شما اینجا هستید

سرگرمی

/ ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۶

کارهای دستی همیشه لذت غیر قابل وصفی دارند و باعث می‌شوند تا انسان به خلاقیت خود ایمان آورد.

/ ۲۰ فروردين ۱۳۹۶

کمی خود را با کودکانتان مقایسه کنید، آیا شما نیز تصور می‌کنید که دوران کودکی شادتری را نسبت به فرزندانتان تجربه کرده‌اید؟ 

بچه‌های امروز با هر تلنگری می‌شکنند و خیلی زود آسیب می‌بینند، اما در روزگاران گذشته، همه چیز ساده‌تر بود و کودکان موجوداتی بودند که بویی از غم و ترس نبرده بودند.

آیا کیک و شیرینی‌هایی که در منزل تهیه می‌کنید به خوبی کیک و شیرینی قنادی‌ها نیستند؟ دوست دارید همه اطرافیان از تعجب شیرینی پزی‌تان انگشت به دهان بمانند؟ پس اپلیکیشن آموزش پخت کیک و شیرینی به کارتان می‌آید.

اگر در دنیای پرمشغله امروزی، آخرین باری که از ته دل خندیدید را به یاد نمی‌آورید، پس نسبت به نصب اپلیکیشن طنزک تردید نکنید.

با نصب برنامه طنزک بر روی گجت خود، به انواع خاطرات، داستان‌ها و شعرهای طنز دسترسی خواهید داشت؛ همچنین قادر خواهید بود داستان‌ها و خاطرات طنز خود را برای اپلیکیشن ارسال کرده و با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

/ ۱۴ فروردين ۱۳۹۶

خیلی از ما در بازی‌های کودکی‌مان پلیس بودیم و در رویاهایمان مجرمان زیادی را دستگیر کرده‌ایم.

به دوران کودکی خود برگردید!

هرچقدر تخیل کودک فعال‌تر شود به نفع خودتان است؛ او سازگارتر و خلاق‌تر رشد خواهد کرد؛ البته حالا نمی‌خواهیم مبحث روانشناسی کودک را باز کنیم، اول و آخر این است که یک اپلیکیشن خوب برای سرگرم کردن بچه به شما معرفی کنیم.

/ ۰۷ فروردين ۱۳۹۶

هنردوستی ما ایرانی‌ها را اگر کسی تا امروز کشف نکرده بود، با استقبال از اپلیکیشن‌های تبدیل عکس به نقاشی کشف می‌شد.

این اپلیکیشن همان‌ طور که از اسمش معلوم است عکس را با فیلتر‌هایی خاص شبیه نقاشی‌ می‌کند و با استقبال زیادی هم در بازار اپلیکیشن‌ها مواجه است.

/ ۰۶ فروردين ۱۳۹۶

اپلیکیشن سرگرم‌کننده «دابسمش» یکی از پر استقبال‌ترین‌ها در بین کاربران دنیا و همچنین ایرانی‌ها بوده است. با وجود گذشتن این همه وقت از افتتاح این سایت و ارایه اپلیکیشن‌اش، سینک کردن متن آهنگ یا دیالوگ‌هایی با تصویر لب‌خوانی خودمان، هنوز هم جذاب است و دسته‌ کم یک بار به امتحان کردنش

دوست دارید بدانید اگر خواننده بودید، کارتان چطور از آب در می‌آمد؟ ما امروز به معرفی اپلیکیشنی می‌پردازیم که صدای شما را به عنوان یک خواننده حرفه‌ای ضبط و پخش می‌کند؛ با پانوشت همراه باشید تا به نقد و بررسی اپلیکیشن تو بجاش بخون بپردازیم.

از استیکرهای تکراری موبایل خود خسته شده‌اید؟ دوست دارید استیکرهای منحصر به فرد با چهره خود داشته باشید و با ارسال آن، دوستان‌تان را شگفت‌زده کنید؟ پس ما را در نقد و بررسی اپلیکیشن میموجی همراهی کنید.

صفحه‌ها