شما اینجا هستید

شخصی سازی

گوشی‌های پیشرفته‌ فقط نیاز به مراقبت و انتخاب محافظ‌های جذاب و رنگی ندارند. چیزی که می‌تواند چشم هر کسی را در نگاه نخست با توجه به رزولوشن‌های بالای آنها جلب کند، تصویر زمینه‌ی با کیفیت و شفاف است. احتمالا برای شما هم پیش آمده با دیدن صفحه‌ی روشن یک گوشی، توجه‌تان به تصویر زمینه‌ی زیبایی جلب شده باشد.

/ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷

داشتن تصاویری مناسب برای پروفایل، به شما کمک خواهد کرد تا کاربران بیشتری را به خود جذب کنید. خیلی مهم است که مردم در اولین نگاه چه چیزی را به عنوان عکس پروفایلتان ببینند. خیلی از افراد دوست ندارند که از تصاویر شخصی خود به عنوان عکس پروفایل استفاده کنند، برای چنین افرادی یک اپلیکیشن خوب داریم که امروز در پانوشت به آن خواهیم پرداخت.

اگر اهل لانچر و شخصی ساز گجت‌های هوشمند باشید، احتمالا به فکر ایجاد تغییراتی در آیکون‌ها نیز افتاده‌اید؛ حال آن که برخی از لانچرها خود امکان تغییر در آیکون‌ها را فراهم می‌سازند.

آیا سریعا از تصاویر پس زمینه خود خسته می‌شوید؟ خب خودتان دست به کار شوید و با صرف کمی خلاقیت، تم‌های منحصر به فردی بسازید!

با “Word Cloud” واژه‌های مورد نظر خود را تایپ کنید و یک ابر واژه‌ی زیبا تحویل بگیرید!

تا به حال برای‌تان پیش آمده همین طور که در حال گوش کردن به موسیقی خاصی هستید، به ذهنتان برسد که تنظیم قطعه‌ای از آن برای زنگ دستگاه همراه یا صدای اعلان می‌تواند ایده‌ای عالی باشد؟ در این پست قصد معرفی اپلیکیشنی را داریم که می‌تواند نه تنها از تمام موزیک‌های دستگاه شما، بلکه با صدای ضبط شده شما هم رینگتون و صدای نوتیفیکیشن بسازد!

ما آدم‌ها موجوداتی تنوع طلب هستیم و یکنواختی در هر چیزی باعث دلزدگی و کسل شدنمان می‌شود؛ از دکور خانه و تفریحات تا چیز‌های کوچکی مانند تصویر زمینه موبایل؛ بله تصویر زمینه موبایل! حتی چنین چیز کوچکی هم می‌تواند روی روحیه شما تاثیر بگذارد.

بخش اعظمی از داده‌های ذخیره شده روی شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها مربوط به عکس‌هاست. با پیشرفت تکلونوژی رفته رفته کیفیت و رنگ و لعاب عکس‌ها نیز تغییر کرد. استفاده از عکس‌های متنوع و زیبا برای پس زمینه‌ی موبایل‌ها و کامپیوترها برای خیلی از کاربران اهمیت دارد. اما اینکه از کجا بتوان عکس‌هایی خوش رنگ و با کیفیت و در عین حال کم حجم پیدا کرد همیشه دغدقه‌ی کاربران بوده است.

برنامه واتس اپ یکی از قدیمی‌ترین و امن‌ترین برنامه ها با قابلیت مکالمه و پیام رسان در سیستم عامل های آی او اس ، اندروید و ویندوز موبایل است، روزانه کاربران بسیار زیادی از این برنامه پر طرفدار استفاده می کنند.

اگر از بی‌نظمی آیکون‌های موبایلتان کلافه شده‌اید، پیشنهاد می‌دهیم این نقد و بررسی را تا پایان مطالعه کنید.

صفحه‌ها