اخبار و مجلات

با حجم بالای اطلاعاتی که هر روز در سایت‌های خبری منتشر می‌شود، هر چقدر هم بدوییم که از همه چیز با خبر باشیم، باز به گردپای این سرعت و حجم خبر نمی‌رسیم. چاره کار استفاده از خبرخوان‌هاست که در قالب اپلیکیشن‌ دارند جایگزین فید‌خوان‌ها می‌شوند، با این تفاوت‌ که...

اتفاقات محیط پیرامون، به طور مستقیم و غیر مستقیم بر زندگی ما تاثیر می‌گذارند، کما اینکه این اتفاقات در شهر یا قاره‌ای دیگر رخ دهند. هر خبری در هر گوشه‌ی دنیا اهمیت دارد و شبکه‌های خبررسانی زیادی به صورت لحظه به لحظه این اخبار را پوشش می‌دهند. اطلاع رسانی سریع درباره‌ی اخبار سیاسی، جنگ‌ها، خبرهای تکنولوژی و ... بنیان کاری سرویس‌های خبری بسیاری در سراسر جهان است.

هرکدام از ما برای مطلع شدن از این اخبار راه حلی را برگزیده‌ایم: به سایت‌های مختلف رجوع میکنیم یا عضو خبرنامه‌ها می‌شویم تا برایمان ایمیل‌های محتوی اخبار ارسال کنند یا به اخبار تلویزیون بسنده می‌کنیم....

همزمان با پیشرفت و توسعه تکنولوژی، اخبار و موضوعات مختلفی مانند محتوا‌های مجله‌ها، روزنامه‌ها و... گسترش یافتند و دیگر روش‌های کاغذی و سنتی جای خود را به روش‌های آنلاین و مدرن امروزی داده‌اند.

اخبار و مجلات موضوعاتی حیاتی و مهم هستند که در هر دوره زمانی، محتوا‌های خاص روز جامعه را به...

سایت و مجله‌ بازی‌نما از جمله قدیمی‌ترین نشریات تخصصی بازی در ایران هستند که همیشه مطالب بسیار خوب و در سطح بالایی ارائه می‌کردند. به طبع یک مجله بازی که در حوزه فناوری دسته‌بندی می‌شود باید یک برنامه موبایل هم داشته باشد. با هم نگاهی به این برنامه می‌اندازیم.

/ ۱۴ خرداد ۱۳۹۶

هرکسی به یکسری موضوعات علاقه‌مند است و همیشه اخبار آن حوزه را دنبال می‌کند شاید کسی علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی باشد و دیگری دلش بخواهد انواع غذا‌ها و نحوه پخت آن‌ها را بشناسد. شاید هم همزمان چندین موضوع وجود داشته باشند که همیشه دنبال می‌کنید مانند اخبار، مد و سفر. برای پیگیری اخبار و اطلاعات مربوط به این موضوعات چگونه عمل می‌کنید؟

Medium برنامه‌ای است که فضایی برای ایده‌های جالب و جدید ایجاد کرده است. برای سازندگان این اپلیکیشن کیفیت ایده‌ها بیشتر از شخص اهمیت دارد. خواندن و نوشتن صحیح هدف این اپلیکیشن است.  Medium مکانی است که می‌توان بر روی دیگران تاثیرات مثبت گذاشت، ایده‌ها و داستان‌های متفاوتی خواند و نوشت. طراحی برنامه بسیار جذاب و است و از گرافیکی خوب برخوردار است.

چنانچه از تماشاگران پر و پاقرص فیلم، سریال و انیمیشن هستید، به شما پیشنهاد می‌دهیم اپلیکیشن آریا فیلم را از دست ندهید.

اپلیکیشن‌های بسیاری در حوزه فیلم و سینما طراحی و ارائه شده‌اند، از جمله معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به IMDb اشاره کرد که قبلا در پانوشت مورد بررسی قرار گرفته است. اما شاید از ویژگی‌های مهمی که برخی از کاربران فارسی خواهان آن هستند، رابط کاربری فارسی و مطالعه اخبار به زبان فارسی باشد.

امروزه اکثر رسانه‌ها و مطبوعات تبدیل به اپلیکیشن شده‌اند و طرفدار‌های این سبک خبر رسانی هم فراوان هستند؛ زیرا دسترسی و استفاده از اپلیکیشن بسیار راحت تر و دست تر است؛ و البته رایگان!

ورزش فوتبال یکی از رشته‌هایی است که همیشه اخبار زیادی را به خود اختصاص داده و مدعیان زیادی به دنبال حواشی و آخرین تغییرات دنیای آن هستند، از این رو همیشه نیاز به یک منبعی که تمامی اتفاقات فوتبال را رصد کند احساس می‌شود.

دوست دارید خبرهای مربوط به هنرمند، ورزشکار، یا هر موضوع دیگری که مورد علاقه‌تان هستند، به محض منتشر شدن به سمع و نظرتان برسند؟ خبرگراف این کار را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد.

/ ۰۹ خرداد ۱۳۹۶

هر شخصی روزانه به مدت چند دقیقه تا چند ساعت را به دنبال کردن اخبار می‌گذراند. به روز بودن و اطلاع درباره‌ی آنچه در اطرافمان و جهان می‌گذرد تاثیری مستقیم بر روی آگاهی و زندگی ما دارد. شبکه‌ها، نشریات، سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خبری زیادی در ایران و جهان وجود دارد که انواع اخبار یا به صورت تخصصی اخبار یک حوزه را پوشش می‌دهند.

گلچین برنامه‌ای است که به جنبه‌های مختلف زندگی انسان از دید قرآن و اسلام می‌پردازد.

این اپلیکیشن در کافه بازار، خود را رایگان نمی‌داند و به کسانی که قصد دارند از آن استفاده کنند گوشزد می‌کند که:

صفحه‌ها