Easy Installer: نصب جمعی برنامه‌ها

بهرام یوسفی
رایگان

همیشه در مورد ابزارهای همه‌گیر  بر روی اندروید صحبت می‌شود. برنامه‌هایی که باید بر روی هر گوشی نصب باشد. اما هستند برنامه‌هایی که استفاده کم‌تری دارند و برای تنها برخی لزوم استفاده دارند. در همین موارد هم خوب یا بد بودن یک اپلیکیشن بسیار اهمیت دارد. برای مثال امروز به دنبال برنامه‌ای رفته‌ایم که کارش نصب بر‌نامه‌ها یا پاک کردن آن‌هاست. شاید با خود بگویید: "خب اندروید که خود این کار را انجام می‌دهد". پس ببینیم چه چیزی Easy Installer را از ابزارهای پیش‌فرض جدا می‌کند.

اولین کاربرد Easy Installer در نصب دسته‌ای اپلیکیشن‌هاست. به این صورت که درون برنامه شما با انتخاب چند فایل  APK می‌توانید آن‌ها را همزمان نصب کنید. مخصوصا برای مواقعی که تازه گوشی را از نو راه‌اندازی کرده‌اید و مثل من باید تعداد زیادی برنامه را با هم نصب کنید، دیگر با این کار نیازی ندارید که دانه دانه روی هر کدام از فایل‌ها کلیک کنید و مراحل نصب را طی کنید. همین کار را دقیقا برای حذف دسته‌ای برنامه‌ها می‌توان به کار برد. در واقع نیاز به حذف دسته‌ای عموما بیشتر به کار می‌آید تا نصب برنامه‌ها. به همین خاطر به لیست برنامه‌ها می‌توانید بروید و با انتخاب آن‌ها، همه را یک‌جا پاک کنید.

از دیگر مشکلات گوشی‌های رده متوسط و پایین کم بودن حافظه داخلی‌ است. اندروید هم به طور پیش‌فرض برنامه‌ها را در حافظه داخلی ذخیره می‌کند. Easy Installer به شما این امکان را می‌دهد که برنامه‌های خود را بر روی کارت حافظه نصب کنید. البته این امکان به طور کلی به درد همه‌ی برنامه‌ها نمی‌خورد و بعضی از اپلیکیشن‌ها نیاز دارند که در حافظه داخلی باشند، در غیر اینصورت عملکرد درستی نخواهند داشت.

بعضی از برنامه‌ها هم بعد از نصب برای حذف دردسرهایی برای شما به وجود می‌آورند. Easy Installer بدون در نظر گرفتن اینکه برنامه بر روی کارت‌ حافظه یا حافظه داخلی نصب شده، قادر خواهد بود هر اپلیکیشنی را از دستگاه شما حذف کند.

یک جستجوی جذاب هم در برنامه گنجانده شده که جدا از اینکه وظیفه جستجو میان برنامه‌های شما را به عهده دارد، می‌تواند به صورت آنلاین دنبال برنامه‌ای که جستجو کرده‌اید بگردد و نسخه‌ای از آن را در هر کجا که بشود پیدا کند. بعد از جستجو به راحتی می‌توانید با لمس آن به صفحه‌ی مورد نظر بروید و مراحل دانلود را از مرکز پی بگیرید. مشکل این جستجوی آنلاین یافته‌های زیاد شرق آسیایی هست که در لیست می‌آیند و در بیشتر موارد هیچ توضیح انگلیسی کنار آن نخواهید دید.

در نگاه کلی باید گفت شما با برنامه‌ای سبک و کار راه‌انداز مواجهید که دقیقا کاری که باید را انجام می‌دهد و در انجام آن نیز بسیار موفق است.

نقاط قوت

- امکان نصب و حذف دسته‌ای برنامه‌ها

- امکان نصب برنامه‌ها بر روی کارت حافظه جانبی

- جستجوی آنلاین

کافه‌بازار گوگل‌پلی
  • Easy Installer: نصب جمعی برنامه‌ها
  • Easy Installer: نصب جمعی برنامه‌ها
  • Easy Installer: نصب جمعی برنامه‌ها
شرکت : INFOLIFE LLC
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط