شما اینجا هستید

سرگرمی

Autodesk نام آشنایی برای طراحان، معماران و شهرسازان است. برنامه‌های قدرتمند و حرفه‌ای این کمپانی سال‌هاست که یکه تاز میدان طراحی است. این شرکت با همه‌گیر شدن استفاده از تبلت و گوشی‌های موبایل علاوه بر نرم‌افزار‌های مخصوص دسکتاپ، از ایجاد اپلیکیشن‌های موبایل نیز غافل نماند و برنامه‌های قدرتمند و جذابی برای...

نرم افزاری که نقد و بررسی آن پیش روی شماست را با خیال راحت در اختیار کودکان خود قرار داده و به امور روزمره خود رسیدگی کنید.

از دیرباز تاکنون اکثر مردم در پی آن هستند که از آینده خود آگاهی یافته و بدانند سرنوشت چه برایشان به ارمغان خواهد آورد. جهت تحقق این عمل راه و روش‌هایی وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به فال و فال گیری اشاره کرد. در میان ایرانیان، تفأل از طریق قرآن یا همان استخاره و دیوان حافظ بسیار کاربردی هستند.

دنیای سرگرمی و تکنولوژی از آن افرادی‌ست که ایده‌های خلاقانه و نو به کاربران ارائه می‌دهند. و این ایده‌های سرگرمی همیشه در غالب انواع بازی‌ها حضور نمی‌کند. برنامه‌های سرگرمی تغییر چهره، آموزش‌های هنری و برنامه‌هایی از این قبیل. در این بین بعضی نرم‌افزارهای سرگرمی هستند که هیچ هدفی را دنبال نمی‌کند و صرفا جهت پر کردن وقت آن هم برای یک زمانبندی کوتاه ساخته می‌شوند.

امروزه بازی‌های چند نفره و ورزش‌های الکترونیکی از استقبال گرم کاربران برخوردار بوده که همین امر موجب گسترش چشم گیر ویدئوها و کلیپ‌های مرتبط با آن‌ها شده است. اما از آن جایی که اکثر پلتفرم‌های نمایش این ویدئوها مخصوص فضای موبایل نیستند، تیم توسعه دهنده مدال بر آن شدند تا نرم افزار موبایلی کامل و جامعی از این کلیپ‌ها ترتیب دهند.

روانشناسان بر این باورند که قصه گفتن عاملی بر تکامل مغز نوزادان و کودکان است که علاوه بر تقویت قدرت شنوایی، به تکلم بهتر آن‌ها نیز کمک شایانی می‌کند. 

از جمله وسایل کمک آموزشی و تربیتی کودکان، کارتون‌هاییست که از رسانه‌ها به نمایش گذاشته می‌شوند؛ در واقع کودک با کارتون‌هایی که ساعت‌ها وقت خود را برای تماشای آن‌ها صرف کرده، جهت فکری می‌گیرد. او با همسان‌سازی، الگوبرداری و همانندسازی شخصیت‌های انیمیشنی، در واقع با آن‌ها همذات پنداری کرده و رفته رفته شخصیتی به مانند قهرمان مورد علاقه خود پیدا می‌کند.

/ ۱۱ ژوئیه ۲۰۱۷

اگر می‌خواهید فرزندانی با اعتماد به نفس و قدرت بیان بالا داشته باشید، تنها راه این است که از زمان خردسالی اقدام به تقویت مهارت‌های او کنید؛ زیرا از همین زمان است که شخصیت انسان شکل می‌گیرد. از قدیم‌الایام راه و روش‌های بسیاری در جهت شکوفایی هر چه بهتر کودکان وجود داشته است که همچنان مورد استفاده قرار می‌گیرند، همانند کتاب داستان، شعر، انواع بازی‌ها و غیره.

پژوهش‌های جدید محققان حاکی از آن هستند که نقاشی کردن در افراد می‌تواند هورمون کورتیزول یا استرس آن‌ها را تا سطح قابل توجهی کاهش دهد. از این رو، بر آن شدیم تا اپلیکیشنی را در این حوزه به سمع و نظرتان برسانیم. با پانوشت در این نقد و بررسی همراه باشید. 

تغییر صدا موضوع جالب و نسبتا هیجان‌انگیزی است، البته این هیجان بیشتر برای افرادی به وجود می‌آید که زیاد آشنا با مباحث سیستمی صوت نیستند.

خیلی از مواقع، تنها با ارسال یک استیکر به جای هزاران کلمه و حرف، می‌توانیم احساس خود را بیان کنیم، اینکه چه فکر می‌کنیم یا منظورمان چیست. برخی از اوقات نیز که زمان کافی برای تایپ کردن نداریم، استیکرها و ایموجی‌ها وسیله‌های خوب و سریعی برای برقراری ارتباط هستند.

صفحه‌ها