شما اینجا هستید

خبرها و نشریات

امروزه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و به دنبال آن توسعه اخبار و موضوعات مختلف، خبر رسان‌های کاغذی و سنتی همچون مجلات و روزنامه‌ها جای خود را به روش‌های مدرن و آنلاین همچون اپلیکیشن‌ها داده‌اند. اپلیکیشن‌های خبرخوان در قالب یک برنامه هوشمند، رسانه‌های مورد پوشش را بنا به سلیقه کاربران خود انتخاب می‌کنند.

روزنامه‌ها و مطبوعات کاغذی، هیچ وقت منقرض نمی‌شوند! اما روز به روز طرفدار‌های آن‌ها کمتر می‌شود و افراد بیشتری به سراغ رسانه‌های دیجیتال می‌روند. به طوری که بعضی خبرگزاری‌ها مختص به یک سایت اینترنتی شده‌اند و فقط در دنیای مجازی در دسترس‌اند.

شاید تا به حال برای شما نیز پیش آمده که به دنبال مطلبی، سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلفی را زیر و رو کنید اما مطالب نامعتبر و نامرتب آن‌ها خسته‌تان کرده باشند. اینجاست که می‌گویید کاش یک مجله کامل مطابق با خواسته‌های من طراحی می‌شد!

اگر صاحب کسب و کاری هستید و می‌خواهید همشهریان خود را از رویدادهایی همچون تخفیف‌ها، جشنواره‌ها، افتتاحیه‌ها و ... خود باخبر کنید، شهربین این بستر را به راحتی برایتان ایجاد می‌کند.

اگر به تئاتر و کسب اخبار مربوط به آن علاقه‌مندید، به طور قطع از اپلیکیشن جشنواره بین المللی تئاتر فجر استقبال خواهید کرد.

موج علاقه‌مندی به کشور کره جنوبی از سریال‌های تاریخی‌ای شروع شد که از شبکه‌های سیمای ایران پخش می‌شد و شاید کمتر کسی روزی را تصور می‌کرد که این علاقه‌مندی به موسیقی، فرهنگ و تاریخ و سنت‌های این کشور هم کشیده شود.

اگر به هر دلیلی حال و حوصله خواندن اخبار روز را ندارید، فقط با یک لمس خلاصه‌ای از اخبار را به صورت صوتی بشنوید؛ این عمل را فقط اپلیکیشن خوش خبر برایتان میسر می‌سازد.

اگر اهل مطالعه و گشت و گذار در دنیای نشریات داخلی و خارجی هستید، پیشنهاد می‌دهیم اپلیکیشن لیمگ را از دست ندهید!

لیمگ یک اپلیکیشن اشتراکی جهت دسترسی به روزنامه‌ها و مجلات پرمخاطب ایرانی و خارجی اعم از «شرق، رسالت، کیهان، خانواده سبز، خط خطی، دنیای سلامت، National Geography ،Times ،Business Today و ...» است.

همه ما در طول روز زمان زیادی را برای کار، خرید، دانشگاه و... بیرون از منزل هستیم. در این زمان‌ها دنیا در جریان است و حادثه‌های زیادی رخ می‌دهد و ما به دلیل این که به تلویزیون و سایت‌های خبری دسترسی نداریم از آن‌ها بی‌خبر خواهیم ماند. 

آیا دوست دارید معلومات خود را در تمام زمینه‌ها، چه سلامتی و چه حتی در حوزه‌های مد و فشن، افزایش دهید؟ 

اپلیکیشن «هفت گنج» که با نام «هفت گنج پرتال سلامتی، آرایش، مد و فشن» در کافه بازار منتشر شده، در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.