Pedometer؛ کالری و قدم شمار حرفه‌ای

مهسا اباذری
رایگان

همانطور که می‌دانید پیاده روی یکی از ورزش‌های مفید و کم خرج است که در تناسب اندام و سلامتی تاثیر بسزایی دارد. اگر شما نیز تصمیم گرفته‌اید با پیاده روی کردن به وزن دلخواه خود برسید و سلامت بدن خود را حفظ کنید، اپلیکیشن Pedometer را از دست ندهید!

Pedometer تعداد قدم‌ها و کالری سوزانده شما را در قالب نمودارهای روزانه، هفتگی و ماهیانه نمایش می‌دهد. چنانچه به استفاده از این برنامه کارآمد ترغیب شده‌اید، جهت نصب آن می‌توانید از طریق مارکت اندرویدی کافه بازار اقدام کنید.

 

نگاهی به برنامه

Pedometer تنها حدود دو مگابایت از حافظه دستگاه شما را اشغال می‌کند؛ بنابراین در هنگام نصب آن چندان معطل نخواهید شد. پس از ورود با رابط کاربری زیبا و گرافیک جذاب مواجه خواهید شد. Pedometer؛ کالری و قدم شمار حرفه‌ایجهت عملکرد صحیح برنامه می‌بایست اطلاعات مربوط به سن، قد و وزن، جنسیت و ... خود را وارد کنید؛ برای اعمال این اطلاعات می‌بایست به قسمت منو، تنظیمات و سپس Personal Information مراجعه کنید.

هر زمان که قصد پیاده روی داشتید، فقط کافیست دکمه «Start» را لمس کرده تا برنامه شمارش قدم‌ها و کالری‌های سوزانده شده شما را شروع کند. خروجی این پروسه را می‌توانید در قالب نمودار مشاهده کنید، همچنین جهت مشاهده آمار هفتگی و ماهیانه پیاده روی خود، می‌توانید به ترتیب به تب‌های «Week و Month» مراجعه کنید.

جهت اعمال مواردی همچون «تغییر واحد مسافت، شخصی سازی تم برنامه، حالت Sleep، فعال سازی اتوماتیک شروع و پایان و ...» می‌بایست به منو که در بالای سمت راست نرم افزار تعبیه شده، مراجعه کنید.

چنانچه قابلیت‌های Pedometer مورد پسندتان قرار گرفتند با ارسال لینک نصب آن از طریق شبکه‌های اجتماعی، دوستان خود را نیز دعوت به استفاده از برنامه کنید.

در ادامه به بررسی نقاط قوت و ضعف این اپلیکیشن کاربردی خواهیم پرداخت.

 

نقاط قوت:Pedometer؛ کالری و قدم شمار حرفه‌ای

• کالری و قدم شمار حرفه‌ای

• نمایش خروجی در قالب نمودار

• امکان مشاهده آمار فعالیت‌های خود به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه

• امکان تغییر تنظیمات برنامه

• امکان شخصی سازی ظاهر نرم افزار

 

نقاط ضعف:

• عدم نمایش تعداد قدم‌های پیموده شده در بعضی از گوشی‌ها، زمانی که قفل هستند

 

البته این نقص با مراجعه به تنظیمات دستگاه برطرف خواهد شد. در حال حاضر بیش از بیست هزار کاربر در حال استفاده از Pedometer هستند، دلیل این استقبال گسترده امکانات مفید و کارآمدیست که برنامه به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

کافه‌بازار
  • Pedometer؛ کالری و قدم شمار حرفه‌ای
  • Pedometer؛ کالری و قدم شمار حرفه‌ای
  • Pedometer؛ کالری و قدم شمار حرفه‌ای
شرکت : tayutau
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط