شما اینجا هستید

پیام رسان

توسعه دهندگان تلگرام با عرضه‌ی این برنامه، پا به میدان رقابت با اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی مانند واتس‌آپ گذاشتند و با ایده و خلاقیت‌هایی که در تلگرام پیاده کردند، مدت زیادی نگذشت که حتی از رقبای خود...

این روزها اپلیکیشن‌های پیام رسان، به جزئی جدا نشدنی از زندگی مردم تبدیل شده‌اند. در ایران نیز کاربران زیادی از تلگرام، واتس اپ، وایبر و ده‌ها برنامه‌ی دیگر بهره می‌برند و روابط مجازی خود را مدیریت می‌کنند.

اینکه همیشه به یک شبکه‌ی پیام رسان وابسته باشیم، باعث می‌شود تا بدون آن ارتباطات خود را از دست بدهیم؛ پس بد نیست با یکی از بهترین برنامه‌های پیام رسان...

امروزه محبوبیت پیام رسان تلگرام بر کسی پوشیده نیست؛ اپلیکیشنی که علی رغم سریع و امن بودنش دارای یک عیب بزرگ است، "عدم امکان برقراری تماس تصویری". به منظور جبران این خلاء، پیام رسان‌های متعددی روانه بازار شدند که امروز قصد داریم به معرفی نمونه‌ای از آن‌ها بپردازیم. پس ما را در نقد و بررسی پیام رسان...

با محبوبیت پیام رسان تلگرام در بین کاربران ایرانی، بسیاری از توسعه دهندگان داخلی نیز به فکر ایجاد نرم افزارهای مشابهی افتادند که چه بسا امکانات بیش‌تر و شگفت انگیزتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

‌در دنیای اپلیکیشن‌هایی پیام‌رسان، نرم‌افزار‌هایی توسعه داده شده‌اند که همه ما با آن‌ها آشنا هستیم و از آن‌هها استفاده می‌کنیم.

این اپلیکیشن‌ها که استفاده‌های زیادی از آن‌ها می‌شود کم‌کم خود را در بین مردم و فرهنگ جامعه ما جا کردند و ارتباطات ما از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.

ایرانگرام، تلگرام پیشرفته‌ی ایرانیان است که برای مردم کشورمان بومی‌سازی شده است. اولین چیزی که درباره‌ی این اپلیکیشن به چشم می‌آید، استفاده از نمادهای ایرانی در لوگوی برنامه است. طرحی کاملا بومی که ایرانی بودن اپلیکیشن را به رخ دیگران می‌کشد.

مدت زمان زیادی از اضافه شدن قابلیت تماس صوتی به تلگرام نمی‌گذرد؛ با این حال بسیاری از پیام‌رسان‌های مشابه که بعضا داخلی نیز هستند، از مدت‌ها پیش این خلاء را پر کرده بودند.

تا به حال اپلیکیشن‌های تلگرام غیر رسمی زیادی را برای شما مورد نقد و بررسی قرار دادیم و متوجه شدید که این نوع اپلیکیشن‌ها همان تلگرام اصلی هستند و برخی تغییرات ویژه و اضافه بر سازمان آن‌ها باعث شده تا نظر کاربران زیادی را به خود جلب کنند.

دنیای پیام‌رسان‌ها، دنیای پیچیده‌ایست. هر روز پیام‌رسانی جدید با قابلیت‌هایی تازه به بازار می‌آید اما تنها برخی از آن‌ها موفق می‌شوند توجه مردم را جلب کنند. 

یکی از پیام‌رسان‌های فارسی که طرفداران بسیار زیادی دارد، موبوگرام است و ما نیز در پانوشت به تفصیل درباره‌ی این پیام‌رسان گروه برنامه‌نویسی هانیستا، سخن گفته‌ایم.

در چند سال اخیر، با ورود سیستم‌های پیام‌رسانی مبتنی بر اینترنت، مردم دیگر کم‌تر به سراغ پیام‌رسانی از طریق اپراتورهای تلفن همراه خود می‌روند. اما این نوع پیام‌رسانی، هنوز هم یکی از پرکاربردترین راه‌هاست تا در صورت نبود اینترنت، پیام‌های آن‌ها را به مخاطبان برساند.

کسانی که از مسنجر تلگرام استفاده میکنند، حتما براشون پیش اومده که بخوان آیدی شخصی یا کانالی و  یا یه رباتی و... رو اد کنن اما بلد نباشند و یا اون آی دی پیدا نشه، ما به شما برنامه ای رو معرفی میکنیم که با اون میتونید به راحتی آی دی دوستان خودتون و یا کانال مورد نظرتون رو تو تلگرام اد کنید.

اگر از پیام رسان تلگرام استفاده می‌کنید، حتما تا به حال با معضل افزایش فایل‌های اضافی و کاهش فضای حافظه روبرو شده‌اید.

در ابتدای عرضه‌ی ویچت، افراد مختلفی اقدام به نصب آن کردند، ولی اندکی نگذشت که واتس اپ خودی نشان داد و در آسیا به محبوبیت رسید، اما باز هم این شهرت پایدار نبود و با به میدان آمدن پیام رسان وایبر، ورق برگشت و این پیام رسان به محبوبیتی بیشتر از سایر رقبای خود رسید.

صفحه‌ها