شما اینجا هستید

کاربردی

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان اپلیکیشن بسیار کاربردی را توسعه داده که به بسیاری از نیازهای شما پاسخ می‌دهد. در ادامه با پانوشت همراه باشید.

با استفاده از اپلیکیشن کاربردی و فوق‌العاده تاپ شما دیگر منتظر انجام امور مربوط به پرداخت قبض، پرداخت جریمه خودرو و فعالیت‌های...

آیا دوست دارید بدون نیاز به سنسور خاصی با اسکن اثر انگشتتون روی صفحه ی تلفن قفل اون رو باز کنید ؟

برای این امکان نیاز به هزینه بالا برای خرید گوشی مدل بالا ندارید کافیه این برنامه رو تو گوشیتون نصب کنید و ازش لذت ببرید

از کاربردی ترین لوازمی که همیشه به آن نیاز داریم یک تقویم درست و حسابی است که اتفاقا کمتر بتوان آن را گم کرد و بین لوازم ضروری جا گذاشت.دغدقه‌ی زندگی ماشینی و هزاران اتفاق ریز و درشت ،از قبیل قرارهای ملاقات و مناسبت‌های مختلف ما را برآن می‌دارد تا انرژی زیادی صرف تمرکز برای به یادآوری همه آن‌ها کنیم و دست آخر جایی چیزی فراموش خواهد شد.

شاید شما هم از آن دسته آدم‌هایی باشید که همیشه یک دفترچه کوچک بین لوازم شخصی‌تان پیدا می‌شود که پر از یادآوری‌های روزانه‌ی ریز و درشت است  که با خطی ناخوانا و درهم نوشته شده. باید خیلی خوش‌سلیقه باشید که دفترچه شما همیشه سر اصول باشد و همه‌ی کارها آنطور که باید پیش برود. همراه داشتن همیشگیِ چنین وسیله‌ی مهمی همیشه مقدور نیست، بماند که ممکن است گم یا فرسوده و خراب شود.

/ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶

Slides یکی از سه گانه‌ی برنامه‌های اداری گوگل محسوب می‌شود که هر کدام با یک رنگ مشخص شده‌اند. اپلیکیشن زرد گوگل در واقع چیزی مثل پاورپوینت محسوب می‌شود. برنامه محبوب دستکتاپ که برای ساخت اسلایدشو استفاده می‌شود و بسیاری از کارمندان، دانشجویان و مدیران از آن برای ارائه کارهای خود استفاده می‌کنند.

در هر تخصصی که باشیم همیشه کارهای ما به ادارات و مراکزی همچون شهرداری‌ها و اماکن قضایی خواهد افتاد و هر کدام این سازمان‌ها زیرمجموعه‌هایی خواهند داشت که زبانی متفاوت با دیگر بخش‌ها دارند. پس زمان بالا و پایین کردن طبقات و رفتن از این اتاق به آن اتاق باید توجه کنیم که نامه‌نگاری و گفتن حرف‌ها به زبانی که برای آن‌ها آشنا باشد، اهمیت ویژه‌ای دارد.

دنیای امروز بدون تکنولوژی و استفاده از اینترنت فلج می‌شود. فعالیت‌های روزانه و اغلب کارهای ما هم از این امر مستثنی نیستند. هر کدام از ما در حیطه‌ی شغلی خود نیازمند استفاده از انواع فایل‌ها و اسناد هستیم.

ترلو یا به انگلیسی Trello نام سرویسی است که در دو بستر وب و اپلیکیشن به منظور مدیریت کردن پروژه‌های تیمی ارائه شده است. شما با استفاده از این سرویس قادر خواهید بود تا عملیات‌هایی نظیر تعیین اعضا، مشخص‌کردن وظایف هرکدام و زمان‌بندی هر کار را انجام دهید.

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان اپلیکیشن بسیار کاربردی را توسعه داده که به بسیاری از نیازهای شما پاسخ می‌دهد. در ادامه با پانوشت همراه باشید.

یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در ایران، اینستاگرام است. بسیاری از افراد، با ساختن تنها یک صفحه‌ی اینستاگرام و مدیریت آن، به درآمدزایی رسیده‌اند یا شهرتی مجازی بر هم زده‌اند.

حتما شما نیز با شبکه اجتماعی اینستاگرام آشنا هستید. یکی از موفق‌ترین کمپانی‌های دنیا، که با ایده‌ی زیبا و اجرای موفق اپلیکیشن خود، خیلی زود به شهرت جهانی رسید. 

/ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶

اسنپ، دیجی‌کالا، زودفود، بامیلو و... همه نام‌های آشنایی هستند که خدمات ارزنده و زیادی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند و بر سر زبان‌ها افتاده‌اند؛ اسنپ که سرویس اجاره خودرو است و به طور کامل به آن پرداختیم این روز‌ها به شدت سروصدا کرده و روز‌به‌روز در حال پیشرفت و ارتقاء است.

صفحه‌ها