شما اینجا هستید

موسیقی و صدا

در بین اپلیکیشن‌ها و سایت‌های فراوانی که می‌توان از طریق آن‌ها به رادیو گوش داد TuneIn Radio با بیش از ۶۰ میلیون کاربر  و صدد هزار ایستگاه رادیویی زنده از پرطرفدارترین‌های این حیطه است. از طریق این برنامه می‌توانید به‌صورت رایگان به تمام ایستگاه‌های رادیویی مورد علاقه خود گوش دهید....

iHeartRadio یکی از اپلیکیشن‌های استریم موزیک بسیار محبوب است که به شما امکان دسترسی به بیش از ۸۰۰ ایستگاه رادیویی در تمام شهر‌های آمریکا را می‌دهد. این برنامه به کاربران خود اجازه می‌دهد که با توجه به علایق خود نسبت به موضوعات، ژانر‌ها و گروه‌های موسیقی ایستگاه‌های رادیویی مرتبط را دنبال کنند.  با این برنامه شما می‌توانید به ایستگاه‌هایی گوش بدهید که کاملا با سلیقه شما همخوانی دارند. همچنین این اپلیکیشن برنامه‌های مختص جشن‌ها مانند کریسمس و ... دارد که در طول تعطیلات در دسترس قرار می‌گیرند.

iHeartRadio ادعا می‌کند که بیش از ۱۸ میلیون آهنگ از بیش از ۴۰۰ هزار...

یکی از بخش‌های مهم هر آهنگ ترانه‌داری، متن ترانه‌ای است که در آن خوانده می‌شود. هماهنگی کلمات با آهنگی که نواخته می‌شود لذت بیشتری در شنوندگان ایجاد می‌کند. قدرت کلمات موجب همذات‌پنداری و بالا بردن کیفیت کل موسیقی می‌شود. به همین علت است که وقتی ترانه‌ای را متوجه نمی‌شویم لذت کمتری هم از آن می‌بریم. این...

اغلب ساعت‌ها از وقت خود را صرف گوش فرا دادن به موسیقی می‌کنیم اما آیا تا به حال به تاثیرات آن بر حالات خود فکر کرده‌اید؟ شاید بارها در مقالات خوانده باشید که موسیقی می‌تواند تاثیر مستقیمی بر شادی، هیجان، ناراحتی و حتی بیماری داشته باشد. موسیقی آرامشی که مدت‌ها به دنبال آن بودیم را به راحتی برایمان فراهم می‌سازد. 

اگر به حوزه ادبیات کهن ایران علاقه‌مندید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را از دست ندهید. 

اپلیکیشن آوا و نوا با تلفیق اشعار شعرای کهن پارسی همچون حافظ، نظامی، مولانا، سعدی و فردوسی با موسیقی اصیل و کلاسیک ایرانی که توسط هنرمندان حاذقی چون لوریس چکنواریان نواخته شده‌اند، سبکی نو و جذاب از هنر را به کاربران خود ارائه می‌کند.

از دیرباز تاکنون، موسیقی از جایگاه ویژه‌ای در بین مردمان جهان برخوردار بوده است. به طوری که کمتر کسی را می‌توان یافت که از شنیدن این هنر لذت بخش به سر شوق نیاید. حتی دانشمندان با تحقیقات و مطالعاتی که بر روی موسیقی انجام داده‌اند، به نتایج جالب تاثیرات این هنر بر روی مغز دست یافته‌اند.

شاید تا به حال این سوال به ذهن شما نیز خطور کرده که چرا از گوش فرا دادن به موسیقی لذت می‌بریم. به جرأت می‌توان گفت که هیچ فردی در این جهان وجود ندارد که موسیقی را دوست نداشته باشد. همه انسان‌ها در هر شرایط و با هر سلیقه‌ای به موزیک وابسته هستند؛ در واقع موسیقی توان براگیختن احساسات ما را داشته و به راحتی می‌تواند در شادی‌ها و غم‌های ما شریک باشد!

احتمالا در خانواده شما هم افرادی هستند که به شما می‌گویند که صدای خوب و دلنشینی دارید و همینطور در جمع‌های دوستانه از شما درخواست می‌شود که لبی به آواز بگشایید. شاید به مرور زمان شما هم باورتان شده باشد که صدای خوبی دارید و استعداد شما نهفته و ناشناس مانده و در حال هدر رفتن هستید!

/ ۱۳ ژوئن ۲۰۱۷

در بین اپلیکیشن‌ها و سایت‌های فراوانی که می‌توان از طریق آن‌ها به رادیو گوش داد TuneIn Radio با بیش از ۶۰ میلیون کاربر  و صدد هزار ایستگاه رادیویی زنده از پرطرفدارترین‌های این حیطه است. از طریق این برنامه می‌توانید به‌صورت رایگان به تمام ایستگاه‌های رادیویی مورد علاقه خود گوش دهید.

/ ۱۲ ژوئن ۲۰۱۷

iHeartRadio یکی از اپلیکیشن‌های استریم موزیک بسیار محبوب است که به شما امکان دسترسی به بیش از ۸۰۰ ایستگاه رادیویی در تمام شهر‌های آمریکا را می‌دهد. این برنامه به کاربران خود اجازه می‌دهد که با توجه به علایق خود نسبت به موضوعات، ژانر‌ها و گروه‌های موسیقی ایستگاه‌های رادیویی مرتبط را دنبال کنند.  با این برنامه شما می‌توانید به ایستگاه‌هایی گوش بدهید که کاملا با سلیقه شما همخوانی دارند.

اگر مایلید داستان‌ها، دل نوشته‌ها و یا تجربیات خود را به صورت فایل صوتی به گوش سایرین برسانید و یا اینکه در اوقات مختلف شبانه روز به شنیدن پادکست و کتاب‌های صوتی متنوع بپردازید، پیشنهاد می‌دهیم اپلیکیشن شنوتو را از دست ندهید.

یکی از بخش‌های مهم هر آهنگ ترانه‌داری، متن ترانه‌ای است که در آن خوانده می‌شود. هماهنگی کلمات با آهنگی که نواخته می‌شود لذت بیشتری در شنوندگان ایجاد می‌کند. قدرت کلمات موجب همذات‌پنداری و بالا بردن کیفیت کل موسیقی می‌شود. به همین علت است که وقتی ترانه‌ای را متوجه نمی‌شویم لذت کمتری هم از آن می‌بریم.

پاندورا یک سرویس استریم و پخش آنلاین موسیقی است که از همان ابتدای شروع کار در سال ۲۰۰۰  تحولی در شیوه گوش کردن علاقه‌مندان به موسیقی ایجاد کرد و بعد از ۱۷ سال همچنان در میدان رقابت با سرویس‌های مشابه محبوبیت خود را حفظ کرده است. اما اولین سوالی که برای کاربران مطرح می‌شود این است که وقتی می‌توان آهنگ‌های مورد علاقه را دانلود کرد چرا باید از سایت‌های استریم موسیقی استفاده کرد؟

صفحه‌ها