تخفیف پخش آنلاین موسیقی اسپاتیفای

ستاره ارانی

به مناسبت نزدیک شدن تعطیلات سرویس پخش آنلاین موسیقی اسپاتیفای، تخفیف روی اکانت‌های پرمیوم خود اعمال کرده است. اکانت‌های پرمیوم که تبلیغات را مشاهده نمی‌کنند و می‌توانند آهنگ‌هایی را برای گوش دادن به صورت آفلاین نیز داشته باشند، در این تخفیف با قیمت سالانه ۹۹ دلار عرضه می‌شود.

در حالت عادی اکانت‌های پرمیوم اسپاتیفای می‌بایست ماهانه ۹.۹۹ دلار پرداخت کنند که با این تخفیف مبلغ ماهانه آن ۱.۷۴ دلار ارزان‌تر از حالت عادی و با قیمت ۸.۲۵ دلار محاسبه می‌شود. 

این پیشنهاد ویژه شامل اکانت‌های خانوادگی نمی‌شود. 

به نظر می‌رسد این پیشنهاد ویژه تنها تا آخر سال ۲۰۱۷ معتبر باشد. اسپاتیفای بزرگترین سرویس پخش‌کننده موزیک جهان با بیش از ۶۰ میلیون کاربر در تاریخ جولای ۲۰۱۷ است که بر اساس این آمار تعداد کاربران اسپاتیفای بیش از دوبرابر سرویس همتای خود، Apple Music  است (پس از این تاریخ آمار جدیدی منتشر نشده است)

در ابتدای امسال سرویس پخش موزیک آنلاین اپل بدون سر و صدای خبری حق اشتراک سالیانه خود را به ۹۹ دلار سالیانه برای کاربران فعلی خود تقلیل داد. سرویس پخش آنلاین موسیقی آمازون نیز سالانه ۹۶ دلار برای هرکاربر هزینه دارد.

اسپاتیفای به تازگی در قوانین مربوط به صاحبان اثر نیز تغییراتی ایجاد کرده است. 

به نظر می‌رسد اسپاتیفای قصد دارد در آستانه سال نو برای کاربران پیشین و آینده خود انگیزه استفاده ایجاد کند. پس اگر کاربر فعلی اکانت پرمیوم اسپاتیفای هستید یا قصد پیوستن به سرویس را دارید، این فرصت را از دست ندهید.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط