TSF Launcher: سه‌بعدی، زیبا و خیره‌کننده!

بهرام یوسفی
رایگان

اگر مطالب ما در پانوشت را دنبال کرده باشید، حتما می‌دانید که سبک و روان اجرا شدن را یک مزیت برای لانچرها در نظر گرفته‌ایم. اما تا به حال به این فکر کرده‌اید، شمایی که گوشی گرانقیمت یا تبلتی قوی دارید، چرا نباید از یک لانچر گرافیکی استفاده کنید که همه چیز را در دستگاه شما دگرگون کند؟ امروز شما را با TSF Launcher آشنا می‌کنیم، یک لانچر خیره کننده که اندورید را شما را به یک سیستم عامل جذاب بدل می‌کند.

به هیچ وجه گزافه گویی نیست اگر بگوییم: از نظر بصری هیچ لانچری به پای TSF Launcher نخواهد رسید. در همان ابتدای کار برنامه یک تور کوچک از قابلیت‌های این لانچر نشان شما داده می‌شود تا با عناصر آن آشنا شوید. اما به احتمال قوی مثل من درگیر افکت‌های سه بعدی زیبای آن خواهید شد. در ساده‌ترین شکل ممکن که همان تم پیش‌فرض برنامه محسوب می‌شود، یک ویجت هواشناسی بر روی صفحه خانگی شما ظاهر خواهد شد که هوای حال حاضر را با چند انیمیشن سه بعدی زیبا برایتان نمایش می‌دهد. در همین لحظه حال یک لمس کوچک روی ساعت آن را تکان زیبایی خواهد داد، گویی بر روی صفحه نمایش شما آویزان است.

حالا یک بار سعی کنید صفحه‌های خانگی را ورق بزنید و آنجاست که انیمیشین‌های سه بعدی هنگام تغییر را می‌بینید. تعداد زیادی از این دست انیمیشن‌ها وجود دارد که می‌‌توانید بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید. به هر کجای اندروید که سرک بکشید جای پای این طرح‌های زیبا را می‌بینید. اما در همان صفحه خانگی چند گزینه اضافه شده که یکی از آن‌ها گزینه شخصی‌سازی محسوب می‌شود. در این بخش خواهید دید که ظاهر زیبای TSF Launcher تا چه حد قابل شخصی‌سازی‌ست. 

یکی از مشکلات برنامه این است که دو بخش برای شخصی‌سازی دارد. در این بخش ذکر شده شما در هر قسمت چیز زیادی برای شخصی‌سازی پیدا نمی‌کنید اما اگر به بخش افکت‌ها بروید می‌بینید که برای تغییر در ظاهر آیکون‌ها، افکت‌های بخش‌های مختلف اعم از باز کردن پوشه، ورق زدن صفحه خانگی و غیره و بسیاری بخش‌های دیگر گزینه‌های وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. طبق معمول لانچرهای جدید داک‌ هم با امکانات جالبی در این برنامه قرار داده شده که می‌توانید از آن‌ هم بهره ببرید.

اما علمگرهای صفحه نمایش یکی از مزیت‌های جذاب TSF Launcher محسوب می‌شود که برخلاف بسیاری از لانچرهای بازار، همه‌ی موارد آن‌ها به صورت رایگان برای کاربر در نظر گرفته شده. از جمله این عملگرها می‌توان به دو تپ بر روی صفحه‌نمایش، کشیدن به طرفین، کشیدن دو انگشت به طرفین و ... اشاره کرد. برای مثال می‌توانید تعیین کنید که با باز کردن دو انگشت در صفحه نمایش نور صفحه کم یا زیاد شود.

بخش جستجوی جذاب، منوها و زیرمنوها و بسیاری امکانات ریز و درشت دیگر در TSF Launcher هستند که همه از جذابیت بصری فوق‌العاده‌ای بهره می‌برند. اما در نهایت این را فراموش نکنید که این جذابیت‌ها و افکت‌های سه بعدی، فشار نسبی به منابع دستگاه شما وارد می‌کنند. پس حتما روی گوشی‌های قوی آن را نصب کنید و از آن لذت ببرید.

نقاط قوت

- زیبایی بصری 

- افکت‌های بسیار زیبای سه بعدی

- بخش جستجوی پیش‌رفته

- شخصی‌سازی بخش‌های مختلف اندروید

- ویجت‌های متنوع صفحه خانگی

کافه‌بازار گوگل‌پلی
  • TSF Launcher: سه‌بعدی، زیبا و خیره‌کننده!
  • TSF Launcher: سه‌بعدی، زیبا و خیره‌کننده!
  • TSF Launcher: سه‌بعدی، زیبا و خیره‌کننده!
  • TSF Launcher: سه‌بعدی، زیبا و خیره‌کننده!
شرکت : Launcher 3D Pro
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط