اپل امکان تعویض آیفون‌های قدیمی با آیفون‌های جدید را از طریق ایمیل میسر ساخت

مهسا اباذری

از سال ۲۰۱۵ تاکنون، کمپانی اپل امکانات بسیار مفیدی را در هنگام فروش آیفون‌های جدید در اختیار کاربران خود قرار داده است؛ از خرید آیفون‌ها به صورت اقساط ماهیانه گرفته تا طرح تعویض آیفون قدیمی با مدل جدیدتر که iPhone Upgrade Program نام دارد. به نظر می‌رسد که کمپانی اپل امسال نیز یک قابلیت دیگر به امکانات خود اضافه کرده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. با پانوشت همراه باشید.

تاکنون کاربران اپل تنها با مراجعه به اپل استور قادر به تعویض آیفون قدیمی خود با مدل جدیدتر بودند، اما به نظر می‌رسد که اپل قصد دارد انجام این امور را حداقل در کشور امریکا، راحت‌تر و سریع‌تر میسر کند. در حال حاضر می‌توانید یک «trade-in-kit» یا همان برچسب سلامت درخواست کرده و دستگاه قدیمی خود را از طریق ایمیل به اپل ارسال کنید.

هنوز اطلاعات دقیقی از محتوای trade-in-kit و نحوه انجام پروسه تعویض از طریق ایمیل در دست نیست. همان طور که پیش‌تر نیز به آن اشاره کردیم، مقصود اپل از پیاده سازی این طرح، تعویض بدون زحمت آیفون‌های قدیمی با آیفون‌های جدید است که امشب معرفی خواهند شد: آیفون X، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس. چنانچه جزئیات دقیق‌تری از این طرح به دست آمد، از طریق همین سامانه در اختیارتان خواهیم گذاشت.

بنابراین شما از دو طریق می‌توانید نسبت به تعویض تلفن هوشمند خود اقدام کنید: روش اول با درخواست یک Trade-in-Kit و ارسال دستگاه قدیمی با استفاده از ایمیل، روش دوم نیز مراجعه حضوری به اپل استور و انجام امورات مربوطه. مسئول مربوطه شما را در تکمیل پروسه تعویض آیفون‌ها و انتقال داده‌ها از دستگاه قدیمی به دستگاه جدید یاری خواهد رساند. شرایط تعویض آیفون قدیمی بدین شرح است:

• قابلیت نگاه داری شارژ

• عاری از هرگونه شکستگی و حتی ترک خوردگی

• صفحه نمایش سالم

iphone

نظرات

 • عکس کاربر
  Kamyar (تایید نشده) / ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ پاسخ

  ايا هزينه اضافي ميگيرن؟

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی مقاله‌های مرتبط