dodol Launcher: لانچری به سبک لاین

بهرام یوسفی
رایگان

برای تغییر ظاهر گوشی‌ یا تبلت‌های اندرویدی باید از برنامه‌های لانچر استفاده کرد. برنامه‌های متعددی در این دسته ساخته شده‌اند که هر کدام قابلیت‌های متفاوتی دارند، اما در نهایت همگی یک سری پوسته به همراه دارند که می‌توانید با آن‌ها تغییرات ظاهری در سیستم عامل خود ایجاد کنید. لانچرهای قدیمی مسلما انتخاب اول همه‌ی کاربران محسوب می‌شوند اما امروز می‌خواهیم با یک لانچر نسبتا جدید اما با اسمی قدیمی شما را آشنا کنیم.

dodol Launcher که به تازگی به LINE Launcher تغییر نام داده از طرف شرکت سازنده LINE ساخته شده است. عمده جذابیت این برنامه هم بر سر شکل و شمایل زیبای آن است که در بخش‌های مختلف تغییرات ویژه گرافیکی ایجاد می‌کند. در اولین قدم بعد از نصب LINE Launcher به سراغ فروشگاه پوسته‌ها بروید. البته اسمش غلط انداز است وگرنه ما پوسته غیر رایگان در آن ندیدیم. همانطور که در این بخش می‌بینید پوسته‌های مختلف در دسته‌های مختلف قرار دارند که همگی طرح و نقش متفاوتی را ارائه می‌کنند. یکی از خوبی‌های بخش جستجوی پوسته‌ها امکان دسته‌بندی رنگی آن‌هاست. کافی‌ است در پایین همین بخش یکی از زمینه‌های رنگی را انتخاب کنید تا پوسته‌هایی که در این طیف رنگی قرار دارند را ببینید.

اما جدا از تم‌های مختلف یک بخش مربوط به تصاویر پس‌زمینه کامل هم در این به اصطلاح فروشگاه موجود است. این تصاویر با کیفیت‌ بالایی تهیه شده‌اند و امکان دانلود و به اشتراک‌گذاری آن‌ها نیز مهیاست. اما متاسفانه دسته‌بندی برای آن‌ها در نظر گرفته نشده و باید همینطور همه را لود کنید تا به آن چیزی که در نظر دارید برسید. در برگه‌ای دیگر هم بسته‌های استیکر مهیا شده که با دسته‌بندی بسیار خوب و البته در قالب همان استیکرهای لاین برای دانلود قرار دارند.

با توجه به اینکه در پانوشت چند لانچر مختلف را برای شما معرفی کرده‌اید، با ما هم عقیده خواهید بود که امکان دانلود پوسته‌های مختلف در بطن خود برنامه یک امتیاز محسوب می‌شود. یعنی برای هر کدام از پوسته‌ها نیاز ندارید که به پلی‌استور بروید و دوباره به برنامه برگردید و همه‌ی کارها در خود LINE Launcher انجام می‌شود.

اما به صفحه اول و محیط اندروید برگردیم. تقریبا با هر پوسته‌ای که نصب می‌کنید آیکون‌های معمول اندروید به کلی عوض می‌شوند و چند ابزار جدید هم در برنامه به شما نمایش داده می‌شود. یکی از آن‌ها گزینه شافل است که تصویر پس‌زمینه‌ای اتفاقی را برای شما انتخاب می‌کند. نمایشگر میزان باتری هم به زیبایی در صفحه خانگی اضافه خواهد شد و یک قسمت جالب به نام App Picks که برنامه‌هایی محبوب به انتخاب LINE Launcher را برای دانلود به شما پیشنهاد می‌کند. ابزاری کوچک هم برای بهبود عملکرد دستگاه در نظر گرفته شده که با لمس آن به صورت اتوماتیک برنامه‌های بلااستفاده در پس پرده‌ی اندورید بسته می‌شوند.

در مورد تنظیمات شخصی‌سازی LINE Launcher زیاد می‌شود حرف زد. کافی است به بخش منوی خانگی بروید تا ببینید که بسیاری امکانت متنوع برای انجام تغییرات در بخش‌های اندورید برای شما در نظر گرفته شده. در واقع از هر نظر که نگاه کنید LINE Launcher چیزی از رقبای قدیمی خود کم ندارد و به همین دلیل است که در مدت زمان نسبتا کم عرضه آن بیش از ۱۰ میلیون دانلود به خود دیده. پس به این اسم آشنا برای تغییر ظاهر گوشی خود اعتماد کنید و از مجموعه پوسته‌های متنوع آن لذت ببرید.

نقاط قوت

- شخصی سازی بخش‌های زیادی از اندورید به شکل دلخواه

- هزاران پوسته زیبا و رایگان

- دانلود در خود برنامه بدون نیاز به رفتن به پلی‌استور

- مجموعه‌های زیبایی از استیکرها و والپیپرهای با کیفیت

- اجرای روان با کم‌ترین مصرف از منابع دستگاه

کافه‌بازار گوگل‌پلی
  • dodol Launcher: لانچری به سبک لاین
  • dodol Launcher: لانچری به سبک لاین
  • dodol Launcher: لانچری به سبک لاین
  • dodol Launcher: لانچری به سبک لاین
شرکت : iConnect.Inc
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط