Adobe Acrobat، بهترین گزینه برای باز کردن فایل‌های پی‌دی‌اف

آذین بکتاش
رایگان

یکی از متداول‌ترین فرمت‌های فایل متنی، پی دی اف است. کمتر گوشی‌ای است که سرو کارش به این نوع فایل نیفتاده باشد. اما اگر اهل کتابخوانی در گوشی باشید که دیگر هیچ، حتما باید دنبال یک اپلیکیشن خوب و سبک برای باز کردن فایل‌هایتان باشید.

این فرمت آنقدری متداول هست که توسعه دهندگان مختلف به فکر طراحی اپلیکیشن اختصاصی برای آن افتاده باشند. اما همانطور که حتما گوشتان به اسم Adobe Acrobat برای باز کردن فایل‌های پی‌دی‌اف در ویندوز خورده، پیشنهاد می‌کنیم برای گوشی و تبلت هم از همین نرم‌افزار استفاده کنید.

Adobe Acrobat یک اپلیکیشن تخصصی برای باز کردن فایل‌های PDF در گوشی دارد که امکانات خوبی در اختیار شما می‌گذارد تا راحت و روان از این فرمت فایل‌های متنی استفاده کنید.

نت‌گذاری روی متن: شما با این برنامه می‌توانید به راحتی فایل‌های پرحجم را باز کنید و ابزارهایی برای نت‌گذاری روی متن داشته باشید و یا امکان امضا کردن آن را دارید؛ این قابلیت به خصوص برای اسناد اداری و فایل‌های مرتبط با کسب و کارتان حسابی به درد می‌خورد.

Convert کردن: همچنین اگر نرم‌افزار را به نسخه پریمیوم آن ارتقا دهید، امکان Convert کردن فایل‌ها را هم دارید که قابلیت خیلی به درد‌بخوری برای اهل فن است؛ همچنین در نسخه پریمیوم می‌توانید صفحات را ساماندهی و شماره گذاری و فولدربندی کنید. 

اسکن کردن: و اما یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این اپلیکیشن این است که شما با آن به سرعت می‌توانید هر فایلی را با اسکن کردن توسط برنامه تبدیل به فایل پی‌دی اف کنید. برای این کار کافی است از فضای داخل برنامه دوربین را فعال کرده و از فایل عکس بگیرید. اپلیکیشن آن فایل را تبدیل به پی‌دی‌اف کرده و به این ترتیب شما با نصب این برنامه یک طورهایی اسکنر هم خواهید داشت.

شخصی سازی فضای مطالعه: اگر اهل مطالعه طولانی فایل‌ها بر روی گوشی باشید که این امکان واقعا غنیمت است. شما هم می‌توانید فرم نمایش صفحات بر روی صفحه را با چند تنظیم پیشنهادی تغییر دهید و هم با تغییر رنگ صفحه به حالت مطالعه در شب، کارایی آن را به هنگام مطالعه در نور کم بالا ببرید.

روی هم رفته این اپلیکیشن بهترین گزینه برای استفاده از پی‌دی اف است و رابط کاربری خوب و قابلیت‌های منحصر به فرد آن باعث می‌شود احتیاج به امتحان کردن برنامه‌های دیگر نداشته باشید. اگرچه برنامه‌ای که روی امکانات پیش‌فرض گوگل برای باز کردن این فایل‌ها وجود دارد، اما امکانات آن به هیچ وجه قابل مقایسه با Adobe Acrobat نیست.

  Adobe Acrobat، بهترین گزینه برای باز کردن فایل‌های پی‌دی‌اف

نقاط قوت

باز کردن چابک فایل‌های PDF

قابلیت اسکن کردن و تبدیل فایل عکس به PDF

امکان شخصی‌سازی صفحه نمایش

امکان نت‌گذاری و امضای فایل‌ها

نقطه ضعف

برای استفاده از قابلیت کانورت کردن فایل‌ها باید برنامه را به نسخه پریمیوم ارتقا دهید و این امکان در نسخه معمولی در دسترس نیست.

 

کافه‌بازار
 •  Adobe Acrobat، بهترین گزینه برای باز کردن فایل‌های پی‌دی‌اف
 •  Adobe Acrobat، بهترین گزینه برای باز کردن فایل‌های پی‌دی‌اف
 •  Adobe Acrobat، بهترین گزینه برای باز کردن فایل‌های پی‌دی‌اف
 •  Adobe Acrobat، بهترین گزینه برای باز کردن فایل‌های پی‌دی‌اف
شرکت : Adobe
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط