ADM برای دانلود سنگ تمام می‌گذارد!

آذین بکتاش
رایگان

می‌‌شود به همه ذوقی که برای دانلود چیزهای جدید دارید یکی یکی رسیدگی کرد. اگر سرعت اینترنت درست و درمان بود و شما هم یک وقتی به رگه طلا زدید برای دانلود، هول نشوید، یک دانلود منیجر خوب لازم دارید.
اپلیکیشن ADM یکی از بهترین دانلود منیجر‌هایی است که روی گوشی اندروید هم جواب می‌دهد. اگر دانلود‌باز باشید حتما برای استفاده در ویندوز سرو کارتان به آن افتاده است.
کاربا برنامه
ADMADM برای دانلود سنگ تمام می‌گذارد! فایل‌های دانلودی را تا ۹ بخش تقسیم‌بندی می‌کند. بعد از نصب برنامه شما این تقسیم‌بندی را از نوار کشویی بالا سمت چپ ملاحظه می‌کنید؛ از جمله Archives ,Programs ,Video ,Music ,Image ,Document. این تقسیم‌بندی سرعت دانلود را افزایش می‌دهد و شما می‌توانید با اولویت خودتان پروسه دانلود را در بخش‌های مختلف فعال کنید.

ADM برای دانلود سنگ تمام می‌گذارد!اگر به هر دلیلی پروسه دانلود فعال نشد شما امکان وارد کردن لینک در فضای خود برنامه را هم دارید، برای این‌ کار کافی است از نوار بالای صفحه وارد بخش مربوط به فرمت فایل‌تان شوید و لینک دانلود را وارد کنید.
زمان‌بندی دانلود‌ها و در نوبت گذاشتن فایل‌ها برای دانلود یکی دیگر ازمهم ‌ترین قابلیت‌های این اپلیکیشن است. یعنی شما انتخاب‌هایتان را انجام بدهید، بعد هر وقت اینترنت جواب داد خودش دانلود شود. آن‌هم با زمان‌بندی‌ و اولویتی که شما به آن داده‌اید.
با استفاده از این اپلیکیشن نه تنها با سرعت بیشتری دانلود می‌کنید بلکه حجم بیشتری هم می‌توانید بگیرید. ADM تا دانلود همزمان سه فایل جواب می‌دهد. البته شما در بخش تنظیمات این امکان را دارید که سرعت دانلود را هم تنظیم کنید.
نگران قطع شدن اینترنت هم نباشید؛ این اپلیکیشن امکان Resume و Re-Build کردن لینک‌های دانلودی را دارد و پروسه دانلود با قطع شدن اینترنت از دست نمی‌رود.
نقاط قوت
افزایش سرعت دانلود
امکان دانلود سه فایل همزمان
تقسیم بندی فرمت فایل‌ها
قابلیت زمان‌بندی و اولویت‌بندی دانلود
حفظ پروسه دانلود در صورت قطع اینترنت
نقطه ضعف
این اپلیکیشن با توجه به کارایی بالا و امکاناتی که در اختیار کاربر می‌گذارد خوب طراحی شده و نقطه ضعف خاصی ندارد.

کافه‌بازار
 • ADM برای دانلود سنگ تمام می‌گذارد!
 • ADM برای دانلود سنگ تمام می‌گذارد!
 • ADM برای دانلود سنگ تمام می‌گذارد!
 • ADM برای دانلود سنگ تمام می‌گذارد!
شرکت : DimonVideo

نظرات

 • عکس کاربر
  Vahid (تایید نشده) / ۰۸ آوریل ۲۰۱۷ پاسخ

  سلام اگه میشه واسه قسمت فرمت یه نمونه بزارید. که بهتر بشه فهمید که چه جوری فرمت فیلمیو که میخوایم دانلود کنیم تغییر بدیم.با تشکر

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط