Music Player : آهنگ‌های خود را با کیفیتی عالی گوش کنید

بهرام یوسفی
رایگان

دیگر بیشتر پخش‌کننده‌های موزیک متوسط موجود در بازار اندروید همگی شبیه به هم شده‌اند. در واقع بیشتر سعی دارند با تغییر ظاهر برنامه‌ها چیز جدیدی رو کنند تا اینکه در ماهیت نرم‌افزار خود تغییری محسوس داشته‌ باشند. البته در بعضی مواقع این تغییرهای ظاهری  بسیار خوب ظاهر شده و فضایی متفاوت به کار خواهد داد و بعضی مواقع تنها تلاشی شکست خورده برای شرکت سازنده می‌شود. Music Player محصول شرکت  Mobile_V5 را باید بعد از نصب، خود داوری کنید. گرافیک موزاییکی ابتدای برنامه و تصاویری که در بخش‌های مختلف آن به کار رفته‌اند کاری جدید است و باید دید سلیقه کاربر را جلب می‌کند یا خیر.

یکی از ایده‌های جالب موجود در Music Player، شیوه کار با لیست‌های پخش است. در واقع برنامه شما را به این سمت سوق می‌دهد تا هر چه بیشتر از لیست‌های پخش استفاده کنید. خود نیز در بخش کتابخانه، آهنگ‌ها را بر اساس اسم آهنگ، خواننده، آلبوم و ژانر لیست می‌کند. بالای هر لیست هم گزینه‌ای برای پخش اتفاقی از بین آهنگ‌هاست و خود پخش کننده‌ها در نواری زیر لیست نمایان است. چینش صفحه فوق‌العاده عالی‌ست و گرافیک خاکستری با پس‌زمینه عکس لطافت خاصی به نمای کلی کار داده است. 

با کلیک بر روی فلشی که در کنار هر آهنگ وجود دارد، چند ابزار کارآمد آن نمایان می‌شود. استفاده به عنوان زنگ گوشی؛ که البته این گزینه به شما امکان برش آهنگ یا چنین کاری را نخواهد داد و تنها با لمس آن، آهنگ به عنوان زنگ گوشی انتخاب می‌شود. اضافه کردن به لیست علاقه‌مندی‌ها یا لیست‌های پخش و اشتراک‌گذاری هم از دیگر موارد این بخش‌اند. اما نکته جالب انتخاب آرت‌ورک یا همان عکس پس‌زمینه آهنگ است. در Music Player شما می‌توانید با آدرس دهی از روی اینترنت یا از طریق عکس درون گالری به آهنگ‌های خود تصویر الحاق کنید. نکته عجیب اینجاست که این امکان بسیار خوب در غیاب امکان ویرایش تگ عرضه شده. با توجه به اینکه این دو ابزار یکدیگر را کامل می‌کنند، ایکاش تیم سازنده این مورد را هم در برنامه لحاظ می‌کرد.

کیفیت صدای خروجی از این برنامه بسیار بالاست اما در عین حال یک اکولایزر ۵ بانده به همراه تنظیمات متنوع نیز برای آن در نظر گرفته شده تا بتوانید نتیجه نهایی را به آن شکل که می‌پسندید تغییر دهید. التبه تنظیمات پیش‌فرض هم -برای کسانی که به تنظیمات دستی اشراف ندارند- لحاظ شده که در قالب کلاسیک، محلی، هیپ‌هاپ و ... تنظیم شده‌اند.

کج سلیقگی‌هایی که این برنامه را از یک اپلیکیشن عالی به خوب تنزل داده از اسمش شروع می‌شود. Music Player یک اسم بسیار پرکاربرد است و اگر بخواهید به دوستتان آن را پیشنهاد کنید باید لینکش را بدهید. در خود برنامه هم اوضاع به همین منوال است و در کنار پارامترهای بسیار خوب، ایراداتی هم هست که توی ذوق می‌زند. اگر جذب ظاهر جذاب این برنامه شده‌اید پیشنهاد می‌کنیم حتما LISTENit را هم امتحان کنید که قبلا در پانوشت آن را نقد کرده‌ایم.

نقاط قوت:

- ظاهر زیبا و جذاب

- کیفیت بالای صدای خروجی

- امکان تعیین عکس برای آهنگ‌ها

- اوکلایزر بسیار خوب

نقاط ضعف:

- نداشتن امکانات کافی 

- نبود ابزار ویرایش تگ

 

کافه‌بازار
  • Music Player : آهنگ‌های خود را با کیفیتی عالی گوش کنید
  • Music Player : آهنگ‌های خود را با کیفیتی عالی گوش کنید
  • Music Player : آهنگ‌های خود را با کیفیتی عالی گوش کنید
  • Music Player : آهنگ‌های خود را با کیفیتی عالی گوش کنید
شرکت : Mobile V5
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط