خزانه مدفون شده مادلین به دست تو آزاد خواهد شد

معصومه طالبی

لشکر اساطیر باستانی را در میدان نبرد رهبری کن و به دنبال خزانه مدفون شده مادلین برو، چیزی که اون مخفی کرده ممکنه دستاورد تو باشه! پس خزانه رو دنبال کن تا صندوقچه رو پیدا کنی و اون رو بدست بیاری تا اون بفهمه که چه اتفاقاتی داره می‌افته!

بازی فوق العاده هیجان‌انگیز انتقام سلاطین که مدت‌ها پیش توسط استودیو بازی سازی مگنت گیم منتشر و در کافه بازار در اختیار علاقه‌مندان به سبک استراتژیک قرار گرفت، خیلی زود توانست کاربران و بازیکنان زیادی را با خود درگیر کند. پشتیبانی ۲۴ ساعت در طول ۷ روز هفته شاید یکی از چند عوامل مهم این بازی برای موفقیت آن به شما رود، کاربران به واسطه مکاتباتی که با سیستم پشتیبانی بازی (صبا) دارند همواره در جریان آخرین رویدادها و قابلیت‌های اضافه شده بازی قرار می‌گیرند و به موازات یکدیگر خواسته‌ها و نکاتی که بتواند به پیشرفت بازی کمک کند را به توسعه دهندگان آن اطلاع می‌دهند. حال مگنت گیم در جدیدترین و البته بزرگترین به‌روزرسانی که برای این بازی در نظر گرفته قابلیت‌های چشم‌گیر زیادی را به این بازی اضافه کرده است. با ما در پانوشت همراه باشید تا نگاهی دقیق داشته باشیم به امکانات و قابلیت‌های اضافه شده در این بسته به‌روزرسانی که برای کاربران منتشر خواهد شد.

سبک این بازی همانطور که بالا اشاره شد استراتژیک است و به مانند بازی‌های استراتژیک دیگر، روند بازی در تصمیم‌گیری، جای‌گیری نیروها و انتخاب نیروهای ضعیف تاثیر پذیر است. بازی انتقام سلاطین که منصفانه اگر بخواهیم مورد نقد قرار دهیم یکی از بهتری بازی‌های استراتژیک ایرانی است که از گرافیک و موزیک ضمیمه خوبی برخوردار است. این بازی به نوعی یک بازی گروهی است که افراد از مکان‌های مختلف به صورت آنلاین می‌توانند بازی کنند و با یکدیگر وارد جنگ شوند. انتقام سلاطین با قابلیت بروزرسانی خودکاری که دارد به خوبی می‌تواند آخرین نسخه بازی را در اختیار شما قرار دهد. نسخه نهایی و به‌روز شده انتقام سلاطین در بازار قرار گرفته و بزودی در مارکت‌ها مختلف نیز منتشر خواهد شد.

قابلیت‌های جدیدی که به این بازی اضافه شده است به ترتیب زیر هستند:

۱. طلا رو برای یوزپلنگ خرج کن

برای کسانی که علاقه‌مند به حیوانات خانگی هستند و هنوز بخش‌هایی از یوزپلنگ رو به مقدار کافی جمع‌آوری نکردند، این رویداد کمک می‌کنه که یک گام به حیوان خانگی که دوست داری داشته باشی نزدیک‌تر بشی. قوانین ساده هستند. طلا رو خرج کن تا قطعاتی از یوزپلنگ و تجربه حیوان خانگی رو بگیری. علاوه بر اون، کسانی که یک یوزپلنگ وحی دارند، می‌تونند تجربه‌های ارزشمندی رو برای حیوان خانگی کسب کنند.

۱. در طول رویداد، پادشاهانی که ۵۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰ طلا هزینه کردند، ۳ بخش از یوزپلنگ و مقدار زیادی تجربه حیوان خانگی رو دریافت می‌کنند.

۲. در طول رویداد، پادشاهانی که ۱۴۰۰۱ تا ۱۰۰۰۰۰ طلا هزینه کردند، ۵ بخش از یوزپلنگ و مقدار زیادی تجربه حیوان خانگی رو دریافت می‌کنند.

۳. در طول رویداد، پادشاهانی که بیش از ۱۰۰۰۰۰ طلا هزینه کردند، ۱۰ بخش از یوزپلنگ و مقدار زیادی تجربه حیوان خانگی رو دریافت می‌کنند.

۴. توجه کن که هر پادشاهی پاداش‌هایی رو از بالاترین رده‌های نیازمندی‌هایی که لازم هست و دارند کسب خواهند کرد. برای مثال، اگر در طی رویداد ۱۰۰۰۰۰ طلا خرج کرده باشی، تنها پاداش‌هایی برای اون رده (۱۰ بخش) رو دریافت خواهی کرد نه این که پاداش‌های هر سه رده رو با هم دریافت کنی.

۵. کلیه حقوق این بازی و قوانین آن برای بازی انتقام سلاطین محفوظ است.

این رویداد از روز ۵ شنبه ۵ مرداد ساعت ۰۰:۰۰ تا روز دوشنبه ۹ مرداد ساعت ۲۳:۵۹ به وقت PST ادامه خواهد داشت.

همه بخش‌های اضافی یوزپلنگ و تجربه حیوان خانگی پس از رویداد از طریق نامه داخلی بازی در روز سه شنبه ارسال خواهد شد.

۲. آب حیات زنده‌کننده

بعضی از شماها شاید یک هفته منتظر جنگ قلمروپادشاهی بودید، اما خیلی از شماها شاید قادر باشید که صدای طبل دشمن رو بشنوید و صدای چکمه‌های اونا رو متوجه بشید! بدون ترس با دشمنان خودتون مواجه بشید و آب حیات زنده‌کننده رو برای سربازان خود فراهم کن.

ما یک رویداد آب حیات زنده‌کننده با زمان محدود رو داریم که همه امکانات لازم رو برای شما فراهم می‌کنه. آمادگی و سعی و تلاش تو رو از هر اتفاق بدی دور می‌کنه. پس این رویداد رو از دست نده:

۱. در طول رویداد، بازیکن‌هایی که:

۳۸۰۰ تا ۹۹۹۹ طلا خرید کرده باشند، ۲ آب حیات دریافت می‌کنند.

۱۰۰۰۰ تا ۲۳۹۹۹ طلا خرید کرده باشند، ۵ آب حیات دریافت می‌کنند.

۲۴۰۰۰ طلا و بیشتر خرید کرده باشند، ۱۰ آب حیات دریافت می‌کنند.

محدودیتی برای دریافت آب حیات وجود نداره و هر چقدر بخوای می‌تونی خرج کنی و آب حیات هم بگیری.

۲. طلای مربوط به بسته ماهانه ارزشمند و هفتگی و امتیازات مربوط به طلا بسته‌های طلا شامل این نخواهد شد.

۳. کلیه حقوق این بازی و قوانین آن برای بازی انتقام سلاطین محفوظ است.

این رویداد از روز ۲ شنبه ۹ مرداد ساعت ۰۰:۰۰ تا روز ۳ شنبه ۱۰ مرداد ساعت ۲۳:۵۹ به وقت PST ادامه خواهد داشت.

همه بخش‌های اضافی یوزپلنگ و تجربه حیوان خانگی پس از رویداد از طریق نامه داخلی بازی در روز چهار شنبه ارسال خواهد شد.

 

خزانه مدفون شدت مادلین!

مادلین دوست عزیز همه ما هست، اما بعضی وقتا اون ایده‌ها و نظرات عجیبی داره. اون نگران یه سری از هیولاهای آزاردهنده هست که خزانه اون رو می‌دزدند. بنابراین اون همه اونا رو توی صندوقچه‌ای گذاشت و درش رو قفل کرد و اونا رو در خزانه پنهان کرد. اون فکر می‌کرد که اونا اونجا امن هستند، اما الان دیگه این یک راز نیست و چیزی که اون از دست داده ممکنه دستاورد تو باشه! خزانه رو جستجو کن تا صندوقچه خزانه رو پیدا کنه و اون رو بدست بیاری تا اون بفهمه که چه اتفاقاتی داره می‌افته! با این وجود، این توی ذهنت باشه که نیاز به کلیدهایی برای باز کردن صندوقچه داری، پس سعی کن که تعداد بیشتری رو وقتی که اونجا هستی بدست بیاری.

نظرات

 • عکس کاربر
  یوحنا (تایید نشده) / ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ پاسخ

  سلام شما میگید سکه خرج کن خب با قیمتهای بالای بسته چجوری خرج کنیم عربها به سرور ایران وصل شدن از طریق بازار براحتی بسته های ارزان براشون میوفته هرروز قویتر میشن ما هرروز ضعیف تر

 • چت
  نظر بدهید
  CAPTCHA
  حروف در کادر را تایپ کنید
  Image CAPTCHA
  Enter the characters shown in the image.‎

  معرفی مقاله‌های مرتبط