شایعات حاکی از آنند که تلفن هوشمند تاشو سامسونگ به تعداد محدود عرضه خواهد شد

مهسا اباذری

پیش‌تر خبری مبنی بر این که سامسونگ در حال تولید تلفن هوشمندی تاشو است را به عرضتان رسانده بودیم. منظور از انعطاف پذیر، تلفن هوشمندیست که صفحه نمایش آن قابلیت تا شدن دارد. هنوز اطلاعی از زمان دقیق عرضه آن به بیرون درز نکرده، شاید به زودی یکی از آن‌ها را در دستان شما باشد!

طبق گزارشات به دست آمده، گلکسی X (ظاهرا نامیست که سامسونگ برای این تلفن هوشمند در نظر گرفته) به تعداد محدود ۱۰۰ هزار عدد روانه بازار خواهد شد. محدودیت در عرضه تنها تعداد این دستگاه را در بر نمی‌گیرد بلکه محدودیت در عرضه جغرافیایی را نیز شامل می‌شود؛ ظاهرا گلکسی X فقط در کره جنوبی عرضه خواهد شد.

خبرگزاری Forbes گزارش می‌دهد: “این اولین باری نیست که کمپانی سامسونگ دست به چنین اقدامی می‌زند. قبلا نیز کمپانی کره‌ای گجتی را پیش از این که در دسترس عموم قرار دهد، جهت تست ضد آب بودن در مارکت‌های خاصی عرضه کرده بود”. این بدین معنیست که احتمالا گلکسی X اولین مدل از گوشی‌های انعطاف پذیر خواهد بود.

اخیرا شایعه شده که تاریخ عرضه این موبایل تاشو در سال ۲۰۱۸ خواهد بود اما با توجه به این که تاکنون چندین تاریخ مختلف برای عرضه آن منتشر شده، باید منتظر خبرهای رسمی از سوی سامسونگ باشیم.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط