شما اینجا هستید

ورزشی

اپلیکیشنی که قصد داریم امروز به شما معرفی کنیم، برای دوست داران فوتبال یک برنامه تمام عیار است! فرض کنید تیم محبوبتان رقابت حساسی را پیش رو دارد اما شما به هر دلیلی قادر به مشاهده آن نخواهید بود؛ کافیست تیکی تاکا را بر روی تلفن هوشمند خود نصب داشته باشید تا در هر مکان و هر زمان نتایج زنده مسابقات را دنبال کنید.

اگر علاقه‌مند به یادگیری انواع رشته‌های ورزشی هستید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را از دست ندهید.

امروزه بازی‌های آنلاین طرفداران بسیار زیادی را از سراسر جهان به خود جذب کرده‌اند که کاربران ایرانی نیز بخش عظیمی از آن را به خود اختصاص داده‌اند. از این رو توسعه دهندگان داخلی بر آن شدند تا با طراحی و ارائه گیم‌هایی متناسب با سلیقه ایرانیان، پاسخگوی نیازهای هموطنان خود باشند.

امروزه خواسته یا ناخواسته تمامی کارهای روزمره‌مان به نوعی با اینترنت و تجهیزات تکنولوژیک گره خورده‌اند؛ آموزش‌ها و یادگیری تخصص‌ها نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به نحوی با فیلم‌های منتشر شده در سطح اینترنت، گره خورده‌اند.

اگر فکر می‌کنید برای رسیدن به تناسب اندام نیازمند تمرینات ورزشی طاقت فرسا و طولانی مدت هستید، سخت در اشتباهید! اپلیکیشنی که قصد معرفی آن را به شما داریم، این امکان را می‌دهد که بدون هیچ گونه تجهیزات پیشرفته ورزشی و پرداخت کوچکترین هزینه، تنها در هفت دقیقه ورزش روزانه به وزن مورد نظر خود برسید.

فدراسیون بین‌المللی فوتبال (Federation International de Football Association) معروف به فیفا، مسئولیت اداره‌ی ورزش‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در تمام دنیا را بر عهده دارد.

اگر علاقه‌مند به فوتبال هستید و مسابقات آن را از طریق تلویزیون دنبال می‌کنید، پس حتما این اتفاق برایتان افتاده که گاهی اوقات از جملات و سبک گویش گزارشگران این مسابقات تعجب کرده باشید!

هر چقدر که بخواهیم از سختی‌های ورزش و سوازندن چربی‌ها بگذریم، اما نمی‌شود از دشواری آب کردن چربی‌های دور شکم گذشت و شکایت این چربی‌های آزاردهنده را پیش دوستان و اطرافیان نبرد! چربی ذخیره شده در شكم یكی از مقاوم‌‌ترین و در عین حال هشداردهنده‌‌ترین نوع چربی است.

خیلی وقت است که به فکر شرکت در کلاس‌های یوگا و یادگیری این ورزش جذاب هستید؟ برای آشنایی اولیه با یوگا دنبال منبع می‌گردید؟ اگر پاسخ‌تان به این سوالات مثبت است، در این نقد و بررسی همراه ما باشید.

شرکت نایک چندین اپلیکیشن بسیار خوب ورزشی دارد که یکی از این عناوین Nike+ Training Club است. یک برنامه کاملا رایگان که تمرینات ورزشی متنوعی در رده‌های مختلف در خود دارد.

صفحه‌ها