Backgrounds: این برنامه تنها یک مجموعه والپیپر نیست!

بهرام یوسفی
رایگان

همیشه برنامه‌هایِ مربوط به والپیپر را مجموعه‌ای از عکس‌ها تصور می‌کنیم که باید از بین‌ آن‌ها یکی را برای صفحه پس‌زمینه انتخاب کنیم. البته، در واقع اکثر اوقات هم به همین ترتیب بوده. اما Backgrounds با اضافه کردن چند امکان جذاب، تغییراتی در برنامه خود داده که آن را بیشتر به یک شبکه مجازی برای دوست داران عکس و تصویر پس‌زمینه بدل کرده است. با هم نگاهی به این برنامه بی‌اندازیم.

در ابتدا به عملکرد اصلی برنامه بپردازیم، یعنی تصاویر پس‌زمینه؛ شما در Backgrounds با مجموعه‌ای کامل از تصاویر بسیار با کیفیت طرف هستید که در دسته‌بندی‌های مختلف قرار گرفته‌اند. در بدو ورود به برنامه پرمخاطب‌ترین عکس‌های روز را می‌بینید که می‌توانید آن را به حالت هفتگی، ماهانه و تمام مدت نیز تغییر دهید. یا اینکه از Shuffle استفاده کنید و چند عکس اتفاقی را ببینید، شاید شانس با شما یار بود و یک عکس مطابق با سلیقه‌تان را پیدا کردید. برگه جدیدترین‌ها را هم خواهید داشت اما مهم‌تر از همه دسته‌بندی موضوعی خواهد بود.

۴۸ دسته‌بندی مختلف برای Backgrounds در نظر گرفته شده که بسیاری از آن‌ها موضوعات معمول، همچون حیوانات، هواپیماها، مناظر، برندها و ... هستند. اما چند بخش فوق‌العاده هم در بین آن‌ها وجود دارد. برای مثال می‌توان به بخش سخنان اشاره کرد که در آن از جملات مثبت تا تکه‌هایی از عاشقانه‌ها یافت می‌شود. 

با باز کردن هر عکس کم‌کم متوجه تفاوت‌های این برنامه با دیگر برنامه‌هایموجود خواهید شد. در زیر هر عکس چند گزینه برای دانلود، لایک‌کردن، اضافه کردن نظر و یا باز‌نشر آن وجود دارد. اما بعد از دانلود دوباره Backgrounds به شما ابزارهایی برای تغییرات مورد نظر در عکس در اختیار شما قرار می‌دهد. تعداد بسیار زیادی فیلتر وجود دارد که می‌توانید از بین‌ آن‌ها یکی را روی عکس اعمال کنید. همچنین امکان بریدن عکس نیز وجود دارد و قادر خواهید بود بین حالت ایستا و حالت اسکرولی یکی را انتخاب کنید و در نهایت آن را به عنوان عکس پس‌زمینه اضافه کنید.

اما از نظرات گفتیم. Backgrounds در واقع یک شبکه مجازی هم محسوب می‌شود. در این برنامه شما می‌توانید نظرات خود را درباره هر عکس زیر آن اعلام کنید و نظرات دیگران را نیز بخوانید. عکس‌هایی را هم که آپلود می‌کنید در پروفایل شما می‌ماند و دیگران می‌توانند شما را دنبال کنند تا اگر عکس جدیدی آپلود کردید، به راحتی متوجه آن شوند. از همین رو در صفحه اول برنامه یک بخش فید وجود دارد که عکس‌های جدید کاربرانی که دنبال کرده‌اید را به شما نمایش می‌دهد.

محیط گرم و به شدت دوست داشتنی Backgrounds را باید ببینید تا متوجه شوید این برنامه تنها یک ابزار انتخاب والپیپر نیست و به واقع از خیلی لحاظ یک شبکه اجتماعی کوچک محسوب می‌شود که ابزارهای کارآمدی را در اختیار کاربران خود قرار داده.

نقاط قوت:

- مجموعه‌ای کامل از عکس‌های با کیفیت بالا

- شبکه‌ی اجتماعی جمع و جور

- فیلترگذاری و اعمال تغییرات بر روی عکس‌های دانلود شده

- تگ‌گذاری و امکان جستجوی عکس‌ها بر اساس تگ‌ها

- دسته‌بندی‌های متنوع 

اپ‌استور کافه‌بازار گوگل‌پلی
  • Backgrounds: این برنامه تنها یک مجموعه والپیپر نیست!
  • Backgrounds: این برنامه تنها یک مجموعه والپیپر نیست!
  • Backgrounds: این برنامه تنها یک مجموعه والپیپر نیست!
  • Backgrounds: این برنامه تنها یک مجموعه والپیپر نیست!
شرکت : OGQ
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط