شما اینجا هستید

سلامت

تا حالا فکر کرده‌اید همین میکروفون ساده به کار رفته در تلفن هوشمند شما، چقدر می‌تواند کارایی داشته باشد؟! حسگر حرکتی (ژیروسکوپ) چطور؟!

عموما افراد تصور می‌کنند که میکروفون تلفن همراهشان تنها برای استفاده در تماس‌ها و نهایتا ضبط کردن صداها کاربرد دارد اما اگر در ادامه با ما همراه باشید متوجه خواهید شد که یکی از بهترین و کم‌نظیرترین اپلیکیشن‌های منتشر شده برای پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل iOS و اندروید با استفاده از همین میکروفون و حسگر حرکتی به بهترین و دقیق‌ترین شکل ممکن خواب شما را آنالیز کرده و در...

اگر علاقه‌مندید خصوصیات و ویژگی‌های شخصیتی خود و یا اطرافیان‌تان را بسنجید، ما به شما برنامه تست‌های روانشناسی را پیشنهاد می‌دهیم.

با نصب اپلیکیشن تست‌های روانشناسی بیش از سی تست شخصیت شناسی و روانشناسی از برترین روانشناسان جهان را به صورت کاملا رایگان در اختیار خواهید داشت؛ فقط کافیست این نرم‌افزار موبایلی را بر روی گجت‌های اندرویدی خود نصب کنید.

/ ۲۳ فروردين ۱۳۹۶

خیلی از ما تمایل داریم که درباره‌ی وضعیت سلامتی خود بیشتر بدانیم یا بتوانیم بدون نیاز به مراجعه به پزشک، خود یا اطرافیانمان را ارزیابی کنیم. آیا اگر در قسمتی از بدن لکه‌های پوستی مشاهده کنیم، می‌تواند خطرناک باشد و نیاز است به اورژانس مراجعه کنیم؟ یا دلیل دردهای شکمی همیشگی‌مان چه می‌تواند باشد؟

شاید خیلی از ما تا یک سنی‌ خیلی کاری به کار سالم زندگی کردن نداشته باشیم و در این زمینه‌ها بی‌خیالی طی کنیم، تا یک وقتی به خودمان بیاییم و ببینیم داد بدن بیچاره از بی‌تحرکی و بد‌غذایی و بدخوابی در آمده. حتی اگر اینقدر هم از مرحله پرت نباشیم، به مشاوره همیشگی در مورد برنامه غذایی و زندگی سالم، نیاز داریم. اگر پای اضافه وزن در میان باشد که دیگر حرفی نمی‌ماند.

به ورزش یوگا علاقه دارید و به دنبال ویدئو‌های گام‌ به‌ گام و آموزشی آن هستید؟ حتما Yoga Studio را امتحان کنید!

یوگااستودیو مانند معلمی خصوصی با ویدئوهای کامل و خوبش می‌تواند این راه را برای شما هموار کند.

/ ۰۷ فروردين ۱۳۹۶

هنوز بر سر قابل اعتماد بودن یا نبودن نتیجه تست‌های روانشناسی حرف و حدیث بسیار است. منظورم آن‌هایی که جنبه سرگرمی دارند نیست، همان جدی‌ها، همان معتبرتر‌ها. اما به هر حال برای آن‌ها که خوره خودشناسی و کاوش روان‌شان را دارند، یک قدم هم نزدیک‌تر شوند به فهم خودشان، غنیمت است. این‌ها همان‌هایی هستند که تا تست ‌می‌بینند شیرجه می‌زنند رویش تا شاید بالاخره بفهمند چه‌شان می‌شود.

تا حالا فکر کرده‌اید همین میکروفون ساده به کار رفته در تلفن هوشمند شما، چقدر می‌تواند کارایی داشته باشد؟! حسگر حرکتی (ژیروسکوپ) چطور؟!

در این دوره  و زمانه و با الکترونیکی شدن مشاغل، انسان‌ها بیشتر وقت خود را پشت میز و خیره به مانیتو می‌گذرانند. اما این سبک از زندگی، درکنار سرعت بخشیدن به فعالیت‌ها، عوارضی نیز دارد. یکی از مهم‌ترین عوارض و اثرات منفی کارهای اداری، کمردردهای مزمن و اضافه وزن است. 

اما راه حل چیست؟ 

لاغر شدن فقط به کالری سوزاندن نیست؛ باید فسفر هم بسوزانیم. یعنی از مغزمان هم استفاده کنیم و با فکر و حساب کتاب لاغر شویم تا به خودمان سختی و عذاب بی‌خودی ندهیم. این همان کاری‌است اکه اپلیکیشن‌های لاغری برایمان انجام می‌دهند؛ نکته‌ی هر نوع رژیمی این است که باید بدانیم که اگر با توجه به فعالیت بدنی خود و کالری سوزانده شده در طول شبانه روز غذا مصرف کنیم.

همه ما ممکن است برای رسیدن به وزن ایده‌آل راه‌های مختلفی را امتحان کنیم، از ورزش یا رژیم‌های مبتکرانه خودمان گرفته تا مراجعه به متخصص تغذیه؛ ولی یک راه هم این است که از اپلیکیشن‌های لاغری کمک بگیریم.

توجه به خواص دارویی گیاهان و طب سنتی، برای بیشتر ایرانی‌ها جذاب است. برای همین است که شغل عطاری هم جزو قدیمی‌ترین مشاغل ایرانی‌هاست؛ با این حساب تعجبی ندارد که یک اپلیکیشن که آگاهی ما را در این حوزه بالا ببرد، جذاب باشد و با استقبال مواجه شود.

صفحه‌ها