آپدیت تازه‌ی World Of Warcraft، دنیای آن را بزرگ‌تر می‌کند

بهرام یوسفی

بعد از به‌روزرسانی قبلی دنیای وارکرفت، حالا نسخه ۷.۳ Draenei را به بازی بر می‌گردد. جایی که آن‌ها باید به همراه قهرمانان آزراث، Argus را از Burning Legion باز ‌گردانند. داستان بازی حالا عمیق‌تر و جذاب‌تر از گذشته شده و حالا باید هوردها و الاینس‌ها دست به دست هم دهند تا نیروهایی که تا مدت‌ها دنیای وارکرفت را دچار جنگ کرده‌اند شکست دهند.

در ویدیوی پایین پست نگاهی می‌اندازید به زمین‌های جدید زیر پای قهرمانی با لول ۱۱۰ از الاینس‌هاست. جایی که او منتظر کشتی است تا وی را به سرزمین Draenei ببرد جایی که به وسیله سفینه فضایی ویران شده.

اما تمام این داستان‌های زیبا به این جهت پرداخته شده تا شما را وارد دنیای جدیدی کند که بلیزارد با صرف هزینه‌ی نسبتا زیادی آن را با تم سیاه و سبز برای بازیکنان آماده کرده است. سایه‌ی آرگوس نسخه‌ی جذابی است که در راستای کارهای بلیزارد برای مشتاق کردن دوباره بازیکنان انجام شده است. 

در واقع این تنها روایتی جدید از بازی نیست که کاربران را به ادامه مشغول می‌کند، بلکه این روایت در سرزمینی جدید رخ می‌دهد، جایی که بهترین بازیکنان اعم از هورد یا الاینس باید دوشادوش هم به نبردی برای نجات Argus از Burning Legion بروند. تنها مشکل این است که بلیزارد قصد دارد در این نسخه داستان را کمی سریع‌تر پیش ببرد تا به منظور خود برای جداسازی نیروها برسد اما خب دیگر انگار خیلی سریع پیش می‌رود!

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط