رویداد معرفی آیفون‌های ۲۰۱۷ را به صورت زنده دنبال کنید

مهسا اباذری

همان گونه که پیش‌تر به آن اشاره کردیم، رویداد معرفی رسمی آیفون‌های ۲۰۱۷ در تاریخ ۱۲ سپتامبر (امشب راس ساعت ۲۱.۳۰) در سالن جدید استیو جابز به وقوع خواهد پیوست. انتظار داریم که سه آیفون جدید را در این همایش مشاهده کنیم: دو مدل که ارتقاء یافته مدل‌های آیفون ۷ و ۷ پلاس هستند و احتمالا نام آن‌ها آیفون۸ و ۸ پلاس خواهد بود و همچنین مدل دهمین سالگرد آیفون یعنی آیفون X. قابل ذکر است که هنوز نام آیفون‌های ۲۰۱۷ به صورت رسمی اعلام نشده است، پس احتمال تغییر آن‌ها وجود دارد. یکی دیگر از محصولاتی که در این رویداد معرفی خواهد شد، اپل واچ نسل سوم است.

در این بین سوالی پیش می‌آید؛ چگونه می‌توانیم این رویداد را به صورت زنده از طریق تلفن هوشمند و یا کامپیوتر دنبال کنیم؟ رویداد معرفی رسمی آیفون‌های ۲۰۱۷ را می‌توانید از طریق این لینک مورد مشاهده قرار دهید.

نکاتی در رابطه با مشاهده زنده رویداد از طریق این لینک وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

• اگر دستگاه iOS دارید (آیفون، آیپد و یا آیپاد)، می‌بایست لینک فوق را با استفاده از مرورگر سافاری باز کنید. همچنین سیستم عامل گجتتان نیز باید ۷.۰ به بالا باشد.

• اگر می‌خواهید رویداد را از طریق مک (Mac) دنبال کنید، به مرورگر سافاری ۶.۰.۵ به بالا و سیستم عامل v10.8..5 به بعد نیاز خواهید داشت.

• اگر از ویندوز استفاده می‌کنید، به ویندوز ۱۰ و مرورگر Microsoft Edge نیاز خواهید داشت.

• اگر قصد دارید رویداد را از طریق اپل TV مورد مشاهده قرار دهید، تلویزیون‌های نسل ۲، ۳ و ۴ به کارتان خواهد آمد. همچنین می‌بایست نرم افزار نسخه ۶.۲ به بعد را اجرا کنید.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط