Mirror Image: انعکاس عکس‌ها

بهرام یوسفی
رایگان

از عکس‌های انعکاسی یا آینه‌ای خوشتان می‌آید؟ تا به حال به این فکر کرده‌اید که ساخت این عکس‌ها بر روی برنامه‌هایی همچون فوتوشاپ چقدر وقت‌گیرند و همچنین به یک دانش حداقلی از ابزارهای گرافیکی احتیاج دارند؟ حالا اما این افکت‌ها بر روی انواع برنامه‌ها یافت می‌شوند و دیگر نیازی نیست برای هر کاری از نرم‌افزارهای سنگین کامپیوتری استفاده کنید. Mirror Image یکی از این برنامه‌هاست که جدای از ابزار ساخت عکس‌های انعکاسی، بسیاری امکانات دیگر در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا عکس‌های خود در شبکه‌های اجتماعی را از این رو به آن رو کند.

مطمئنا اولین و مهم‌ترین دلیل ما برای دانلود این برنامه، استفاده از امکان ساخت تصاویر انعکاسی آن است. در این بخش شما می‌توانید هم از دوربین برای گرفتن عکس استفاده کنید و هم از عکس‌های موجود در گالری خود برای این کار بهره ببرید. ۱۵ افکت مختلف برای قسمت دو بعدی این کار در نظر گرفته شده که تقریبا تمامی حالات دو تا چهار عکسه را در بر می‌گیرد. این افکت‌ها جهت، تعداد و مدل انعکاس را تغییر می‌دهد که می‌توانید از هر کدام که می‌خواهید برای عکس‌تان استفاده کنید. فقط در نظر داشته باشید که برای اینکه فاصله انعکاس هر تصویر از هم را تنظیم کنید، باید با لمس و کشیدن، آن‌ها را از هم دور یا به هم نزدیک کنید.

اما در برگه دوم یک سری شکل‌های سه بعدی در نظر گرفته شده که  می‌توانید عکس‌های خود را درون آن‌ها درست کنید. ۲۵ عدد از این قاب‌ها در حال حاضر موجود است که ۱۶ تای آن‌ها برای دو عکس و باقی برای حالت چهار عکسه هستند. در بخش بعدی هم استکیرهای جذابی برای گذاشتن روی عکس‌ها وجود دارد. این استیکرها که در ۲۴ دسته‌بندی مختلف قرار دارند و هر روز به تعداد آن‌ها اضافه می‌شود، خاص این برنامه محسوب نشده و اکثرا در برنامه‌های دیگر نیز وجود دارند.

در ادامه Mirror Image ابزارهای دیگری را نیز برای تکمیل عکس در اختیار شما قرار می‌دهد. اولی تنظیم نسبت تصویر است که بسته به جایی که می‌خواهید آن را منتشر کنید، تغییرش می‌دهید. سپس با مجموعه‌ی نسبتا کاملی از افکت‌های موجود، طبع رنگی مورد نظرتان را بر روی عکس اعمال می‌کنید. اگر دوست دارید دور عکستان قاب بندازید، در این برنامه تعداد زیادی قاب وجود دارد که می‌توانید از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید. سپس نوشته مورد نظرتان را هر جای عکس که می‌خواهید بگذارید و در نهایت به برگه ویرایش بروید. در خود برگه ویرایش هم دوباره ابزارک‌های متعددی برای تغییر در رنگ، شکل و نور عکس مهیا شده و سلیقه شما را برای ارائه بهترین عکس ممکن به چالش می‌کشد.

نکته جالب در مورد Mirror Image اما این است که این برنامه اگر چه بخش ساخت عکس انعکاسی خوبی دارد، اما بخش‌های متنوع دیگری را ترتیب داده، که تا جای ممکن نیازهای شما در رابطه با ویرایش عکس را حل می‌کند. برای مثال بخش فیلترهای هنری که عکس‌ شما را به صورت‌‌های جالبی همچون تبدیل به نقاشی تغییر می‌دهد. یا گرید، که ابزاری بسیار عالی برای ساخت کلاژ است. در واقع Mirror Image را می‌توان برنامه‌ای متنوع دانست که اگر چه شبیه به اپلیکیشن‌های مطرح ویرایش عکس نیست، اما سطح وسیعی از خواسته‌های شما را برآورده می‌کند.

نقاط قوت:

- ۱۵ افکت متوع برای ساخت عکس‌های انعکاسی

- ابزارهای متعدد و کارآمد برای ویرایش عکس

- امکان ساخت کلاژ

- استیکرهای متنوع که هر روز به تعداد آن‌ها اضافه می‌شود

- تغییر نسبت تصویر

- امکان تنظیم خودکار رنگ و کنتراست

 

کافه‌بازار
  • Mirror Image: انعکاس عکس‌ها
  • Mirror Image: انعکاس عکس‌ها
  • Mirror Image: انعکاس عکس‌ها
  • Mirror Image: انعکاس عکس‌ها
شرکت : Lyrebird Studio
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط