۲MoreLocale ، فارسی ساز دستگاه شما

زهرا ساکی
رایگان

شاید شما هم پس از خرید گوشی موبایل یا تبلت خود متوجه شده باشید که زبان فارسی روی آن نصب نشده و دیگر راه پیش هم ندارید! اگر موضوع برایتان اهمیت داشته و دنبال راهکار بوده‌اید حتما به موبایل فروشی‌هایی رسیده‌اید که درمقابل چند ده هزار تومان و با روت کردن گوشیتان زبان فارسی یا زبان دلخواهتان را به آن اضافه می‌کنند.

و حالا در پانوشت راه حلی را به شما معرفی می‌کنیم که خودتان و بدون نیاز به روت کردن این کار را انجام دهید. به طور دقیق تر که بخواهیم صحبت کنیم، زبان فارسی روی دستگاه شما وجود دارد اما قابل مشاهد نیست! با برنامه ی MoreLocale می‌توانید زبان فارسی پنهان شده در گوشی و نرم افزارهایتان را فعال کنید. 

پس از نصب و اجرا کردن برنامه با زدن دکمه منو و اضافه کردن زبان فارسی (fa) در قسمت language و تایپ کردن IR در فیلد country فارسی به زبان‌های شما اضافه می‌شود و می‌توانید آن را انتخاب کنید. 

 2MoreLocale ، فارسی ساز دستگاه شما

برای اندروید‌های ۴.۲ و بالاتر حتما اروری مشاهده می‌کنید که از شما اجازه می‌خواهد تا دستگاه روت بشود. اما  برای آن هم راه حلی وجود دارد. برنامه کمکی ADB را در درایو C کامپیوتر بریزید و MoreLocale را روی گوشیتان نصب کنید. حالا با متصل کردن گوشی به کامپیوتر با یک کابل و وارد کردن کد، دستگاه به برنامه اجازه دسترسی خواهد داد. حالا می‌توانید زبان فارسی را به روش قبل به زبان‌ها اضافه کنید.

در بین اندک برنامه‌های مشابه MoreLocale تنها برنامه‌ای است که نیاز به روت کردن ندارد و مطمئنا بهترین راه حل خواهد بود. آسان و بدون هزینه.

نقاط قوت:

•نیاز به روت شدن گوشی ندارد.

کافه‌بازار
  •  2MoreLocale ، فارسی ساز دستگاه شما
  •  2MoreLocale ، فارسی ساز دستگاه شما
شرکت : C-LIS CO., LTD. ‪(C-LIS Crazy Lab.)‬
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط