شما اینجا هستید

سبک زندگی

برای همه ما پیش آمده که به صورت ناخواسته به مشکلی در خانه بربخوریم، برای مثال لوله‌های آب دچار مشکل شوند، نیاز به کمک برای نظافت خانه داشته باشیم، به زودی قرار است اسباب‌کشی کنیم و کسی نیست که در جابجایی اثاث کمک دستمان باشد، یا حتی برای تغییر دکوراسیون خانه نیاز به مشورت داشته باشیم. آچاره، اپلیکیشنی‌ست که برای حل این مشکلات طراحی شده است.

/ ۰۹ تير ۱۳۹۶

ما ایرانی‌ها یک عادت بد داریم و آن اعتقاد به همه‌چیزدانی است‌! اکثر ما فکر می‌کنیم که در تمام موضوعات زندگی دارای دکترای تخصصی هستیم‌. این موضوعات تمام جنبه‌های زندگی‌مان را شامل می شوند؛ از تحصیل گرفته تا سلامت، کسب و کار، مدیریت منابع مالی و ...! اما به نظر شما یک مادر که تازه باردار شده، اطلاعات کافی برای نحوه نگهداری از نوزادش دارد‌؟

/ ۰۹ تير ۱۳۹۶

آیا شما زندگی خوبی دارید یا اینکه فکر می‌کنید در قسمت‌هایی از زندگی دچار مشکل هستید‌؟ چقدر با مباحث مربوط به روانشناسی و سبک زندگی آشنایی دارید‌؟ یا میزان اطلاعات مربوط به پزشکی و سلامت و تغذیه‌تان در حد مناسبی قرار دارد‌؟ میزان آشنایی شما با مباحث مد و زیبایی چقدر است و آیا خود را فردی خوش‌پوش می‌دانید‌؟

در گذشته، ارسال کارت‌پستال و کارت تبریک طرفداران زیادی داشت. اما این روزها دیگر با اینترنتی شدن روابط، کمتر کسی کارت تبریک کاغذی ارسال می‌کند. اگر شما نیز از طرفداران چنین روش‌هایی برای برقراری ارتباط هستید، امروز با پانوشت همراه باشید.

احتمالا اکثر ما در زمان کودکی با دیدن افسانه غول چراغ جادو آرزو داشتیم یک غول این چنینی برای خود داشته باشیم که تمام خواسته‌هایمان را برآورده کند. اپلیکیشن غول همراه که امروز قصد معرفی آن را داریم، این امر را به راحتی برایتان میسر می‌سازد! حتما می‌پرسید چگونه؟ پس همین حالا نسبت به نصب آن بر روی گجت اندرویدی خود اقدام کرده و ما در این نقد و بررسی همراهی کنید.

آیا چیزی درباره‌ی کیفیت خواب می‌دانید؟ اینکه شب‌ها چطور می‌خوابید، چند بار بیدار می شوید و چقدر راحت به خواب می روید، نکاتی کلیدی برای سامان‌دادن به وضعیت خوابتان است. برخی از اپلیکیشن‌ها نیز با این هدف ارائه شده‌اند و به کاربران اجازه می‌دهند تا کیفیت خوابشان را بررسی کرده و البته آن را بهبود بخشند.

آیا شب ها راحت نمی‌خوابید؟ به هر دری زده‌اید تا شاید وضعیت خوابتان بهتر شود ولی اتفاقی نیفتاده است؟ شاید اپلیکیشنی که امروز معرفی می‌کنیم، راه‌گشای شما باشد و بتوانید از این طریق به خوابتان سرو سامانی بدهید. 

با پانوشت در نقد و بررسی اپلیکیشن «Relax Melodies» همراه شوید.

آیا لحظاتی در زندگی‌تان بوده که از شلوغی شهر خسته شوید و دلتان صدای دریا و جنگل بخواهد؟ دلتان موسیقی فاخری بخواهد که شما را با خود به عمق آرامش ببرد؟ پس امروز با پانوشت در نقد و بررسی اپلیکیشن «ریلکسیشن» همراه باشید.

این برنامه موسیقی‌های زیبایی را از بزرگان این حوزه در اختیارتان قرار می‌دهد تا با آن‌ها به اوج آرامش برسید.

امروز اپلیکیشن دکورانه را برای علاقمندان به دکوراسیون و طراحی داخلی معرفی می‌کنیم. این برنامه که به عنوان اپلیکیشن برتر کافه بازار معرفی شده، در نهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال نیز به عنوان اپلیکیشن شایسته‌ی تقدیر معرفی شده است.

با پانوشت در نقد و بررسی اپلیکیشن «دکورانه» همراه شوید.

از کجا بخرم؟

/ ۲۸ خرداد ۱۳۹۶

پیش از این، فال‌های زیادی را در پانوشت نقد و بررسی کرده‌ایم، فال انبیا، فال ابجد، فال حافظ، فال اسم و بسیاری دیگر! ولی شنیدن نام «فال هشت پا» اندکی تعجب برانگیز است! 

صفحه‌ها