌ها اعم از «گالری، پیام‌رسان پیش‌فرض، Browser، لیست تماس و سایر اپلیکیشن‌ها» را نمایش می‌دهد تا در صورت تمایل برای آنها قفل تعیین کنید.

بازار: در این بخش لیستی از اپلیکیشن‌های مرتبط که ممکن است به کارتان بیاید، گنجانده شده تا امکان دانلود آنها سریع‌تر و راحت‌تر فراهم شود.

منو: تمام امکاناتی که پیش‌تر ذکر شدند، در منوی میانبر برنامه نیز موجود هستند تا در هرجایی از برنامه که باشید آسان‌تر و سریع‌تر در دسترس‌تان قرار گیرند.

 

نقاط قوت:یکی از قدرتمندترین آنتی ویروس‌های سیستم‌عامل اندروید

‌ امکان قفل‌گذاری برای همه برنامه‌ها و اپلیکیشن‌ها

• امکان اسکن تمامی فایل‌های موجود در حافظه داخلی و جانبی

• کاهش دمای دستگاه

• افزایش سرعت عملکرد برنامه‌ها و بازی‌ها

• افزایش عمر باتری

• وجود آیکون بازار برای دسترسی سریع‌تر به سایر برنامه‌های مورد نیاز

 

نقاط ضعف:

• یافت نشد

 

قابلیت‌های کاربردی و همچنین رایگان بودن برنامه ۳۶۰Security، دلیل روشن و واضحی بر استقبال میلیون‌ها کاربر از این اپلیکیشن می‌باشد.

کافه‌بازار
 • یکی از قدرتمندترین آنتی ویروس‌های سیستم‌عامل اندروید
 • یکی از قدرتمندترین آنتی ویروس‌های سیستم‌عامل اندروید
 • یکی از قدرتمندترین آنتی ویروس‌های سیستم‌عامل اندروید
 • یکی از قدرتمندترین آنتی ویروس‌های سیستم‌عامل اندروید
شرکت : Mobile Security Limited 360

نظرات

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط