callX: مکالماتتان بر روی ابرها

بهرام یوسفی
رایگان

خیلی از کاربران اندرویدی به این موضوع اشراف ندارند که مکالمات تلفنی قابل ضبط هستند. در واقع بسیاری از ما همیشه حسرت این را می‌خوریم که ایکاش می‌شد خیلی ازمکالماتمان را ضبط کنیم. اما برای این کار برنامه‌های زیادی وجود دارند که ما قبلا چند تایی از آن‌ها مثل ACR یا Call Recorder را معرفی کرده‌ایم. امروز سراغ Automatic Call Recorder یا به عبارتی callX می‌رویم که امکانات بسیار خوبی در زمینه ضبط مکالمات و همچنین ذخیره سازی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

ضبط مکالمات در callX بر خلاف بسیاری از دیگر برنامه‌های اینچنینی بسیار انعطاف‌پذیر و قابل تنظیم است. شما می‌توانید به صورت کلی تمامی تماس‌های ورودی و خروجی را ضبط کنید یا اینکه با تعیین بخشی از تماس‌ها، آن‌ مکالماتی که در نظر دارید را برای خود نگه دارید. برای این کار باید یک به یک، گزینه ضبط را برای شماره‌هایی که مدنظر دارید روشن کنید. در وهله آخر یک راه حل دستی هم وجود دارد. هر وقت و در هر زمانی از مکالمه خواستید شروع به ضبطش کنید، می‌توانید با تکان دادن گوشی این کار را انجام دهید. کافی است گزینه ضبط خودکار را خاموش کرده و ضبط را در حالت Shake یا تکان دادن بگذارید.

ذخیره‌سازی تماس‌ها بر روی callX هم قابل تنظیم است. در ابتدا شما بین دو فرمت بسیار پرطرفدار صوتی Wav و Mp3 می‌توانید یکی را انتخاب کنید و در وهله دوم از بین چهار کیفیت پایین، متوسط، متوسط رو به بالا و بالا، یکی را برای فایل خروجی خود در نظر بگیرید. به این ترتیب مدیریت بسیار خوبی بر روی میزان استفاده از فضا و همچنین کیفیت فایل خروجی خود خواهید داشت.

در مورد ذخیره سازی گفتیم؛ یکی از قابلیت‌های منحصر به فرد این برنامه، امکان آپلود همزمان به دو فضای ذخیره‌سازی معروف: دراپ‌باکس و گوگل‌درایو خواهد بود. برای این‌کار شما با ورود به یکی از این دو سرویس به وسیله اکانت از قبل ساخته شده خود، این فرصت را خواهید داشت که فایل‌های ضبط شده خود را در این فضاهای ابری ذخیره کنید تا از پر شدن حافظه دستگاه جلوگیری شود. اگر هم از حافظه داخلی دستگاه استفاده می‌کنید در نظر داشته باشید که می‌توانید بدون محدودیت هر چقدر که خواستید فایل ذخیره کنید یا اینکه از دو گزینه برای حذف فایل‌های قدیمی استفاده کنید. یکی بر حسب تاریخ است که فایل‌هایی با قدمت هر چند روزی که در نظر می‌گیرد به صورت خودکار پاک شوند. یا اینکه تعدادی برای فایل‌های ذخیره شده انتخاب کنید که بعد از آن فایل‌های آخر خود به خود از حافظه کنار روند.

البته برای همه‌ی ما این دقدقه پیش خواهد آمد که وجود فایل‌های صوتی ذخیره شده ممکن است دردسرهایی هم برای ما ایجاد کند. به همین خاطر callX امکان رمزگذاری بر روی فایل‌ها را در نظر گرفته که با ایجاد آن تنها با زدن گذرواژه درست قادر خواهید بود به مکالمات ضبط شده خود گوش کنید. در آخر ذکر این مطلب هم خالی از لطف نیست که فایل‌های ذخیره شده با کیفیت بالا در این اپلیکیشن واقعا از شفافیت بسیار خوبی بهره می‌برند و مثل خیلی از برنامه‌های دیگر صدا دچار نویز و مشکل نیست.

نقاط قوت:

- امکان تعیین کیفیت خروجی 

- ضبط مطلوب با صدایی بدون نویز

- حالت‌های مختلف ضبط خودکار و دستی

- مدیریت عالی برای فایل‌های ضبط شده

- امکان ذخیره سازی ابری

 

کافه‌بازار
  • callX: مکالماتتان بر روی ابرها
  • callX: مکالماتتان بر روی ابرها
  • callX: مکالماتتان بر روی ابرها
  • callX: مکالماتتان بر روی ابرها
شرکت : SMSROBOT LTD
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط