شما اینجا هستید

شبکه‌های اجتماعی

در گذشته‌ای نه چندان دور برای دیدن عکس‌های روزهای خاص در سال‌های گذشته خود، میبایست به سراغ آلبوم‌هایمان میرفتیم و به دنبال آلبوم خاص همان زمان جستجو میکردیم تا شاید عکسی که میخواستیم را پیدا میکردیم و خاطراتمان را زنده می‌کردیم. امروزه که تعداد عکس‌های چاپ شده سالانه ممکن است حتی به...

اپلیکیشنی با قابلیت مکان یابی و پیدا کردن دوستان جدید و قدیمی در مکانی که حضور دارید!
شبکه اجتماعی سوآرم (Swarm) در واقع منبع تغذیه برنامه کاربردی فوراسکوئر (Foursquare) محسوب میشود.
پس از دانلود نرم افزار این شبکه اجتماعی شما برای استفاده از آن احتیاج به یک حساب کاربری...

با گسترش روزافزون تکنولوژی، دنیای ساده وب سایت‌ها و نرم افزارهای نسل اولی جای خود را به وب سایت‌های تعاملی که در راس آن‌ها شبکه‌های اجتماعی قرار دارند، داده‌اند. امروزه ثبت لحظات و اشتراک گذاری آن‌ها، سرگرمی و آموزش، کسب درآمد و بسیاری امکانات دیگر از طریق شبکه‌های اجتماعی میسر می‌شوند.

زمانی که شما یک حس خوب را تجربه می‌کنید، چه یک سفر هیجان انگیز باشد یا گشت و گذار با دوستان و خواندن یک کتاب تاثیرگذار، به طور غریزی تمایل دارید که این حس خوب را با سایرین نیز به اشتراک بگذارید. در واقع این انتقال حس خوب باعث می‌شود از زندگی خود لذت ببرید، مفید باشید و زندگی هدفمندتری را دنبال کنید؛ به طور کلی موجب ارتقاء سطح کیفی زندگی خود و دیگران نیز می‌شوید.

Vidonado تجربه تعاملات اجتماعی متفاوت و خلاقانه‌ای را برایتان به ارمغان می‌آورد! در این شبکه اجتماعی صرفا ویدئویی، قادر به ثبت لحظات خود بر مبنای ایده‌های ویدئویی دیگر کاربران خواهید بود. هر کاربری که موفق به اشتراک ویدئوی خلاقانه‌تر و کسب تشویق‌های بیشتری شود، می‌تواند چالش‌های بعدی این شبکه اجتماعی را رقم بزند.

پروفایل شبکه اجتماعی ایرانی است که حول محور ارتباط بین متخصصین و صاحبان مشاغل، تمرکز دارد. در این نرم افزار شما می‌توانید رزومه کاری و تخصص کاربران را مشاهده کرده و با ایجاد رزومه خود، سایرین را از تجربیات و سوابق خود مطلع سازید.

همانطور که میدانید طبق سیاست های اینستاگرام بر خلاف دیگر شبکه های اجتماعی، امکان ذخیره سازی یا اشتراک گذاری تصاویر موجود به طور پیش فرض در نظر گرفته نشده است. اما به کمک اپلیکیشن های جانبی که برای اینستاگرام تولید شده این امکان فراهم شده است. و شما به آسانی می توانید این فایل ها را در گوشی خود دانلود کنید.

اگر همواره در شبکه‌های اجتماعی به دنبال ایده در حوزه مد و پوشاک هستید، و یا تمایل به دریافت اخبار مربوط به حراج برندهای مورد علاقه‌تان دارید، پیشنهاد می‌دهیم اپلیکیشن پاساژ را از دست ندهید. پاساژ در واقع یک شبکه اجتماعی است و با اطلاعات کامل و جامعی که در اختیارتان قرار می‌دهد، نیاز شما را در مراجعه به چندین سایت و پیج‌های مختلف برطرف می‌سازد.

برنامه من مامانم با فراهم سازی بستری امن و صمیمی برای تازه مادران، تلاش داشته تا علاوه بر ارائه آگاهی‌های موثر و قابل اعتماد، تعامل گروهی را نیز میسر سازد. مادران با استفاده از این برنامه مفید و کاربردی می‌توانند دغدغه‌ها و احساسات خود را در این محیط عنوان کرده تا از نظرات کارشناسان و تجربیات دیگر مادران بهره مند شوند.

با توجه به استقبال گسترده کاربران از شبکه های اجتماعی خارجی، توسعه دهندگان داخلی بر آن شدند تا اپلیکیشن‌هایی متناسب با سلیقه و فرهنگ ایرانیان عرضه کنند.

دوست دارید بدانید در حال حاضر دوستان‌تان کجا هستند و مشغول چه کاری می‌باشند؟ خوب از انار بپرسید! حالا اینکه انار این خبرها را از کجا می‌داند، ما را در این نقد و بررسی همراهی کنید تا با این برنامه ایرانی و جذاب آشناتر شوید.

اگر شما نیز عضوی از شبکه اجتماعی توییتر باشید، قطعا می‌دانید که بسیاری از شخصیت‌های مهم اجتماعی، فرهنگی و سیاسی، حرف‌های خود را، در فضای توییتر به صورت مستقیم با مردم مطرح می‌کنند. وجود چنین فضایی، باعث شفافیت و البته محبوبیت این شبکه اجتماعی در سراسر دنیا شده، به صورتی که اتفاقاتی که در توییتر رخ می‌دهند، علاوه بر بعد مجازی خود، عامل ایجاد بسیاری از حرکت‌های اجتماعی نیز می‌شوند.

صفحه‌ها