شما اینجا هستید

کاربردی

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان اپلیکیشن بسیار کاربردی را توسعه داده که به بسیاری از نیازهای شما پاسخ می‌دهد. در ادامه با پانوشت همراه باشید.

با استفاده از اپلیکیشن کاربردی و فوق‌العاده تاپ شما دیگر منتظر انجام امور مربوط به پرداخت قبض، پرداخت جریمه خودرو و فعالیت‌های...

آیا دوست دارید بدون نیاز به سنسور خاصی با اسکن اثر انگشتتون روی صفحه ی تلفن قفل اون رو باز کنید ؟

برای این امکان نیاز به هزینه بالا برای خرید گوشی مدل بالا ندارید کافیه این برنامه رو تو گوشیتون نصب کنید و ازش لذت ببرید

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان اپلیکیشن بسیار کاربردی را توسعه داده که به بسیاری از نیازهای شما پاسخ می‌دهد. در ادامه با پانوشت همراه باشید.

یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در ایران، اینستاگرام است. بسیاری از افراد، با ساختن تنها یک صفحه‌ی اینستاگرام و مدیریت آن، به درآمدزایی رسیده‌اند یا شهرتی مجازی بر هم زده‌اند.

حتما شما نیز با شبکه اجتماعی اینستاگرام آشنا هستید. یکی از موفق‌ترین کمپانی‌های دنیا، که با ایده‌ی زیبا و اجرای موفق اپلیکیشن خود، خیلی زود به شهرت جهانی رسید. 

/ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶

اسنپ، دیجی‌کالا، زودفود، بامیلو و... همه نام‌های آشنایی هستند که خدمات ارزنده و زیادی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند و بر سر زبان‌ها افتاده‌اند؛ اسنپ که سرویس اجاره خودرو است و به طور کامل به آن پرداختیم این روز‌ها به شدت سروصدا کرده و روز‌به‌روز در حال پیشرفت و ارتقاء است.

/ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی مخصوصا در عرصه استفاده از گوشی‌های هوشمند و اپلکیشین های متنوع، معقوله حریم شخصی و امنیت بسیار حائز اهمیت است. رفت و آمد در مکان های شلوغ و عبور و مرور در جاهای پر تردد، همیشه ما را در معرض خطراتی مثل کیف قاپی قرار می‌دهد و احتمالا همه ما حداقل یک بار به خاطر کنجکاوی بچه ها به دردسر افتاده ایم!

اگر در حال خواندن این نقد و بررسی هستید، بهتر است از این به بعد مراقب عکس‌های پروفایل خود در اینستاگرام باشید، زیرا اپلیکیشن «پروفایل دانلودر اینستاگرام» می‌تواند عکس‌های شما را در سایز اصلی در اختیار سایرین قرار دهد! حتی اگر این افراد دوست شما نباشند.

کار با برنامه بسیار ساده است و این اپلیکیشن تنها یک وظیفه دارد: دانلود عکس پروفایل!

با ورود تلفن‌های همراه و لمسی شدن سیستم گوشی‌های جدید، سالمندان با مشکلاتی روبه رو شدند! بسیاری از این افراد، توانایی شماره گیری با این سیستم‌ها را ندارند یا پیدا کردن یک اسم در بین مخاطبان، ساعت‌ها زمانشان را تلف خواهد کرد.

هدفی که این اپلیکیشن دنبال می‌کند، قابل تقدیر است و باید به تیم توسعه دهنده و ایده پرداز این برنامه، آفرین گفت.

‌همه‌ دیوایس‌های هوشمند تدابیر امنیتی زیادی را برای حفظ حریم و اطلاعات کاربران در اختیار آن‌ها قرار داده‌اند و به آنها اجازه می‌دهند تا با رمز گذاری از ورود افراد دیگر به دیوایس آن‌ها جلوگیری شود.

/ ۳۰ فروردين ۱۳۹۶

این روز‌ها انجام دادن خدمات پیشخوان دولت زمان زیادی را از ما می‌گیرد، گرفتن استعلام خلافی ماشین، نمره منفی گواهینامه و... همه‌و‌همه فعالیت‌هایی هستند که برای انجام دادن آن‌ها و پرداخت جریمه باید به پیشخوان دولت مراجعه کنیم و با اعصاب خردی و صرف زمان یاد از آن خارج شویم.

/ ۳۰ فروردين ۱۳۹۶

این روز‌ها با گسترش تکنولوژی دیگر انجام دادن امور بانکی به راحتی از طریق اینترنت میسر شده است.

دیگر نیازی نیست تا برای انجام امور بانکی خود در صف‌های طولانی منتظر نوبت باشید و زمان زیادی را صرف انجام کار‌های خود بکنید.

صفحه‌ها