شما اینجا هستید

سبک زندگی

اپلیکیشن ببروبشور یک سرویس خشکشویی آنلاین در تهران است که علاوه بر خدمات شستشو و خشکشویی، خدمات اتوکشی، خدمات شستشوی پرده و لباس را نیز به صورت حضوری و آنلاین به شهروندان تهرانی ارائه می دهد. روی هم رفته، این اپلیکیشن، خدمات دریافت و تحویل شستشو و خشکشویی لباس شخصی شم ارا فراهم می کند و لباس شما را پس از شستسو و اتوکشی به موقعیت مکانی شما تحویل می‌دهد. در ادامه با نقد و بررسی این اپلیکیشن با پانوشت همراه باشید.

ببروبشور ساده‌ترین، سریع‌ترین و راحت ترین روش برای شستشوی لباس‌های شما است. لمس یک دکمه تنها کاری است که شما باید برای شستشوی لباس‌های خود انجام دهید و...

/ ۰۹ تير ۱۳۹۶

ما ایرانی‌ها یک عادت بد داریم و آن اعتقاد به همه‌چیزدانی است‌! اکثر ما فکر می‌کنیم که در تمام موضوعات زندگی دارای دکترای تخصصی هستیم‌. این موضوعات تمام جنبه‌های زندگی‌مان را شامل می شوند؛ از تحصیل گرفته تا سلامت، کسب و کار، مدیریت منابع مالی و ...! اما به نظر شما یک مادر که تازه باردار شده، اطلاعات کافی برای نحوه نگهداری از نوزادش دارد‌؟

/ ۰۹ تير ۱۳۹۶

آیا شما زندگی خوبی دارید یا اینکه فکر می‌کنید در قسمت‌هایی از زندگی دچار مشکل هستید‌؟ چقدر با مباحث مربوط به روانشناسی و سبک زندگی آشنایی دارید‌؟ یا میزان اطلاعات مربوط به پزشکی و سلامت و تغذیه‌تان در حد مناسبی قرار دارد‌؟ میزان آشنایی شما با مباحث مد و زیبایی چقدر است و آیا خود را فردی خوش‌پوش می‌دانید‌؟

در گذشته، ارسال کارت‌پستال و کارت تبریک طرفداران زیادی داشت. اما این روزها دیگر با اینترنتی شدن روابط، کمتر کسی کارت تبریک کاغذی ارسال می‌کند. اگر شما نیز از طرفداران چنین روش‌هایی برای برقراری ارتباط هستید، امروز با پانوشت همراه باشید.

«شخصیت شناسی» اپلیکیشنی شامل مطالب و تست‌های شخصیت ‌شناسی و خودشناسی است. البته در این اپ نباید به دنبال تست‌های پیچیده شخصیت ‌شناسی باشید، مقالات ارائه شده در این اپلیکیشن با سوال و جواب‌های ساده و موقعیت‌هایی که روزانه هزاران بار با آن‌ها روبرو می‌شویم، به کمک شما می‌آیند.

تا حالا پیش آمده که در منطقه‌ای نا آشنا از شهر به دنبال یک کافه باشید اما به نتیجه‌ای نرسیده باشید؟ یا بخواهید قبل از رفتن به کافه‌ای منو و امکانات آن را بررسی کنید؟

احتمالا اکثر ما در زمان کودکی با دیدن افسانه غول چراغ جادو آرزو داشتیم یک غول این چنینی برای خود داشته باشیم که تمام خواسته‌هایمان را برآورده کند. اپلیکیشن غول همراه که امروز قصد معرفی آن را داریم، این امر را به راحتی برایتان میسر می‌سازد! حتما می‌پرسید چگونه؟ پس همین حالا نسبت به نصب آن بر روی گجت اندرویدی خود اقدام کرده و ما در این نقد و بررسی همراهی کنید.

آیا چیزی درباره‌ی کیفیت خواب می‌دانید؟ اینکه شب‌ها چطور می‌خوابید، چند بار بیدار می شوید و چقدر راحت به خواب می روید، نکاتی کلیدی برای سامان‌دادن به وضعیت خوابتان است. برخی از اپلیکیشن‌ها نیز با این هدف ارائه شده‌اند و به کاربران اجازه می‌دهند تا کیفیت خوابشان را بررسی کرده و البته آن را بهبود بخشند.

آیا شب ها راحت نمی‌خوابید؟ به هر دری زده‌اید تا شاید وضعیت خوابتان بهتر شود ولی اتفاقی نیفتاده است؟ شاید اپلیکیشنی که امروز معرفی می‌کنیم، راه‌گشای شما باشد و بتوانید از این طریق به خوابتان سرو سامانی بدهید. 

با پانوشت در نقد و بررسی اپلیکیشن «Relax Melodies» همراه شوید.

آیا لحظاتی در زندگی‌تان بوده که از شلوغی شهر خسته شوید و دلتان صدای دریا و جنگل بخواهد؟ دلتان موسیقی فاخری بخواهد که شما را با خود به عمق آرامش ببرد؟ پس امروز با پانوشت در نقد و بررسی اپلیکیشن «ریلکسیشن» همراه باشید.

این برنامه موسیقی‌های زیبایی را از بزرگان این حوزه در اختیارتان قرار می‌دهد تا با آن‌ها به اوج آرامش برسید.

اپلیکیشن ببروبشور یک سرویس خشکشویی آنلاین در تهران است که علاوه بر خدمات شستشو و خشکشویی، خدمات اتوکشی، خدمات شستشوی پرده و لباس را نیز به صورت حضوری و آنلاین به شهروندان تهرانی ارائه می دهد. روی هم رفته، این اپلیکیشن، خدمات دریافت و تحویل شستشو و خشکشویی لباس شخصی شم ارا فراهم می کند و لباس شما را پس از شستسو و اتوکشی به موقعیت مکانی شما تحویل می‌دهد.

صفحه‌ها