به زودی گلکسی S8 و S8 Plus به اندروید اوریو مجهز خواهند شد

مهسا اباذری

تاکنون تنها تلفن‌های هوشمند پیکسل مجهز به اندروید اوریو شده بودند، از این رو برای بسیاری از کاربران اندرویدی سوال پیش آمده که چه زمانی قادر به دریافت این سیستم عامل خواهند بود. در حال حاضر اطلاعاتی از سایر تلفن‌های هوشمند اندرویدی در دست نیست اما به نظر می‌رسد که گلکسی S8 و S8 Plus به زودی به سیستم عامل اوریو مجهز خواهند شد.

طبق گزارشی که از سام موبایل به دست آمده، سامسونگ قصد دارد پرچم داران خود را به اندروید ۸.۰ اوریو مجهز کند. کمپانی سامسونگ هنوز به صورت رسمی در این مورد حرفی به میان نیاورده اما با توجه به این که گلکسی S8 و S8 Plus امسال روانه بازار شده‌اند، تجهز آن‌ها به اندروید اوریو چندان دور از انتظار نیست.

در این مطلب هیچ اشاره‌ای به تجهیز گلکسی نوت ۸ به اندروید اوریو نشده اما به روز رسانی سیستم عامل این دستگاه نیز چندان دور از تصور نخواهد بود. متاسفانه جزئیاتی از زمان به روز رسانی گلکسی S8 ،S8 Plus و حتی نوت ۸ در دست نیست اما می‌توان حدس زد که موعد آن پایان سال جاری خواهد بود.

به نظر می‌رسد که سایر کمپانی‌ها همچون وان پلاس نیز قصد تجهیز تلفن‌های هوشمند خود به سیستم عامل اندروید اوریو را دارند اما هنوز در مرحله تست قرار دارد. به محض کسب اطلاعات بیش‌تر پیرامون تجهیز تلفن‌های هوشمند اندرویدی به سیستم عامل اندروید اوریو، از طریق همین سامانه در اختیارتان خواهیم گذاشت. با پانوشت همراه باشید.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط