Followers Tracker: آن‌هایی که به اکانت شما سرک می‌کشند

بهرام یوسفی
رایگان

بارها برای ما پیش آمده که کسی ما را در اینستاگرام دنبال می‌کند و درست بعد از اینکه ما هم حسن نیت به خرج داده و او را دنبال کردیم، می‌بینیم از لیست دنبال کننده‌های ما کنار رفته. حالا که اینستاگرام ابزاری برای شناسایی این افراد ندارد، چرا ما به دنبال ابزارهای دیگری برای این کار نباشیم؟ اصلا چرا دنبال آمار و ارقام کاملی درباره اکانت خود نباشیم؟ مخصوصا اگر اکانت ما یک شبکه خصوصی نیست و برای کار و کسابی راه انداختیمش.

Followers Tracker اپلیکیشنی است که به شما اجازه می‌دهد اطلاعات کامل و جامعی از اکانت اینستاگرام خود داشته باشید. در همان ابتدایِ ورود به برنامه شما باید اکانت اینستاگرام خود را در آن اضافه کنید. این برای شروع کار خواهد بود و برنامه به شما اجازه می‌دهد پروفایل‌های بیشتری را نیز به آن بی‌افزایید و برای گرفتن آمار به راحتی بین آن‌ها سوییچ کنید.

صفحه ابتدایی برنامه اطلاعاتی کلی به شما می‌دهد. اطلاعاتی از قبیل تعداد دنبال کننده‌ها، تعداد دنبال شده‌ها، تعداد عکس‌ها و ویدیوهایی که گذاشتید و از این قبیل. اطلاعات تکمیلی در زیر آن خواهد بود که شامل تعداد کل لایک‌ها و کامنت‌ها می‌شود و میانگین لایک‌ها برای هر پست می‌شود. اما اگر این ردیف را به سمت راست بکشید آمار کامل‌تری درباره تعداد لایک‌ها و کامنت‌ها بر حسب نوع پست خود خواهید یافت.

اما نکات جذاب برنامه در زیر آن جا خوش کرده‌اند. شما با مراجعه به هر ردیف اطلاعات کامل و دقیقی می‌توانید از آن‌ها پیدا کنید. چهار‌گزینه‌ای که شامل: جدیدترین دنبال کننده‌ها، جدیدترین کسانی که از دنبال کردن شما دست کشیده‌اند، دنبال شده‌هایی که شما را دنبال نمی‌کنند و در آخر دنبال کنندگانی که شما آن‌ها را دنبال نکرده‌اید. هر کدام این موارد شما را به لیست این اشخاص هدایت می‌کند که به همراه آواتار آن‌ها نمایش داده شده و امکان فالو و آنفالو در آن موجود است.

تقریبا هیچ چیزی بر روی آیفون کاملا رایگان نیست، پس حتما ابزارهایی در Followers Tracker هست که نیاز به پرداخت دارد. اما این قابلیت متاسفانه قابلیت‌های خیلی جالبی‌اند که با پرداخت ماهیانه قابل بازگشایی هستند. برای مثال لیستی با عنوان Stalkers که به شما نشان می‌دهد کدام کاربرانی که جزو دوستان شما نیستند مدام به پروفایل شما سرک می‌کشند. یا آمار کاملی از تک تک پست‌های عکس و ویدیو که به شما برای پیش‌برد مسائل کاری کمک می‌کنند. شاید تا اینجا از این چند ابزار خوشتان آمده اما نباید فراموش کنید که برای هر ماه استفاده از این امکانات باید ۴.۹۹ دلار پرداخت کنید.

اما به طور کلی امکانات رایگان این برنامه به خیلی از ما برای داشتن آمار بهتر از اکانت‌های اینستاگراممان کمک می‌کند. پس اگر به دنبال نرم‌افزار ساده و با کارایی بالا هستید، Followers Tracker را از دست ندهید.

نقاط قوت

- رابط کاربری ساده و با کارایی بالا

- میانگین گرفتن از آمار برای هر پست

- احتساب جداگانه پست‌های ویدیو و عکس در آمار

- امکان فالو و آنفالو کردن کاربران از طریق خود برنامه

نقاط ضعف

قیمت بالای اکانت پرو برای استفاده از قابلیت‌های پولی

 

اپ‌استور
  • Followers Tracker: آن‌هایی که به اکانت شما سرک می‌کشند
  • Followers Tracker: آن‌هایی که به اکانت شما سرک می‌کشند
  • Followers Tracker: آن‌هایی که به اکانت شما سرک می‌کشند
  • Followers Tracker: آن‌هایی که به اکانت شما سرک می‌کشند
شرکت : MapleManiaMobile
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط