شما اینجا هستید

بازی

مینی دیزی روایت داستان عشقی یک زن و شوهر به نام گلی و قدرتِ که قصد دارند با راه اندازی مجدد دیزی سرای پدر گلی یک کار و کاسبی آبرومند را راه‌اندازی کنند.

"گلی فکر میکنه با کمک قدرت میتونه کار و کاسبی دیزی سرای پدرش رو سکه کنه، علاوه بر اون، اینجوری میتونه کنترل بیشتری هم روی رفت و آمدهای قدرت داشته باشه، آخه میدونی قدرت سر همین رفیق و رفیق بازیاش رفت زندان"؛ در ادامه به معرفی بازی “مینی دیزی” خواهیم پرداخت.

داستان بازی...

/ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۶

بازی‌های Escape Room یا همان فرار از اتاق خودمان این روزها به جذاب‌ترین و پرطرفدارترین سبک بازی‌های موبایل تبدیل شده‌اند. گیم‌پلی ساده این نوع از بازی‌ها که معمولاً در سبک اشاره و کلیک بوده، کار را برای بازیکنان ساده کرده‌اند.

/ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۶

Roll the Ball بازی ساده و زیبایی است. در این بازی تنها کار شما رساندن یک توپ به انتهای مسیر است. البته برای این‌کار ابتدا باید مسیر را برای این توپ کوچک آماده کنید.

/ ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۶

شاید شما نیز در کودکی تجربه بازی با سایه‌ها را داشته باشید. اگر یادتان باشد برای این‌کار دست‌های خود را در برابر نور جلوی دیوار نگه می‌داشتیم و سعی می‌کردیم شکل‌های مختلفی مثل کبوتر و فیل درست کنیم. شاید الان دیگر برای این‌کارها حسابی پیر شده باشیم، اما برای تجربه عنوانی که از همین ایده برای طراحی گیم‌پلی خود استفاده کرده مسلماً هنوز وقت زیادی داریم!

/ ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۶

Memory Limit یک بازی تقویت حافظه است. در این بازی به تک تک سلول‌های مغز خود برای به خاطر سپردن اطلاعات بازی نیاز خواهید داشت. شاید در این دوره و زمانه شلوغ که حواس‌پرتی دامان همه ما را گرفته، تجربه چنین عناوینی که علاوه بر سرگرمی، تمرینی برای تقویت حافظه نیز محسوب می‌شوند خالی از لطف نباشد.

/ ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۶

Hyper White Blood Cell Dash داستان نجات یک کودک بیمار است. جانی، کودکی بیماری است که سیستم ایمنی بدنش ضعیف شده و حالا انواع و اقسام ویروس‌ها به او حمله کرده‌اند. در این بازی شما باید در نقش یک گلبول سفید مبارز به کمک این کودک بیمار آمده و بدن او را از وجود این ویروس‌های موذی و پلید پاک کنید.

/ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶

Monster Cracker بازی خطرناکی است. در این بازی رکوردی شما باید سعی کنید تا جایی که می‌توانید مقاومت کرده و نگذارید هیولاها انگشتان شما را قطع کنند! بله بازی به همین اندازه که می‌بینید جدی است و با هیچ کس شوخی ندارد. در این بازی خبری از گیم‌پلی پیچیده نیست و تنها سرعت عمل شماست که سرنوشت‌ساز خواهد بود!

/ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶

Mousebot یک بازی اکشن و محصول کمپانی Vector Unit است. در این بازی شما هدایت یک موش آزمایشگاهی را بر عهده دارید. این موش بینوا اسیر گربه‌هایی شده که قصد دارند آزمایش‌های مختلفی را روی این حیوان بینوا انجام دهند.

/ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶

بازی والیبال در سال‌های اخیر به یکی از محبوب‌ترین رشته‌های ورزشی در کشورمان تبدیل شده است. شاید پیروزی‌های پیاپی و موفقیت‌های چشمگیر تیم ملی ایران در سال‌های اخیر را بتوان دلیل اصلی استقبال مردمی از این رشته ورزشی مهیج دانست.

/ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶

قبول  دارید که بازی‌های کمپانی Ketchapp از شصت کیلومتری هم قابل تشخیصند؟ طراحی مینیمال و منحصر به فرد، استفاده از رنگ‌های متنوع، گیم‌پلی ساده و روان و اعتیادآور، همه و همه نشانه‌های‌ عناوین ساخته شده توسط کمپانی کچاپ هستند. نشانه‌هایی که طی سال‌ها بازی‌های این کمپانی فرانسوی را به عناوینی منحصر به فرد و موفق تبدیل کرده است.

/ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶

اوریگامی یا هنر کاغذ و تا، یکی از کاردستی‌های محبوب ژاپنی است که امروزه در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. هدف این هنر آفریدن طرح‌های جالب از کاغذ با کمک تاهای هندسی است. برخی بر این باروند که هنر تا کردن کاغذ اولین بار در چین متداول شده است. اما بی‌شک این ژاپنی‌ها بودند که هنر خم کردن کاغذ را به کمال رسانده و یا به عبارتی از آن خود کردند.

صفحه‌ها