شما اینجا هستید

سرگرمی

هزاران پیامک آماده در دسته‌بندی‌های متنوع و گسترده در اپلیکیشن پیامکده آفلاین تعبیه شده‌اند تا شما با نصب آن از شر پیام‌های تکراری و بی‌مزه تلفن همراه‌تان خلاص شوید!

اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که برای انجام هر کاری به فال و طالع بینی مراجعه می‌کنید، اپلیکیشن طالع بینیا به کارتان می‌آید.

/ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶

کارهای دستی همیشه لذت غیر قابل وصفی دارند و باعث می‌شوند تا انسان به خلاقیت خود ایمان آورد.

/ ۲۰ فروردين ۱۳۹۶

کمی خود را با کودکانتان مقایسه کنید، آیا شما نیز تصور می‌کنید که دوران کودکی شادتری را نسبت به فرزندانتان تجربه کرده‌اید؟ 

بچه‌های امروز با هر تلنگری می‌شکنند و خیلی زود آسیب می‌بینند، اما در روزگاران گذشته، همه چیز ساده‌تر بود و کودکان موجوداتی بودند که بویی از غم و ترس نبرده بودند.

آیا کیک و شیرینی‌هایی که در منزل تهیه می‌کنید به خوبی کیک و شیرینی قنادی‌ها نیستند؟ دوست دارید همه اطرافیان از تعجب شیرینی پزی‌تان انگشت به دهان بمانند؟ پس اپلیکیشن آموزش پخت کیک و شیرینی به کارتان می‌آید.

اگر در دنیای پرمشغله امروزی، آخرین باری که از ته دل خندیدید را به یاد نمی‌آورید، پس نسبت به نصب اپلیکیشن طنزک تردید نکنید.

با نصب برنامه طنزک بر روی گجت خود، به انواع خاطرات، داستان‌ها و شعرهای طنز دسترسی خواهید داشت؛ همچنین قادر خواهید بود داستان‌ها و خاطرات طنز خود را برای اپلیکیشن ارسال کرده و با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

/ ۱۴ فروردين ۱۳۹۶

خیلی از ما در بازی‌های کودکی‌مان پلیس بودیم و در رویاهایمان مجرمان زیادی را دستگیر کرده‌ایم.

به دوران کودکی خود برگردید!

هرچقدر تخیل کودک فعال‌تر شود به نفع خودتان است؛ او سازگارتر و خلاق‌تر رشد خواهد کرد؛ البته حالا نمی‌خواهیم مبحث روانشناسی کودک را باز کنیم، اول و آخر این است که یک اپلیکیشن خوب برای سرگرم کردن بچه به شما معرفی کنیم.

/ ۰۷ فروردين ۱۳۹۶

هنردوستی ما ایرانی‌ها را اگر کسی تا امروز کشف نکرده بود، با استقبال از اپلیکیشن‌های تبدیل عکس به نقاشی کشف می‌شد.

این اپلیکیشن همان‌ طور که از اسمش معلوم است عکس را با فیلتر‌هایی خاص شبیه نقاشی‌ می‌کند و با استقبال زیادی هم در بازار اپلیکیشن‌ها مواجه است.

/ ۰۶ فروردين ۱۳۹۶

اپلیکیشن سرگرم‌کننده «دابسمش» یکی از پر استقبال‌ترین‌ها در بین کاربران دنیا و همچنین ایرانی‌ها بوده است. با وجود گذشتن این همه وقت از افتتاح این سایت و ارایه اپلیکیشن‌اش، سینک کردن متن آهنگ یا دیالوگ‌هایی با تصویر لب‌خوانی خودمان، هنوز هم جذاب است و دسته‌ کم یک بار به امتحان کردنش

صفحه‌ها