نقشه و مسیریابی

زندگی در شهری مانند تهران،‌ نیاز به اطلاعات کامل و به روز از وسایل حمل و نقل عمومی دارد. برای استفاده از مترو اپلیکیشن‌های خوبی طراحی شده، اما اتوبوس چطور؟ در بسیاری از مسیرها، رفت و آمد تنها با خط‌های اتوبوس و BRT ممکن است و امکان عبور و مرور با خودرو و ماشین وجود ندارد. 

این روزها برنامه‌های مسیریابی و نقشه برداری طرفداران زیادی دارند، مخصوصا در شهرهای بزرگی که بدون کمک آن‌ها ممکن است ساعت‌ها در ترافیک بمانیم یا حتی برای پیدا کردن یک آدرس ساده گم شویم. باید قبول کنیم که دنیا خیلی تغییر کرده و ما بدون تکنولوژی، موجودات سرگردانی روی کره‌ی خاکی هستیم که آینده‌ای نداریم.

اپلیکیشن مسیریاب Sygic یک نقشه‌ی آفلاین از سراسر زمین دارد که می‌توانید با استفاده از آن بدون اینترنت به تمام نقاط دنیا سفر کنید.

حتما دیده‌اید بعضی از دوستانتان هیچ وقت در رسیدن به مقصد گم نمی‌شوند، و تمام اتوبان‌ها و کوچه‌های شهر را بلدند، حتی می‌توانند پیش بینی کنند ترافیک در کدام خیابان بهتر است و یا تا رسیدن به مقصد چقدر زمان لازم است؛ شک نکنید که این افراد از Google Map استفاده می‌کنند!

سفر به شهر بزرگی مانند تهران را در نظر بگیرید؛ چگونه قرار است مسیر رسیدن به هتل را پیدا کنید؟ یا چطور میخواهید به مکان‌های دیدنی آن سفر کنید؟

دوستان خود را با اپلیکیشن پیش‌فرض اپل موسوم به Find Friend پیدا کنید و در لحظه متوجه حضورشان در اطرافتان قرار بگیرید.