شما اینجا هستید

آب و هوا

وقتی می‌خواهید برای قدم زدن از خانه بیرون بروید یا قصد مسافرت دارید به اینکه چه لباسی باید بپوشید و چه چیزهایی باید با خود ببرید فکر می‌کنید. نگاه کردن به آسمان برای پیش‌بینی هوا و در نتیجه تصمیم‌گیری صحیح کافی نیست؛ خدا را چه دیدید شاید در نیمه‌های روز رگبار تندی گرفت و پیراهن نازک...

اپلیکیشن Weather ساخت کمپانی Yahoo یکی از برنامه‌های پیش‌بینی هوای محبوب است که بیش از صد هزار نصب فعال بر روی دستگاه‌های با سیستم عامل اندروید داشته است. این App که از محیطی متفاوت و زیبا برخوردار است کاربری راحتی دارد. شما می‌توانید با انتخاب شهر مورد نظر خود دمای هوا را ساعت به ساعت بررسی کنید علاوه بر این آیتم‌های فراوان دیگری وجود دارند که در این برنامه می‌توانید از آن‌ها مطلع شوید. اطلاعاتی چون دمای هوا به فارنهایت یا سانتی‌گراد، سرعت و جهت وزش باد، احتمال بارش باران، نقشه محل مورد نظر، مقدار رطوبت و فشار با دقت بالا و ساعت به ساعت برای ۵ الی ۱۰ روز آینده از The Weather...

با استفاده از برنامه Weather قادر خواهید بود در هر مکان و هر زمان از شرایط جوی مطلع شوید.

شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که در جستجوی یک اپلیکیشن هواشناسی خوب برای دستگاه همراه خود هستند. اصولا هنگام مراجعه به این دسته از اپلیکیشن‌ها، حساسیت روی این مساله است که برنامه ارائه دهنده همان امکانات و اطلاعاتی باشد که ما به آن‌ها نیاز داریم. امروز، به بررسی یکی دیگر از اپلیکیشن‌های حوزه هواشناسی خواهیم پرداخت.

اطلاع از شرایط آب‌وهوایی چند ساعت یا چند روز آینده به شما کمک می‌کند که بهتر بتوانید برای کا‌ر‌های خود برنامه‌ریزی کنید، با خیال آسوده لباس‌های مناسب برای خود انتخاب کنید و اگر هوا در چند ساعت آینده آفتابی یا بارانی خواهد بود، عینک آفتابی و چتر به همراه داشته باشید.

Go Weather Ex با ارائه گزارشات آب و هوایی از تمامی نقاط جهان در قالب ویجت و پس زمینه‌های زیبا، از آن دسته برنامه‌هاییست که از نصب آن پشیمان نخواهید شد. اگر شما نیز بنا به شرایط کاری و یا سفرهای خود پیگیر شرایط جوی هستید، پیشنهاد می‌دهیم از نرم افزار مذکور غافل نشوید! 

جهت نصب Go Weather Ex می‌توانید از طریق مارکت اندرویدی کافه بازار اقدام کنید.

وقتی می‌خواهید برای قدم زدن از خانه بیرون بروید یا قصد مسافرت دارید به اینکه چه لباسی باید بپوشید و چه چیزهایی باید با خود ببرید فکر می‌کنید. نگاه کردن به آسمان برای پیش‌بینی هوا و در نتیجه تصمیم‌گیری صحیح کافی نیست؛ خدا را چه دیدید شاید در نیمه‌های روز رگبار تندی گرفت و پیراهن نازک سفید رنگ شما را خراب کرد. چک کردن آب و هوا راهی ساده برای تصمیم‌گیری بهتر است.

برنامه‌ها و ویجت‌های آب و هوایی زیادی وجود دارند که می‌توان آن‌ها را از سایت‌های مختلف دانلود کرد. اما انتظار ما از یک برنامه رایگان هواشناسی چیست؟ اصلا چرا باید از ویجت‌های از پیش نصب شده روی اندروید استفاده نکرد و سراغ برنامه‌ای دیگر رفت. امروز با نقد YoWindow همراه شما هستیم، برنامه‌ای که با محیطی جذاب دیدگاه شما را نسبت به اپلیکیشن‌های هواشناسی تغییر می‌دهد.

آگاهی از وضعیت آب و هوا امروزه بسیار مورد توجه است. به طوری که همه کاربران داشتن یک برنامه خوب وضعیت آب و هوا را مد نظر خود قرار می‌دهند. می‌دانیم در این زمینه انواع برنامه‌های گوناگون چه به زبان انگلیسی و چه به زبان‌های محلی طراحی و ساخته شده‌ است. شاید آنطور که باید و شاید نوع زبان در این طیف از برنامه‌ها اهمیت بالایی نداشته باشد.

نرم افزار موبایلی هواشناسی توسط سازمان هواشناسی کشور عرضه شده و اطلاعات جامعی از وضعیت آب و هوایی شهرهای ایران را در اختیار عموم قرار می‌دهد.

از جمله قابلیت‌هایی که برنامه هواشناسی را از سایر اپلیکیشن‌های این حوزه متمایز می‌کند، می‌توان به مواردی همچون «اطلاع از وضعیت جوی از طریق پیامک و مشاهده هشدارهای سازمان هواشناسی کشور» اشاره کرد.

اپلیکیشن Weather ساخت کمپانی Yahoo یکی از برنامه‌های پیش‌بینی هوای محبوب است که بیش از صد هزار نصب فعال بر روی دستگاه‌های با سیستم عامل اندروید داشته است. این App که از محیطی متفاوت و زیبا برخوردار است کاربری راحتی دارد.

/ ۲۹ می ۲۰۱۷

اگر بنا به شرایط کاری خود زیاد سفر می‌کنید و یا عازم سفر تفریحی همراه با خانواده هستید، کسب اطلاعات پیرامون شرایط آب و هوایی جاده‌ها و همچنین مقصدتان، یکی از ضروریات به شمار می‌رود.

صفحه‌ها