Wallpapers QHD: انتخاب از بین هزاران تصویر

بهرام یوسفی
رایگان

تصاویر پس‌زمینه اولین قدم برای تنوع بخشیدن به ظاهر هر گوشی به شمار می‌رود. کار ساده‌ای که  می‌تواند طرح و نقش دستگاه شما را تغییر دهد و روحیه شما را تازه کند. برای انتخاب این تصاویر هم می‌توانید با جستجویی ساده در اینترنت به تعداد بی‌شماری از آن‌ها دست یابید. اما به این شکل با تعداد زیادی صفحه‌های مسدود شده و عکس‌های بی‌کیفیت مواجه می‌شوید که رسیدن به هدف را برایتان مشکل می‌کند. چاره‌ی کار مسلما دست برنامه‌هایی است که این مسیر را برای شما ساده کرده و مجموعه‌ای از این والپیپرها را برایتان جمع آوری کرده‌اند.

Wallpapers QHD مجموعه‌ای بسیار بزرگ جمع آوری کرده که همه‌ی آن‌ها را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در واقع شما برای هیچ‌کدام از این تصاویر نیاز نیست پولی پرداخت کنید. کیفیت هر کدام از آن‌ها هم به شکل بسیار مطلوبی بالاست و گوشی شما با هر رزولوشنی را پشتیبانی خواهد کرد.

رابط کاربری برنامه هم شکیل و ساده طراحی شده و عکس‌های محبوب در همان صفحه اول به شما نمایش داده می‌شود. این محبوب‌ترین‌ها بر اساس روز، هفته، ماه و سالانه نمایش داده می‌شود تا کاربران لیست‌های بیشتری را مشاهده کنند. با کلیک بر روی هر عکس چند امکان به شما داده می‌شود. می‌توانید آن را به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کنید، می‌توانید عکس را دانلود کنید یا اینکه آن را مستقیما به عنوان تصویر پس‌زمینه انتخاب کنید. همین‌جا اطلاعاتی نیز از عکس در زیر آن نمایش داده می‌شود. تم رنگی،اسم و محلی که به آن مربوط است و بر اساس همین اطلاعات دو عکس مرتبط با آن نیز به شما پیشنهاد می‌شود.

دسته‌بندی شکیل و کامل Wallpapers QHD یکی از مزیت‌های بزرگ آن محسوب می‌شود. از لیست‌ها گفتیم، غیر از لیست محبوب‌ها، جدید‌ترین ها را هم در برگه‌ای جدا خواهید داشت و دسته‌بندی‌ها بر اساس موضوع و رنگ جدا شده‌اند. دسته‌بندی موضوعی کامل و فراگیر است و همه‌ی علائق را در بر می‌گردد. از نمونه‌های این موضوعات می‌توان به درختان، غذا، شهر، حیوانات، دریا و ... نام برد.

درون دسته‌بندی‌ها هم دوباره اولیوت‌بندی‌های برای نمایش عکس‌ها مشخص شده که به وسیله آن‌ها می‌توانید ترتیب نمایش عکس‌ها را مشخص کنید. لیست‌بندی‌ها می‌تواند بر اساس تازه‌ترین‌ها، اتفاقی و محبوب‌ترین‌ها چیده شود و همین بخش محبوب‌ترین‌ها هم دوباره بر اساس روز، ماه و سال قابل تغییر است.

در نهایت باید گفت این برنامه مجموعه‌ای کامل با طبقه‌بندی بسیار شکیل و کارآمد تهیه شده و عکس‌های از کیفیت خیلی خوبی برخوردارند. پس باید Wallpapers QHD را چاره‌ای موثر برای تغییر پس‌زمینه گوشی شما محسوب کرد.

نقاط قوت:

- مجموعه‌ای کامل با کیفیت بسیار بالا

- وجود اطلاعات تکمیلی برای عکس

- دسته‌بندی عالی

- طبقه‌بندی عکس‌ها بر اساس رنگ‌بندی

- لسیت‌بندی بر اساس پارامترهای مختلف

کافه‌بازار گوگل‌پلی
  • Wallpapers QHD: انتخاب از بین هزاران تصویر
  • Wallpapers QHD: انتخاب از بین هزاران تصویر
  • Wallpapers QHD: انتخاب از بین هزاران تصویر
  • Wallpapers QHD: انتخاب از بین هزاران تصویر
شرکت : CATPLE
چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی اپلیکیشن‌های مرتبط