دیزنی هتلی خواهد ساخت که مسافرانش در دنیای جنگ ستارگان سر خواهند کرد

بهرام یوسفی

دیزنی به تازگی پروژه‌ای را شروع کرده که در نگاه اول به شدت جذاب به نظر می‌رسد! یک هتل. هتلی که قرار است متفاوت و روایی باشد و در آن هر مسافر یک خط داستانی را تجربه کند.

در مراسم D23 امسال، دیزنی گرد و خاک زیادی کرد و خبرهای زیادی را به طرفداران خود داد، اما ساخت این هتل از آن خبرهاست که همه را حیران خود می‌کند. در واقع تا اینجای کار جز چند طراحی هنری از چیزی که مدنظر مدیران است، نکاتی ذکر شده که شنیدنش خالی از لطف نیست؛

- تمام کارکنان این هتل لباس‌های مبدل به شکل شخصیت‌ها و نژادهای حاضر در جنگ ستارگان به تن خواهند کرد و باید در نقش آن شخصیت با میهمانان برخورد کنند.

- هر میهمان خط داستانی خود را خواهد داشت و در تمام طول روز آن را دنبال می‌کند. این بحث شامل برنامه‌هایی که برای او در نظر گرفته می‌شود تا محل اقامتش می‌شود.

- نمای پنجره‌ها فضای لایتناهی یا نمایی از فضا به سیاره‌ای دیگر خواهد بود و مسافران در هتل احساس حضور در یک شاتل فضایی را خواهند داشت.

اولین بازخوردها نسبت به این هتل عجیب در فضای مجازی، شباهت این ایده به سریال Westworld است و اینکه این خطوط داستانی به چه طریق در هتل دنبال خواهد شد. اما به نظر می‌رسد تمام این مسائل از قبل حل شده و دیزنی بعد از تکمیل طرح خود تصمیم به رونمایی از این ایده کرده است، اما گفته نشده که چه سالی این هتل جنگ ستارگانی بازگشایی خواهد شد.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط