Flipboard مجله شخصی شما

امين احمدی
رایگان

همزمان با پیشرفت و توسعه تکنولوژی، اخبار و موضوعات مختلفی مانند محتوا‌های مجله‌ها، روزنامه‌ها و... گسترش یافتند و دیگر روش‌های کاغذی و سنتی جای خود را به روش‌های آنلاین و مدرن امروزی داده‌اند.

اخبار و مجلات موضوعاتی حیاتی و مهم هستند که در هر دوره زمانی، محتوا‌های خاص روز جامعه را به اشتراک می‌گذارند و به همین دلیل بازار آن‌ها همیشه داغ است.

با هوشمند شدن گوشی‌های موبایل دیگر کمتر به دکه‌ها سر می‌زنید و یا وقت زیادی برای مطالعه مجلات کاغذی مختلف اختصاص نمی‌دهید.

اپلیکیشن‌های زیاد و متنوعی توسعه داده شده‌اند پایه و اساس کار آن‌ها مبتنی بر اخبار و مجلات است و به همین دلیل است که کمتر دست افراد روزنامه و مجلات کاغذی را مشاهده نمی‌کنیم.

در ادامه به نقد و بررسی اپلیکیشن Flipboard می‌پردازیم، با پانوشت همراه باشید.

Flipboard مجله شخصی شما

اپلیکیشن  Flipboard  یک مجله اینترنتی و آنلاین است که محبوبیت زیادی پیدا کرده و روز به روز به تعداد کاربران آن افزوده می‌شود.

ابتدا لازم به ذکر است که این اپلیکیشن به زبان انگلیسی است و برای استفاده از آن می‌بایست زبان انگلیسی را متوجه شوید، همچنین اگر زبان انگلیسی را خوب یاد نگرفته‌اید این اپلیکیشن می‌تواند پیشنهاد و فرصت خوبی در امر آموزش برای شما باشد، با یک تیر ۲ نشان بزنید!

پس از دریافت و نصب این اپلیکیشن باید برای خود یک حساب کاربری ایجاد کنید تا بتوانید وارد آن شوید.

این نرم‌افزار مانند یک شبکه اجتماعی عمل می‌کند که در آن آخرین تغییر و تحولات دنیای مدرن را مشاهده می‌کنید.

هنگامی که اپلیکیشن را نصب کردید و وارد آن شدید باید حد‌اقل ۵ موضوعی که نظر شما را به خود جلب می‌کنند مانند: آی‌تی، ورزش، کتاب و کتاب‌خوانی و... انتخاب کنید تا آخرین اخبار مربوط به آن‌ها در صفحه اصلی برای شما نمایش داده شود.

صفحه اصلی اپلیکیشن از ۵ بخش مختلف تشکیل شده است که عبارتند از: خانه، اکانت، اعلان‌ها و جستجو.

Flipboard مجله شخصی شما

در صفحه اصلی تمام موضوعات و مقالات به ترتیب زمان اولویت‌بندی و بارگذاری می‌شوند و می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

پس از انتخاب هر موضوع و وارد شدن به فیلد مربوط به آن می‌توانید متن کامل مقالات به همراه تصاویر آن را مشاهده کنید، نظر دهید، آن را لایک کنید و به اشتراک بگذارید.

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید موضوعات و مقالات خود را سروسامان دهید و آن‌ها را دسته‌بندی کنید تا به راحتی به محتوای آن‌ها دسترسی داشته باشید به این صورت که هر مقاله که نظر شما را به خود جلب کرد را می‌توانید به لیست‌ پیش‌فرض اپلیکیشن اضافه کنید.

قابلیت دیگری که این اپلیکیشن در اختیار کاربران خود قرار داده و آن را از سایر اپلیکیشن‌های مشابه خود متمایز کرده است امکان فالو کردن و دریافت فالور است و این آیتم باعث شده تا Flipboard مانند یک شبکه اجتماعی عمل کند.

در نهایت این اپلیکیشن بسیار کاربردی و مفید که مقالات متنوعی در آن بارگذاری می‌شوند می‌تواند بسیار مفید باشد وسطح اطلاعات شما را افزایش دهد و همچنین می‌تواند سهمی هم در آموزش زبان انگلیسی برای کاربران خود داشته باشد.

Flipboard تا به امروز بیش از ۴ میلیون کاربر فعال را از آن خود کرده وچیزی حدود ۸ مگابایت از حجم دیوایس اندرویدیتان را اشغال خواهد کرد همچنین برای پلتفرم‌iOSتوسعه داده شده است.

Flipboard مجله شخصی شما

 

اپ‌استور کافه‌بازار
  • Flipboard مجله شخصی شما
  • Flipboard مجله شخصی شما
  • Flipboard مجله شخصی شما
  • Flipboard مجله شخصی شما
شرکت : Flipboard
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط