شما اینجا هستید

کسب و کار

در سال‌های اخیرکه اپلیکیشن‌های ایرانی بسیار زیادی توسعه و روانه مارکت‌های نرم‌افزاری مختلف شده‌اند شاهد حضور نرم‌افزارهای حمایتی و خدماتی زیادی هستیم؛ تا حدی که برای انجام هر کاری، کم و بیش می‌توانیم یک اپلیکیشن پیدا کنیم؛ به همین منظور هم توسعه دهندگان خوش ذوق ایرانی، برنامه‌های زیادی را در حوزه‌های مختلف طراحی و روانه دستگاه‌های کاربران کرده‌اند که هرکدام نقاط ضعف و قوت خودشان را دا

زمانی که برای شستشوی خودروی خود به کارواش مراجعه می‌کنید، علاوه بر این که می‌بایست مدت زمان زیادی را در ترافیک‌های شهری و صف‌های طولانی کارواش‌ها صرف کنید، ناچارید هزینه‌های مربوط به بنزین، استهلاک و ریسک تصادفات را نیز در نظر داشته باشید.

فرض کنید می‌خواهید از بین چندین هزار داده، نام فرد خاصی را جستجو کنید یا افراد را بر اساس فیلترهای خاصی همانند میزان تحصیلات یا وضعیت تاهل از لیست خود استخراج کنید.

نهادها و سازمان‌هایی که به صورت گروهی هدفی را پیش می‌برند، از برنامه تروجکت استقبال خواهند کرد؛ فرقی نمی‌کند که مدیر یک شرکت پروژه محور باشید یا دانش‌آموز و دانشجویی که قصد مدیریت و پیشرفت در دروس خود را دارد، با نصب این نرم افزار در هر مکان و هر زمانی که خواستید به تمامی کارها و وظایف خود رسیدگی کنید.

به دنبال شغل مناسب تمامی آگهی‌ها را زیر و رو کرده‌اید؟ یا این که از صاحبین مشاغل هستید و می‌خواهید کالاهایتان را به سمع و نظر افراد بسیاری برسانید؟ در هر صورت استفاده از اپلیکیشن کالونک را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

شاید برایتان دور از تصور باشد که تنها با دیدن کلیپ، قادر به کسب درآمد باشید اما اپلیکیشن آپاناژ این قابلیت جالب و منحصر به فرد را میسر ساخته است.

آپاناژ تعدادی مطالب و کلیپ‌های آموزنده در اختیارتان قرار داده سپس با طرح آزمون‌هایی، امتیازاتی برای برنده مسابقه در نظر گرفته و شما می‌توانید با این امتیازات کارهای ویژه‌ای انجام دهید.

اوقات فراغت خود را چگونه پر می‌کنید؟ برخی افراد حتی در ساعات بیکاری خود نیز به کار و کسب درآمد می‌پردازند، برخی تمایل دارند بازی کنند و برخی نیز از اوقات فراغت خود برای کسب دانش بهره می‌برند. برنامه‌ای که نقد و بررسی آن پیش روی شماست، با ادغام تمامی این تمایلات، امکانات منحصر به فردی را به شما ارائه می‌دهد.

در میان تمام ویژگی‌های خوبی که Linkedin را با آن‌ها می‌شناسیم، این برنامه بیشتر به این علت که یک رزومه آنلاین است بیشتر شناخته شده. Linkedin یک شبکه اجتماعی است که بیشتر اشخاص حرفه‌ای می‌دانند که چگونه از آن استفاده کنند و بیشترین بهره را از آن ببرند. اما پس آن‌هایی که هنوز هیچ شغلی ندارند چه؟

مشتری، مدیریت هزینه‌ها و درآمدها: اگر به دنبال ابزاری برای مدیریت هزینه‌های کسب و کار خود هستید، فرقی ندارد چه کسب و کاری، امروز ما را در پانوشت با نقد و بررسی اپلیکیشن «مشتری» همراهی کنید.

اگر مدیر یک مجموعه اداری هستید، قطعا به یک برنامه مدیریت منابع انسانی نیاز پیدا خواهید کرد؛ اپلیکیشن ایشلی این امکان را برایتان فراهم می‌سازد که در هر جا و هر مکان بر فعالیت‌های کارمندان خود نظارت داشته باشید. از کنترل ورود و خروج گرفته تا پرداخت حقوق و صدور ماموریت پرسنل، همه و همه از طریق این نرم افزار میسر می‌شوند.

 

صفحه‌ها