شما اینجا هستید

دارو و درمان

اگر سلامت جسمی و روحی در دوران بارداری و یا قبل و بعد از آن برایتان حائز اهمیت است، اگر می‌خواهید سلامت زندگی زنانه خودتان را حفظ کنید، اگر دانش و تجربه کافی در حوزه بارداری و پرورش کودک را ندارید، پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن مادرشو را از دست ندهید.

/ ۲۳ خرداد ۱۳۹۶

آیا می‌دانید در هر ۱۰ ثانیه، یک نفر در جهان به دلیل عدم آگاهی از دیابت و روش‌های کنترل آن جان خود را از دست می‌دهد؟ آیا می‌دانید از هر ۲۰ ایرانی یک نفر مبتلا به دیابت است و نیمی از این تعداد در جریان بیماری خود نیستند؟

/ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶

هر فردی مستلزم فراگیری کمک‌های اولیه است تا در مواقع بحرانی قادر به نجات جان خود و اطرافیانش باشد. با توجه به این که کمک‌های اولیه در کودکان متفاوت از بزرگسالان است، قصد داریم اپلیکیشنی را به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آن راهکارهای نجات خردسالان را نیز بیاموزید.

طب سنتی از دیرباز در خاورمیانه و خاوردور از اهمیت به سزایی برخوردار بوده است که با مخاطبان زیادی روبرو بوده است. موضوع معالجه با گیاهان طبی کم و بیش مطرح است.

از مهم‌ترین وظایف شخصی که نگهداری از حیوانات را به عهده می‌گیرد، مراقبت از سلامتی او است. اپلیکیشن کمک‌های اولیه حیوانات خانگی به شما کمک می‌کند تا با بسیاری از نکات ضروری برای کمک به حیوانات در موقعیت اورژانسی، آشنا شوید. همچنین اگر در زمینه نگهداری از حیوانات به سوال یا مشکلی برخوردید، با استفاده از برنامه مذکور می‌توانید نسبت به برطرف سازی آن اقدام کنید.

واکسن‌ها یکی از مهم‌ترین ارکان ایمنی کامل و دائم کودکان در برابر بیماری‌ها محسوب می‌شوند؛ اپلیکیشنی که امروز قصد داریم به شما معرفی کنیم، جهت کمک به خانواده‌های ایرانی در یادآوری زمان واکسن فرزندان و ارتقاء فرهنگ سلامت در جامعه طراحی و ارائه شده است. این نرم افزار با نام واکسن از طریق مارکت اندرویدی کافه بازار در دسترس قرار می‌گیرد.

شاید تا به حال برای شما نیز پیش آمده که علی رغم تماس‌های مکرر با مطب پزشک مورد نظرتان، موفق به برقراری ارتباط و تعیین نوبت نشده باشید؛ اپلیکیشنی که نقد و بررسی آن پیش روی شماست، امکان تعیین ملاقات با پزشک مورد نظرتان را فقط با یک کلیک میسر می‌سازد.

اگر نیاز به پزشک داشتید اما به هر دلیلی امکان مراجعه برایتان میسر نبود، مدیکو به یاری شما می‌آید. 

طب سنتی و گیاهی، این روزها طرفداران زیادی دارد. برخی از افراد دلشان نمی‌خواهد خود را با داروهای شیمیایی درمان کنند و برای درمان دردها و بیماری‌ها به طب سنتی و گیاهان پناه می‌برند.

اگر شما نیز از طرفداران طب سنتی هستید، با پانوشت در نقد و بررسی اپلیکیشن «گیاهان دارویی و طب سنتی» همراه باشید.

صفحه‌ها