شما اینجا هستید

سرگرمی

Autodesk نام آشنایی برای طراحان، معماران و شهرسازان است. برنامه‌های قدرتمند و حرفه‌ای این کمپانی سال‌هاست که یکه تاز میدان طراحی است. این شرکت با همه‌گیر شدن استفاده از تبلت و گوشی‌های موبایل علاوه بر نرم‌افزار‌های مخصوص دسکتاپ، از ایجاد اپلیکیشن‌های موبایل نیز غافل نماند و برنامه‌های قدرتمند و جذابی برای...

/ ۲۰ تير ۱۳۹۶

اگر می‌خواهید فرزندانی با اعتماد به نفس و قدرت بیان بالا داشته باشید، تنها راه این است که از زمان خردسالی اقدام به تقویت مهارت‌های او کنید؛ زیرا از همین زمان است که شخصیت انسان شکل می‌گیرد. از قدیم‌الایام راه و روش‌های بسیاری در جهت شکوفایی هر چه بهتر کودکان وجود داشته است که همچنان مورد استفاده قرار می‌گیرند، همانند کتاب داستان، شعر، انواع بازی‌ها و غیره.

پژوهش‌های جدید محققان حاکی از آن هستند که نقاشی کردن در افراد می‌تواند هورمون کورتیزول یا استرس آن‌ها را تا سطح قابل توجهی کاهش دهد. از این رو، بر آن شدیم تا اپلیکیشنی را در این حوزه به سمع و نظرتان برسانیم. با پانوشت در این نقد و بررسی همراه باشید. 

تغییر صدا موضوع جالب و نسبتا هیجان‌انگیزی است، البته این هیجان بیشتر برای افرادی به وجود می‌آید که زیاد آشنا با مباحث سیستمی صوت نیستند.

خیلی از مواقع، تنها با ارسال یک استیکر به جای هزاران کلمه و حرف، می‌توانیم احساس خود را بیان کنیم، اینکه چه فکر می‌کنیم یا منظورمان چیست. برخی از اوقات نیز که زمان کافی برای تایپ کردن نداریم، استیکرها و ایموجی‌ها وسیله‌های خوب و سریعی برای برقراری ارتباط هستند.

این روزها بازار ساختن استیکرهای شخصی داغ است، برخی از اپلیکیشن‌ها به کاربران اجازه می‌دهند تا هر عکسی را به استیکرهای تلگرامی تبدیل کنند و برخی دیگر پلتفرمی برای کاربر فراهم می‌کنند تا استیکرهای شخصی خود را بسازند. شما چطور؟ آیا ساختن استیکری که بتواند خیلی سریع منظور شما را به مخاطب برساند، برایتان جذاب است؟

اگر از پس‌زمینه دستگاه خود خسته شده‌اید و به نقاشی‌ با آبرنگ علاقه دارید، “Watercolor Wallpapers” یک پیشنهاد عالی برای شماست!

/ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

یکی از برنامه‌هایی که می‌تواند لذت نقاشی کشیدن را در کنار آموزش ساده‌ی آن به شما بدهد برنامه Draw Flowers است. این اپلیکیشن طرح‌های ساده‌ای از انواع گل‌ها و گیاه‌ها به‌صورت تکی یا درون گلدان و یا در ترکیب‌های شکل‌های ماندالا در اختیار کاربر قرار می‌دهد. شما می‌توانید انتخاب کنید که خودتان طرح‌ها را بکشید.

فکر می‌کنید با مشاهده رفتار دیگران می‌توانید حدس بزنید که آن‌ها چه فکری راجع به شما دارند؟ آیا تصویری واقعی از خودتان در جامعه ساخته‌اید، تصویری که نشان دهنده شخصیت واقعی شما باشد؟ 

اپلیکیشنی که نقد و بررسی آن پیش روی شماست، با معکوس کردن ویدئوها یک سرگرمی جذاب و خلاقانه برایتان رقم می‌زند! بک وارد نام برنامه‌ایست که صحبت از آن به میان آوردیم؛ با نصب این نرم افزار جالب ویدئوهای خود را معکوس کرده، در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و دوستان خود را شگفت زده کنید.

کسی نیست که از نقاشی و لااقل رنگ‌آمیزی خوشش نیاید. لذتی که در این کار است می‌تواند بسیار آرام‌بخش باشد. حتما شما هم یادتان هست که در کودکی دفتر‌های رنگ‌آمیزی داشتید. لابد فکر می‌کنید حالا که بزرگ شده‌اید این کار برای شما ممکن نیست. اما مگر می‌توان آرامشی که این کار به آدم می‌بخشد را نادیده گرفت؟

صفحه‌ها