شما اینجا هستید

بازی

Jetpack Joyride محصول کمپانی Halfbrick Studios را می‌توان یکی از بهترین بازی‌های سبک آرکید و یا همان امتیازی دانست. همان‌طور که می‌دانید در عناوین آرکید تنها با یک مرحله طرف هستیم و باید سعی کنیم رکورد خود را در همان مرحله بالا ببریم؛ به همین...

به یکی از زیباترین و خفن‌ترین بازی‌های زامبی محور خوش آمدید! Zombie Gunship Survival که از این به بعد آن‌را به اختصار ZG می‌نامیم، عنوانی اکشن و محصول کمپانی Flare Games است. در این عنوان آخرالزمانی، شما که عضو گروه آخرین بازمانده‌ها هستید، باید با هلی‌کوپتر خود از آسمان با نبرد با زامبی‌ها بپردازید. ZG عنوانی بی‌نهایت جذاب و سرگرم‌کننده است. تنوع بالای امکاناتی که این بازی در اختیارتان قرار می‌دهد، حالا حالا شما را درگیر نبرد با این موجودات پلید و تشنه خون خواهد کرد. با ما در ادامه همراه باشید....

معرفی بازی: That Level AgainThat Level Again یک بازی فکری و معمایی است. در این بازی، همان‌طور که از نامش هم پیداست، تنها با یک مرحله مشابه سر و کار دارید،...

به یکی از زیباترین و خفن‌ترین بازی‌های زامبی محور خوش آمدید! Zombie Gunship Survival که از این به بعد آن‌را به اختصار ZG می‌نامیم، عنوانی اکشن و محصول کمپانی Flare Games است. در این عنوان آخرالزمانی، شما که عضو گروه آخرین بازمانده‌ها هستید، باید با هلی‌کوپتر خود از آسمان با نبرد با زامبی‌ها بپردازید.

/ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

Smashy Road یک بازی ماشین‌سواری بامزه و سرگم‌کننده‌ است. در این بازی که طراحی مینیمالی هم دارد، شما باید سوار بر ماشین خود از دست نیروهای پلیس سمجی که دنبال‌تان هستند، فرار کنید. Smashy Road عنوان ساده و بی‌دردسری است، در این بازی غیر از فرار کردن از دست پلیس‌ها که انصافاً کار سختی هم هست، کار دیگری نخواهید داشت.

/ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

Huemory عنوانی امتیازی و محصول کمپانی Pixel Ape است. هدف اصلی در این بازی امتیازی، به چالش کشیدن قدرت حافظه تصویری بازیکن است. در این بازی شما با یک صفحه و تعدادی توپ رنگی طرفید و باید سعی کنید جای این‌توپ‌های رنگی را در مدت زمانی که در اختیار دارید به حافظه بسپارید.

/ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

Battle Star عنوانی اکشن و اولین محصول کمپانی ایرانی مترسک است. در این بازی شما باید سوار بر جنگنده خود عازم فضای بیکران شده و به نبرد با جنگنده‌های دشمن بپردازید.

/ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

Star Skater عنوانی امتیازی و محصول کمپانی Halfbrick Studios است. در این عنوان شاد، جذاب و رنگارنگ، شما باید مسیری را با اسکیت‌بورد طی کرده و پس از پشت سر گذاشتن موانع راه، خود را به خط پایان برسانید. Star Skater علاوه بر محیط جذاب و گیم‌پلی روانش، جزئیات زیادی را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد.

/ ۳۰ خرداد ۱۳۹۶

اگر گشت و گذارهای آرتاس در وارکرفت۳ را با مدل کوچک شده‌ای از مبارزات Rome تلفیق کنیم و آن‌ها را در بستر بازی‌های استراتژیک جدید بگذاریم به عنوانی همچون Art of Conquest خواهیم رسید. یک بازی جذاب با جزییات بسیار زیاد که شما را ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد.

اگر فیلم Steel را دیده باشید، احتمالا درک خواهید کرد که ایده‌ی اولیه بازی از کجا به دست آمده است. ایده‌ی مبارزه‌ی ربات‌های مبارزی که از راه دور کنترل می‌شوند. امروز با معرفی بازی بسیار محبوب Iron Kill همراه شما هستیم.

/ ۳۰ خرداد ۱۳۹۶

Light House  از آن‌ دست بازی‌هایی است که با یک گیم‌پلی ساده و پازل‌های سخت و لذت بخش، عنوانی خاص پدید آورده است. از آن دست بازی‌هایی که به همین زودی‌ها از یاد کاربران نخواهد رفت و بازیکنان تا مدت‌ها سرگرم حل معماهای آن خواهند شد.

/ ۳۰ خرداد ۱۳۹۶

سال‌های دور دنیای بازی تا این اندازه پر زرق و برق و متنوع نبود. برای همین اغلب ماها بازی‌های جذاب کودکی را به خوبی به خاطر داریم. بسیاری از بازی‌های قدیمی برای نسخه‌ی موبایلی بازسازی شدند. سگا هم طی حرکتی خوب سونیک را در سبک پرطرفدار رانر بازسازی و با همان سبک و سیاق قدیمی وارد بازار بازی‌ها کرد.

/ ۳۰ خرداد ۱۳۹۶

مدل‌های مختلفی از بازی‌های مربوط به دفاع از قلعه منتشر شده‌اند که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند. Tiny Archers این سبک را با تیر و کمان تلفیق کرده و نتیجه کار یک بازی مفرح، ساده و در عین حال جذاب است.

صفحه‌ها