Touchpal، کیبورد هوشمند شما

امين احمدی
رایگان

کیبورد تلفن‌های هوشمند یکی از ابزارهایی هستند که خواه و ناخواه به طور مداوم مورد استفاده قرار می‌گیرند و بهتر است تا کاربران این دسته از دیوایس‌های هوشمند، ابزاری در اختیار داشته باشند تا فرآیند تایپ کردن و نوشتن برای آن‌ها به راحتی انجام شود و از آن لذت ببرند؛ در ادامه به نقد و بررسی اپلیکیشن Touchpal می‌پردازیم، با پانوشت همراه باشید.

اپلیکیشن Touchpal یک کیبورد هوشمند است که تایپ کردن به‌وسیله آن برای شما بسیار راحت و سریع‌تر انجام می‌شود.

این کیبورد یک ابزار حرفه‌ای و قدرتمند است که با استفاده از آن شما می‌توانید به کیبوردی جذاب و راحت‌تر نسبت به کیبوردهای پیش‌فرض دیوایستان دسترسی داشته باشید و از آن استفاده کنید.

Touchpal کلمات را حدس زده، کلمات مناسب را به شما پیشنهاد داده و به Word Corrector مجهز می‌باشد (Word Correctror همان تصحیح کننده کلمات است).

یکی از قابلیت‌هایی که این اپلیکیشن را بسیار قدرتمند و محبوب جلوه داده، امکان شخصی سازی این کیبورد است؛ به طوری که شما می‌توانید بسته به سلیقه خود از میان تم‌های جذاب و مختلف یکی را انتخاب و دانلود کنید و پس از آن برای تایپ سریع‌تر، میان کلید‌ها (Short Key) را در آن طوری بچنید که راحت‌تر هستید.

این اپلیکیشن که از بیشتر زبان‌های دنیا پشتیبانی می‌کند توسط شرکت Touchpal برای دیوایس‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید توسعه داد شده و تاکنون بیش از ۵۰۰  هزار کاربر فعال را از آن خود کرده، همچنین این برنامه چیزی در حدود ۳۳ مگابایت از حجم دیوایس اندرویدیتان را اشغال خواهد کرد.

کافه‌بازار
  • Touchpal، کیبورد هوشمند شما
  • Touchpal، کیبورد هوشمند شما
  • Touchpal، کیبورد هوشمند شما
  • Touchpal، کیبورد هوشمند شما
شرکت : TouchPal
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط