شما اینجا هستید

ورزشی

/ ۳۰ فروردين ۱۳۹۶

ورزش یکی از فعالیت‌هایی است که شما را در طول روز شاداب‌ و سرحال‌تر می‌کند، بسیاری از افراد به صورت حرفه‌ای ورزش نمی‌کنند ولی ورزش و اخبار مربوط به آن را به طور حرفه‌ای دنبال می‌کنند.

آیا از اضافه وزن یا کاهش وزن خود رنج می‌برید؟ هر چه سعی می‌کنید به وزن ایده‌آل خود نمی‌رسید؟ از مکمل‌های تقلبی و مضر خسته شده‌اید؟ امروز قصد داریم به شما اپلیکیشنی معرفی کنیم که با استفاده از آن می‌توانید در منزل به راحتی و با کمترین هزینه مکمل‌های غذایی گیاهی و مفید تهیه کنید، پس ما را در نقد و بررسی برنامه مکمل بدنسازی همراهی کنید.

ورزش جذاب فوتبال و طرفداران میلیونی‌اش زمینه‌ساز پیدایش منابع بی‌شمار خبری شده‌اند؛ بدون شک کمتر منبعی را می‌توان یافت که به طور همزمان تمام اطلاعات مربوط به این ورزش پرطرفدار را به صورت یک جا در اختیار علاقه‌مندان بگذارد. امروز قصد داریم به معرفی و بررسی اپلیکیشنی بپردازیم که مرجع جامع و کاملی از اخبار فوتبال ایران و جهان محسوب می‌شود.

/ ۲۷ فروردين ۱۳۹۶

برنامه‌ای که قرار است امروز درباره‌ی آن صحبت کنیم، « اف پاور مود فیتنس توتال» است! 

این برنامه همان طور که از نامش پیداست، یک برنامه‌ی ورزشی و فیتنس است که با ویدئوهای آموزشی به کمک ورزش دوستان آمده است.

شاید هیچ چیز لذت بخش‌تر از تماشای مسابقه فوتبال تیم مورد علاقه‌مان نباشد اما گاهی ممکن است به دلیل مشغله‌های کاری یا زمان نامناسب مسابقات، از دیدن فوتبال به صورت زنده محروم شویم. جای هیچ نگرانی نیست چون با وجود اپلیکیشن FotMob قادرید در هر جا و هر زمان از نتیجه مسابقات باخبر شوید.

باشگاه استقلال با قدمتی بیش از هفت دهه و با در اختیار داشتن هواداران میلیونی، اپلیکیشن رسمی خود را در راستای ارتباط هرچه بهتر با طرفداران، به بازار عرضه کرده است.

اپلیکیشن استقلال ایران یک نرم‌افزار چندرسانه ایست که توسط حمیدرضا بیات طراحی و پیاده‌سازی شده و قابل نصب بر روی پلتفرم‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید می‌باشد.

در دنیای امروز ورزش و فعالیت‌های مربوط به آن یکی از ارکان اساسی در بهبود سلامت افراد جامعه به شمار می‌آید، شرایط زندگی، محل سکونت به خصوص درکلان شهر‌ها، پیشرفت تکنولوژی و...

فوتبال یکی ازپر طرفدار‌ترین ورزش‌ها در دنیاست؛ بسیاری از افراد هم هستند که اگرچه فوتبال ورزش مورد علاقه آن‌ها نیست اما با این وجود، گه گداری با دوستانشان جمع می‌شوند و با هم بازی می‌کنند؛ بعضی دیگرهم با این که اصلا فوتبال بلد نیستند، در کنسول‌های بازی طوری حرفه‌ای بازی می‌کنند که هرکس نداند فکر می‌کند در زمین واقعی هم بازیکن توانایی است؛ به هر حال فوتبال ن

مطمئنا هیچ چیزی به اندازه ولو شدن روی مبل جلوی تلویزیون و فوتبال تماشا کردن لذت بخش نیست، ولی خوب همیشه امکان دیدن همه بازی‌ها و لیگ‌های مختلف وجود ندارد.

اپلیکیشن اخبار ورزشی طرفداری از اخبار همه لیگ‌ها و نقل و انتقالات تا جدول رده بندی آن‌ها را به شما ارائه می‌دهد. 

/ ۲۲ آذر ۱۳۹۵

اگر طرفدار پروپاقرص فوتبال هستید و اخبار فوتبال ایران و جهان را دنبال می‌کنید اپلیکیشن برنامه ۹۰ را از دست ندهید. 

برنامه نود با پشتیبانی شرکت آتیه داد پرداز اپلیکیشنی را طراحی کرده تا مخاطبان آن  بتوانند بهتر و منظم‌تر در مسابقه پیامکی شرکت کنند و امتیاز کسب کنند.