فاکسکان: آیفون ۸ گران‌ترین آیفون تا به امروز خواهد بود

معصومه طالبی

گزارش جدیدی از فاکسکان منتشر شده که اعلام می‌کند جدیدترین پرچمدار لوکس اپل احتمالا گران قیمت‌ترین آیفون‌های عرضه شده تا به امروز خواهند بود و همزمان با عرضه عمومی این پرچمدار آن‌ها با تغییر قیمتی فاحش نسبت به قبل مواجه خواهند شد. در ادامه با پانوشت همراه باشید.

گرچه به نظر می‌رسد آیفون‌های جدید اپل هم به مانند دو سال گذشته در دو سایز مختلف معرفی خواهد شد اما در آخرین پست منتشر شده مدیرعامل فاکسکان Lou Zhongsheng (که البته الان از روی سایت حذف شده)، او گفته است که ” آیفون ۸ ارزان قیمت نخواهد بود:

 آیفون‌های ۸ اپل با وجود عملکرد فوق‌العاده‌ای که از خود نشان خواهند داد و وجود سخت‌افزارهای قدرتمندی که در این دستگاه استفاده شده است ارزان قیمت نخواهند بود و کاربران شاهد تفاوت قیمتی فاحشی نسبت به سال‌های قبل خواهند بود.

بنظر می‌رسد به دلیل طراحی خاص ظاهری و سخت‌افزاری آیفون ۸ برش صفحه نمایش کمی پیچیده‌تر از نسل‌های قبلی شده که همین باعث افزایش قیمت تمام شده آن خواهد شد.

ENNews هم در آخرین خبرهای خود درباره قیمت و مشخصات آیفون ۸ عنوان داشته که:

بازده صفحه نمایش جدید آیفون ۸ (OLED) به طور معمول در حدود ۸۰% خواهد بود.

خبری که ENNews منتشر کرده با خبر منتشر شده از سوی Foxconn تقریبا مشابهت دارد و این در حالی است که کمپانی رقیب یعنی سامسونگ تنها ۶۰% بازده OLED را کسب کرده است.

گزارش‌های منتشر شده و نظراتی که تحلیلگران این صنعت ارائه کرده‌اند، قیمت آیفون ۸ را در حدود ۱۰۰۰ دلار می‌دانند، اما برخی از آن‌ها پیش‌بینی قیمتی بالاتر از این هم دارند.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط