شما اینجا هستید

ورزشی

خیلی وقت است که به فکر شرکت در کلاس‌های یوگا و یادگیری این ورزش جذاب هستید؟ برای آشنایی اولیه با یوگا دنبال منبع می‌گردید؟ اگر پاسخ‌تان به این سوالات مثبت است، در این نقد و بررسی همراه ما باشید.

شرکت نایک چندین اپلیکیشن بسیار خوب ورزشی دارد که یکی از این عناوین Nike+ Training Club است. یک برنامه کاملا رایگان که تمرینات ورزشی متنوعی در رده‌های مختلف در خود دارد.

آیا از بدفرمی ناحیه شکم و ران خود رنج می‌برید؟ دنبال یک برنامه تخصصی هستید که تمرکزش فقط بر لاغری این نواحی باشد؟ چاره کار شما نزد برنامه تمرینات ورزشی شکم است.

ورزش پیلاتس متشکل از حرکاتیست که بر انعطاف و قدرت تمامی اندام بدن تمرکز دارند، بدون آنکه عضلات را حجیم کنند و یا از بین ببرند. همچنین این ورزش بین بدن و مغز هارمونی فیزیکی ایجاد کرده و توان افراد را در برابر صدمات مقاوم می‌سازد؛ به طور کلی پیلاتس به دنبال افزایش قدرت، انعطاف پذیری و کنترل بدن است.

رویای داشتن اندامی روی فرم را در سر می‌پرورانید؟ پیشنهاد می‌دهیم اپلیکیشن روفرم را از دست ندهید!

آیا به هر دلیلی فرصت رفتن به باشگاه را ندارید؟ پس تکلیف سلامتیتان چه می‌شود؟ 

راه حل شما نزد Fitterfox است؛ این برنامه با ارائه آموزش‌هایی متناسب با محیط منزل، این امکان را به شما می‌دهد تا در محیطی که دوست دارید به اهداف سلامتی خود دست یابید!

جهت دستیابی به اندامی ایده‌آل، لازم نیست کار چندانی انجام دهید؛ فقط یک جفت کفش ورزشی تهیه کرده و باقی کارها را به رو به راه بسپارید!

افرادی که ورزش در برنامه‌ی روزانه‌ی زندگیشان جایی ندارد، عموما به دو دسته تقسیم می‌شوند: دسته اول اشخاصی که به واسطه‌ی مشغله زندگی و کار، زمان کافی و منظم برای ورزش و باشگاه ندارند و دوم افرادی که همیشه میخواهند ورزش را شروع کنند اما هیچگاه شنبه‌ی موعود فرا نمی‌رسد.

با ورزش آنلاین شما می توانید در ۲۴ ساعت از شبانه روز از آخرین رویدادهای ایران و جهان مطلع شده ومطالب جذاب، خواندنی و کاربردی را مطالعه کنید. محتوای ورزش آنلاین در بیش از ۲۳ سرفصل مختلف و متنوع دائما بروزرسانی می شود. اگر شما آنلاین باشید، می توانید از مهمترین خبرها بر اساس علاقه تان در کوتاهترین زمان مطلع شوید. ورزش آنلاین یک نرم افزار کامل برای علاقه‌مندان به ورزش می باشد.

اپلیکیشن ورزشی SofaScore، یک اپلیکیشن برای نمایش زنده نتایج مسابقات به همراه ویجت می باشد. در این اپلیکیشن شما می توانید نتایج مسابقات، جدول رده بندی و جزئیات تمام لیگ ها و مسابقات در ۱۷ رشته ورزشی را مشاهده کنید.

صفحه‌ها