اخبار و مجلات

بسیاری از ما، در زندگی قهرمانی داریم. قهرمانی که ممکن است فوتبالیست، بازیگر یا حتی سیاستمدار باشد. شاید این حس در کودکی و نوجوانی زنده‌تر باشد، اما با بالا رفتن سن، باز هم خبر داشتن از زندگی هنرمندان و افراد معروف، جذاب و کنجکاو کننده است. 

برای طرفداران واقعی یک تیم فوتبال، آگاهی از خبرهای تیم محبوبشان، اهمیت زیادی دارد.

/ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶

طرفدار پرسپولیس هستید یا استقلال؟ اگر تیم محبوبتان شاهین قدیم یا همان پرسپولیس است، در ادامه با پانوشت همراه باشید! 

/ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶

اگر به دنبال یک خبرخوان خوب و کم حجم هستید، «خبرپو» را نصب کنید! این برنامه با حجم ۲.۸ مگابایت، برای کاربران گوشی‌های اندروید ارائه شده و تا به حال بیش از پانصد بار از مارکت معتبر اندرویدی کافه بازار دانلود شده است.

با هم به سراغ نقد وبررسی این خبرخوان می‌رویم.

«ویژه‌ها»

اگر پیگیر اخبار باشید، قطعا می‌دانید که یکی از معتبرترین منابع خبری خارجی، نیویورک تایمز است. 

نیویورک تایمز یکی از روزنامه‌های معتبر و مشهور آمریکایی است که مرکز مدیریت آن در شهر نیویورک قرار دارد. این روزنامه، هر روز به صورت همزمان در آمریکا و سایر نقاط دنیا، چاپ و منتشر می‌شود.

/ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶

اگر با «آخرین خبر» آشنا باشید، می‌دانید که این رسانه، محصولی از موسسه فرهنگی هنری خراسان است که به صورت مستقل و بدون وابستگی با جریان‌های سیاسی حاکم، فعالیت می‌کند. 

این برنامه بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل‌های اندروید و آی‌او‌اس قابل نصب است و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارد.

/ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶

اخبار سیاسی، ورزشی، اقتصادی روز ایران و جهان را دنبال می‌کنید؟ موقعیت شغلی‌تان به گونه‌ایست که نرخ لحظه‌ای ارز، سکه و خودرو برایتان اهمیت دارد؟ با اپلیکیشن اخبار داغ دیگر نیازی به چندین کانال یا اپلیکیشن مختلف نخواهید داشت چون تمامی این اطلاعات به صورت یک جا در اختیارتان گذاشته می‌شود.

اگر با روزنامه‌ی «هفت صبح» آشنا هستید و دوست دارید از خبرهای باکیفیت و لحظه‌ای باخبر شوید، می‌توانید این روزنامه را با اپلیکیشن اختصاصی آن دنبال کنید. 

در حال حاضر نسخه‌ی ۳.۹.۲ این برنامه بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل‌های آی‌او‌اس و اندروید قابل نصب است و بیش از بیست هزار نفر از آن استفاده می‌کنند.

/ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶

اگر می‌خواهید بدون اینکه هر روزه به پای دکه‌های روزنامه و مجله فروشی بروید به دسته‌ای از اخبار، اطلاعات و سرگرمی در قالب مجله دسترسی داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن مجله اینترنتی بانوان را بر روی گجت خود نصب و در وقت و هزینه خود نیز صرفه‌جویی کنید.

هر روزه حجم عظیمی از اخبار و اطلاعات در حال تبادل هستند که دنبال کردن همه آن بر هیچ فردی میسر نیست؛ گروه دوات برای رفع این مشکل دست به طراحی اپلیکیشنی همه جانبه زده و نام آن را خبر فوری نهاده‌ است. 

اپلیکیشن خبر فوری خبرهای روز ایران و جهان در موضوعات ورزشی، سیاسی، اقتصادی و ... را از خبرگذاری‌های معتبر دریافت و در اختیار کاربران قرار می‌دهد. 

صفحه‌ها