شما اینجا هستید

آموزشی

یادگیری زبان دوم، سوم و یا حتی چهارم لذت‌های فراوانی را برای زبان‌آموزان به همراه دارد؛ کشف لغات جدید، تلفظ گویش‌های مختلف و آگاهی از فرهنگ و اصطلاحات زبان‌های دیگر از یک سو و استفاده از اپلیکیشن‌های آموزشی از سوی دیگر بر این لذت همواره افزوده است اما همیشه...

کنکور دارید و به دنبال یک برنامه خوب کمک درسی هستید؟ سیاره ملون را امتحان کنید! این برنامه با اسم بامزه و لوگوی بانمکش، بسیار خوب عمل کرده است. این اپلیکیشن با شعار «یادگیری سریع، عمیق و شیرین در سیاره ملون» دلیل انتخاب چنین اسمی را روشن کرده است! 

با ما در نقد و بررسی سیاره ملون همراه باشید.

گرافیک خوب برنامه و کیفیت تصاویر و زیبایی لوگوهای انتخابی، اولین نکته‌ایست که به چشم می‌آید.

ارتباط خوبی با ویدیوهای آموزشی دارید؟ به نظرتان به جای خواندن کتاب یا در کنار آن، دیدن ویدیوهای آموزشی امری مفید است؟ پس بدانید که ملون با تولید...

برای کسانی که اهلش هستند، هیچ چیز به اندازه یاد گرفتن و خلق یک اثر هنری خوشحال‌ کننده نیست. گاهی هم آدم دلش می‌خواهد کارهای مختلف را امتحان کنند تا ببیند در کدام‌ یک ذوق بیشتری دارد.

اپلیکیشن هنری، یک برنامه کاربردی برای علاقمندان به هنر و صنایع دستی است که با تنوع بالایی آموزش‌های مختلف...

در دنیای امروز یادگیری زبان انگلیسی به یک امر حیاتی تبدیل شده است. زبان انگلیسی که به عنوان زبانی جهانی شناخته‌ می‌شود، در سفر به تقریبا تمامی نقاط دنیا برای ارتباط با افراد کاربرد دارد. زبان انگلیسی نه تنها در سفرها بلکه برای استفاده از دنیای اینترنت و همینطور تحصیلات تکمیلی نیاز است.

امروزه تکنولوژی بخش مهمی از زندگی روزمره را تشکیل داده است. استفاده از تکنولوژی‌هایی همچون گوشی‌های هوشمند می‌تواند برای دانش‌آموزان مقاطع آخر مضر باشد و موجبات تلف شدن وقت آنان را فراهم آورد. برای جلوگیری از این اتلاف وقت، دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف با انتشار اپلیکیشن «آلاء و تخته خاک» برای دانش‌آموزان برنامه ویژه‌ای دارد.

آرتل یک سرویس چند رسانه‌ایست که امکان دسترسی به محتوای آموزشی را در قالب ویدئو میسر می‌سازد. این دوره‌های آموزشی در حوزه هنرهای هفت گانه از جمله سینما، تئاتر، موسیقی، ادبیات، معماری، هنرهای تجسمی و هنرهای ترسیمی می‌باشد.

شروع سال تحصیلی جدید، بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان را به فکر راهکارهایی جهت ارتقاء سطح دانش و کسب نمرات بهتر می‌اندازد. برخی با استفاده از کتب کمک آموزشی و برخی دیگر نیز با مراجعه به موسسات سعی در انجام این عمل دارند.

فیلم‌های آموزشی یکی از بهترین روش‌ها جهت فراگیری و تقویت زبان انگلیسی محسوب می‌شوند. این روش علاوه بر تقویت مهارت شنیدن، دایره لغات زبان آموز را نیز گسترش می‌دهد. در همین راستا، بر آن شدیم تا با معرفی و بررسی پلیر تخصصی آموزش زبان انگلیسی، در تسهیل این فرآیند یاری‌تان دهیم. با پانوشت همراه باشید.

اگر تشنه کسب دانش هستید و تمایل دارید اطلاعاتی از هر حوزه داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن تیراژ را از دست ندهید.

امروزه اهمیت فراگیری زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست؛ در واقع یادگیری این دانش مهم‌ترین گام در ارتقاء کیفیت زندگی محسوب می‌شود. دسترسی به اطلاعات روز دنیا، برقراری ارتباط در سفرهای خارجی و پیشرفت‌های تحصیلی و شغلی تنها بخش کوچکی از مزایای فرا گرفتن این زبان کاربردیست. 

فراگیری مهارت‌های مختلف تاثیر به سزایی در یافتن شغل مناسب دارد، اما واضح است که همه ما زمان کافی برای رفتن به انواع کلاس‌های آموزشی را نداریم. علاوه بر کمبود زمان کافی، بسیاری از کلاس‌های آموزشی هزینه‌های سرسام‌آوری داشته و از طرفی هم هیچ تضمینی برای موفقیت صد در صد در آن‌ها وجود ندارد.

طبق نظریه پژوهشگران جهت یادگیری بهتر هر موضوع جدید، می‌بایست آن موضوع به طور طبیعی در مطالبی که قبلا یاد گرفته‌اید، گنجانده شود. بدین معنی که اگر می‌خواهید چند لغت انگلیسی جدید بیاموزید، فراگیری آن‌ها در داستان یا مطلبی که شامل صد تا دویست لغت از پیش آموخته شده است، بسیار راحت‌تر و سریع‌تر صورت خواهد گرفت.

اگر به دنبال یک برنامه آموزش زبان انگلیسی کامل و جامع هستید، پیشنهاد ما به شما آیونا است. این نرم افزار با سیستم یادگیری مفید و کاربردی که دارد، به راحتی تمامی نیازهای شما در این حوزه را برآورده می‌سازد. همچنین علاوه بر جنبه آموزش و یادگیری، سرگرم کننده نیز هست که موجب می‌شود کاربر بدون احساس خستگی به ساعت‌ها مطالعه و فراگیری بپردازد.

صفحه‌ها