شما اینجا هستید

آموزشی

یادگیری زبان دوم، سوم و یا حتی چهارم لذت‌های فراوانی را برای زبان‌آموزان به همراه دارد؛ کشف لغات جدید، تلفظ گویش‌های مختلف و آگاهی از فرهنگ و اصطلاحات زبان‌های دیگر از یک سو و استفاده از اپلیکیشن‌های آموزشی از سوی دیگر بر این لذت همواره افزوده است اما همیشه...

در سال ۱۹۸۴ ریچارد سول ورمن، اولین کنفرانس TED ‪(Design، Entertainment، Technology)‬، را برگزار کرد. پس از آن هرساله همایش‌های TED در ونکوور و تداکتیو برگزار می‌شود. این همایش‌ها درباره موضوعات علمی، فرهنگی، هنری و ... برگزار می‌شود و سخنرانان باید بحث و مطالب خود را در ۱۸ دقیقه ارائه دهند. پس از مدتی این همایش‌ها در وبسایت رسمی TED.com به‌صورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفت. استقبالی که از سخنرانی‌های داخل سایت شد بی‌نظیر بود؛ تا اینکه موسسان این سازمان تصمیم به ساخت اپلیکیشنی کردند که در آن نه تنها کاربران بتوانند از ویدئو‌های آنلاین سخنرانی‌ها بهره ببرند، بلکه به رادیو پادکست...

برای کسانی که اهلش هستند، هیچ چیز به اندازه یاد گرفتن و خلق یک اثر هنری خوشحال‌ کننده نیست. گاهی هم آدم دلش می‌خواهد کارهای مختلف را امتحان کنند تا ببیند در کدام‌ یک ذوق بیشتری دارد.

اپلیکیشن هنری، یک برنامه کاربردی برای علاقمندان به هنر و صنایع دستی است که با تنوع بالایی آموزش‌های مختلف...

امروزه تکنولوژی بخش مهمی از زندگی روزمره را تشکیل داده است. استفاده از تکنولوژی‌هایی همچون گوشی‌های هوشمند می‌تواند برای دانش‌آموزان مقاطع آخر مضر باشد و موجبات تلف شدن وقت آنان را فراهم آورد. برای جلوگیری از این اتلاف وقت، دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف با انتشار اپلیکیشن «آلاء و تخته خاک» برای دانش‌آموزان برنامه ویژه‌ای دارد.

/ ۲۰ ژانویه ۲۰۱۸

در دنیای امروز یادگیری زبان انگلیسی به یک امر حیاتی تبدیل شده است. زبان انگلیسی که به عنوان زبانی جهانی شناخته‌ می‌شود، در سفر به تقریبا تمامی نقاط دنیا برای ارتباط با افراد کاربرد دارد. زبان انگلیسی نه تنها در سفرها بلکه برای استفاده از دنیای اینترنت و همینطور تحصیلات تکمیلی نیاز است.

آرتل یک سرویس چند رسانه‌ایست که امکان دسترسی به محتوای آموزشی را در قالب ویدئو میسر می‌سازد. این دوره‌های آموزشی در حوزه هنرهای هفت گانه از جمله سینما، تئاتر، موسیقی، ادبیات، معماری، هنرهای تجسمی و هنرهای ترسیمی می‌باشد.

شروع سال تحصیلی جدید، بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان را به فکر راهکارهایی جهت ارتقاء سطح دانش و کسب نمرات بهتر می‌اندازد. برخی با استفاده از کتب کمک آموزشی و برخی دیگر نیز با مراجعه به موسسات سعی در انجام این عمل دارند.

فیلم‌های آموزشی یکی از بهترین روش‌ها جهت فراگیری و تقویت زبان انگلیسی محسوب می‌شوند. این روش علاوه بر تقویت مهارت شنیدن، دایره لغات زبان آموز را نیز گسترش می‌دهد. در همین راستا، بر آن شدیم تا با معرفی و بررسی پلیر تخصصی آموزش زبان انگلیسی، در تسهیل این فرآیند یاری‌تان دهیم. با پانوشت همراه باشید.

اپلیکیشن کمان آکادمی مربوط به یکی از جامع‌ترین سایت‌های آموزش علوم پایه‌ است که با طراحی بسیار عالی و البته منابع آموزشی نسبتا کاملی در اختیار کاربران قرار گرفته است. 

اگر تشنه کسب دانش هستید و تمایل دارید اطلاعاتی از هر حوزه داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن تیراژ را از دست ندهید.

مهم نیست به چه رشته و یا هنری علاقه داشته باشید، هر چیزی فن کوزه‌گریِ خودش را دارد. در بعضی موارد رفتن به کلاس‌های آموزشی مثل زیرگروه رشته‌های هنری می‌تواند نتیجه بخش باشد اما این شامل تمام فعالیت‌ها نیست.

امروزه اهمیت فراگیری زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست؛ در واقع یادگیری این دانش مهم‌ترین گام در ارتقاء کیفیت زندگی محسوب می‌شود. دسترسی به اطلاعات روز دنیا، برقراری ارتباط در سفرهای خارجی و پیشرفت‌های تحصیلی و شغلی تنها بخش کوچکی از مزایای فرا گرفتن این زبان کاربردیست. 

فراگیری مهارت‌های مختلف تاثیر به سزایی در یافتن شغل مناسب دارد، اما واضح است که همه ما زمان کافی برای رفتن به انواع کلاس‌های آموزشی را نداریم. علاوه بر کمبود زمان کافی، بسیاری از کلاس‌های آموزشی هزینه‌های سرسام‌آوری داشته و از طرفی هم هیچ تضمینی برای موفقیت صد در صد در آن‌ها وجود ندارد.

صفحه‌ها