آخرین اخبار سبک زندگی

اگر شما نیز از روزمره‌های زندگی خسته شده‌اید و دلتان می‌خواهد به جای گشتن در شبکه ّای اجتماعی و دیدن تصاویر و خواندن عکس‌های بی‌فایده، تغییری در زندگی خود بدهید، همین الان وقت عمل است! یک از برنامه‌های زیر را دانلود و نصب کنید و از امروز سعی کنید نکات ریز زندگی و رموز شادابی، زیبایی و جوانی را بیاموزید.

 

با اپلیکیشن «خانومانه» همانند یک ملکه زندگی کنید

/ ۱۳ خرداد ۱۳۹۶

این روز‌ها گسترش تکنولوژی و پیشرفت آن روز به روز ایده‌های خلاقانه و نوآوری‌های زیادی را همراه خود به تجربه می‌نشاند؛ در دنیای امروز اکثر فعالیت‌های ما به لطف همین پیشرفت‌ها بوسیله راه‌ها و روش‌های ساده‌تری انجام می‌شوند و تجربه دنیای مدرن و راحتی را برای ما به ارمغان آورده است.

فصل بهار برای بیشتر افراد با باز شدن شکوفه‌ها و شنیدن صدای پرندگان تداعی می‌شود، اما برای عده‌ای بهار با حساس شدن سینوس‌هایشان همراه است که آبریزش بینی، خارش چشم، سرفه یا عطسه در پی دارد. اگر حساسیت فصلی ندارید باید بسیار خوشحال باشید که این دردسرها را تحمل نمی‌کنید.

گرفتن رژیم‌های گاه و بی‌گاه چاقی یا لاغری ممکن است نه تنها برنامه بدن را بهم بریزد بلکه همچنین می‌تواند برای افرادی که مبتلا به بیماری قلبی هستند خطرناک هم باشد. در ادامه با پانوشت همراه باشید.

هرچقدر هم آدم در مورد یک سری غذا‌ها تخصص داشته باشد، باز وقتی پای مهمانداری و دورهم جمع شدن وسط بیاید، دلش می‌خواهد یک سنگ تمامی بگذارد و غذاهای جدید بپزد یا همان قبلی‌ها را با خیال جمع تر راست و ریست کند. اپلیکیشن آشپزی نصب کنید و به حال فرصت مرور و انتخاب کنید که چه دستورالعمل‌هایی درعید به دردتان می‌خورد.

 NYT cooking را امتحان کنید

خیلی از ما لحظه‌ی شروع سال نو، اصطلاحا تصمیم کبری می‌گیریم که امسال دیگر به تمام هدف‌هایمان برسیم، صبح‌ها زود بیدار ‌شویم، پول‌هایمان را پس‌انداز ‌کنیم، برای تمام کارهایمان برنامه‌ریزی کنیم و هزار چیز دیگر. 

اما واقعیت این است که صبح روز بعد از سال تحویل، خواب می‌مانیم، تمام پول‌هایمان را خرج خرید لباس‌های عید کرده‌ایم و هر روز مهم‌ترین کارهایمان را به تعویق می‌اندازیم.

بالاخره ایام عید خودش یک انگیزه‌ای‌ است که آدم خوش‌تیپ‌تر و خوش‌هیکل شود؛ هیچ کس بدش نمی آید برای حضور در مهمانی و معاشرت‌های عید روی فرم‌تر باشد؛ هنوز دیر نیست، شاید بشود کمی سایز کم کرد؛ نشد هم بگذاریدش برای بعد از عید که خیلی‌هایمان زده‌ایم به در بی‌خیالی و بخور و بخواب و بعدش چاق شده‌ایم. به هرحال این پنج اپلیکیشن برای وزن کم کردن و روی فرم ماندن، به کارتان می‌آیند.

با «رژیم هوشمند» دستور غذایی را خودتان انتخاب کنید

با نزدیک‌تر شدن به روزهای پایانی سال، اکثر کدبانوها به تکاپوی تهیه وسایل سفره هفت‌سین می‌افتند. ما در این پکیج، مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌های کاربردی سفره‌آرایی و تزئین سفره هفت‌سین را برای شما گردآوری کرده‌ایم تا راهنمای شما در این حوزه باشند. با پانوشت همراه باشید تا به نقد و بررسی هریک از برنامه‌ها بپردازیم.

 

با استفاده از ایده‌های اپلیکیشن تزئین سبزه عید، جالب‌ترین سبزه ۹۶ را سبز کنید

از روی جوگیری فصل بهار باشد یا هرچیز دیگر، همین هفته‌های نزدیک عید وقتی‌ است که خیلی‌هایمان به فکر تغییر و تحول در چیدمان و دکوراسیون در محیط می‌افتیم. مخصوصا وقتی خانه تکانی‌ را شروع می‌کنیم، شوق این تغییر بیشتر قلقلک‌مان می‌دهد. حالا ما چند اپلیکیشن کاربردی به شما معرفی می‌کنیم که با کمک آن‌ها می‌توانید ایده بگیرید، اسکیس بزنید و حتی به صورت آنلاین خرید کنید. چه چیزی بهتر از این که دم عیدی و در ترافیک و شلوغی به جای گز کردن خیابان‌ها با این اپلیکیشن‌ها در وقتتان هم صرفه‌جویی کنید؟

 

اگر هنوز برای خانه‌تکانی عید برنامه‌ای ندارید، از روش‌های سنتی خانه‌تکانی کلافه شده‌اید و می‌خواهید در کمترین زمان خانه یا محل کار خود را مثل دسته‌گل تمیز و مرتب ببینید، یا تازه عروس هستید و علاقه‌مند به یادگیری اصول خانه‌داری، اپلیکیشن‌هایی که ما در این مجموعه گردآوری کرده‌ایم می‌توانند تمام نیازهای شما را در این زمینه برآورده کنند.

 

صفحه‌ها