Card Thief: دزدی در میان قصر

سارا مرتضوی
رایگان

Card Thief یک بازی کارتی تک‌نفره است. در این بازی شما نقش یک دزد را بر عهده دارید و باید مخفیانه و بی سر و صدا وارد قصر شده، جواهرات را بدزدید و بدون آن‌که دیده شوید محل قصر را ترک کنید. در این بازی با چالش‌های مختلفی برای پیدا کردن بهترین مسیر خروج رو به رو خواهید شد. در گوشه و کنار این قصر مخوف تعدادی نگهبان گوش به زنگ منتظرند تا شما را به دام بیاندازند. در این بازی فکری باید شش دانگ حواس خود را جمع کرده و خوب تمرکز کنید!

مرور بازی:

Card Thief را نه تنها می‌توان یکی از زیباترین بازی‌های کارتی، بلکه حتی یکی از زیباترین بازی‌های موبایل نامید. طراحی محیط و علی‌الخصوص منوی بازی بسیار خلاقانه و خیره‌کننده است. همان‌طور که گفتیم در این بازی شما که درواقع یک دزد هستید، باید مخفیانه وارد قصر شده و پس از به سرقت بردن گنج‌ها و جواهرات، بدون دیده شدن از قصر خارج شوید. محیط بازی نیز مطابق داستان آن، محیط مرموز و ترسناکی دارد!

در این بازی کارتی، مسلماً شما با تعدادی کارت سر و کار خواهید داشت که هر کدام قابلیت و کارایی خود را دارند. هدف شما در این بازی، پیمودن مسیر و رسیدن به نقطه پایان و یا همان راه فرار است؛ هرچند باید خوب حواس خود را جمع کنید. در گوشه و کنار این مسیر نگهبانان قصر گوش به زنگ ایستاده‌اند تا شما را دستگیر کنند!

Card Thief: دزدی در میان قصر

با شروع بازی شما با تعدادی کارت که روی صفحه به صورت ردیفی چیده شده‌اند، مواجه خواهید شد. شما باید مسیر خود را طوری از میان این کارت‌ها انتخاب کنید که علاوه بر دور زدن نگهبانان و سایر تله‌ها ، بیش‌ترین گنج و امتیاز را نیز جمع کرده باشید. هرچند دور زدن نگهبانان تنها چالش شما در این بازی نخواهد بود!

روی کارت اصلی شما دوعدد نوشته شده است. عدد بالایی امتیاز مخفی یا همان Stealth Point آن کارت و عدد پایین تعداد گنج‌های دزدیده شده را نشان می‌دهد. همان‌طور که گفتیم برای رسیدن به نقطه پایانی مسیر باید از کارت‌های دیگر عبور کنید. با هر گامی که در این بازی برمی‌دارید، از میزان امتیاز مخفی شما به اندازه عددی که روی کارت بعدی نوشته شده، کسر خواهد شد. در نهایت این دو عدد روی کارت، تعیین کننده امتیاز نهایی شما در این بازی خواهند بود.

درصورتی که  مسیری را اشتباه رفته باشید نیز می‌توانید کارت‌ها را از حالت انتخاب شده خارج کنید، در این صورت تمام امتیازهای شما نیز به حالت قبل باز می‌گردد. 

Card Thief: دزدی در میان قصر

Card Thief تنوع بسیار بالایی دارد. شما در این بازی با انواع و اقسام کارت‌ها با قوانین و امتیازات گوناگون رو به رو خواهید شد. برخی از آن‌ها در روند بازی به شما کمک کرده و برخی دیگر مانند کارت نگهبانان باعث دردسر شما می‌شوند. شاید روند بازی کمی پیچیده به نظر رسد، اما اصلاً جان نگرانی نیست. این بازی راهنمای جامع و کاملی را دراختیار شما قرار می‌دهد. 

غیر از گیم‌پلی فوق‌العاده جذاب و سرگرم‌کننده این بازی، شاید جالب‌ترین و هیجان‌انگیزترین بخش این عنوان را بتوان گرافیک و طراحی محیط بازی دانست. کارت‌ها و شخصیت‌های بازی همگی طراحی فوق‌العاده جذاب و هیجان‌انگیزی دارند، تازه می‌توانید به تمام این جذابیت‌ها، منوی منحصر به فرد و مرموز این بازی را نیز اضافه کنید!

Card Thief: دزدی در میان قصر

هرچند سازندگان به این میزان از جذابیت قناعت نکرده و برای کامل شدن عنوان خود، موسیقی مرموز و جذابی نیز برای آن انتخاب کرده‌اند. مجموع عواملی که گفته شد، همگی Card Thief را به عنوانی تبدیل کرده‌اند که شاید به سختی بتوان از خیر تجربه آن گذشت. درواقع می‌توانیم بگوییم با تجربه نکردن این بازی، شاید یکی از بهترین بازی‌های اندرویدی زندگی خود را از دست داده باشید!  

کافه‌بازار
  • Card Thief: دزدی در میان قصر
  • Card Thief: دزدی در میان قصر
  • Card Thief: دزدی در میان قصر
  • Card Thief: دزدی در میان قصر
شرکت : Arnold Rauers
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط